Top 100 firme — Învățământ, Caraș-Severin după angajați în 2022
81 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 81 cumulează 107. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 8.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PROFI DRIVERS AUTO ATESTAT PROFESIONAL S.R.L.= | Loc. Ţerova, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 8▼ 20 % | ▼ 20 % | -166,9 K RON | |
| 2 | 2.CLAULORY SPRINT MN S.R.L.▲ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 104,2 K RON | |
| 3 | 3.EURODYNAMIC DRIVE SRL▲ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 50,0% | 0,0% | 6,1 K RON | |
| 4 | 4.BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 50,0% | 0,0% | -415,2 K RON | |
| 5 | 5.AUTOSTAR - PILOT PREMIER TOUR S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 5— | — | — | -23,9 K RON |
| 6 | 6.INSTRUCTORI AUTO BALAN MIHAND SRL▲ 3 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 40,0% | 0,0% | 2,5 K RON | |
| 7 | 7.GENERAL AGRO SRL▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 40,0% | 0,0% | -3,1 K RON | |
| 8 | 8.CLAULORY START SRL▼ 5 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -145,3 K RON | |
| 9 | 9.ANOCA SRL▲ 4 | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 30,0% | 0,0% | -4,5 K RON | |
| 10 | 10.CRISSFIL SRL▲ 3 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 30,0% | 0,0% | 7,7 K RON | |
| 11 | 11.AUTO CIUCUR PETRICĂ SRL▼ 2 | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 4,6 K RON | |
| 12 | 12.BANDA 1 ALEGI PERFECT MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 30,0% | 0,0% | -18,9 K RON | |
| 13 | 13.AUTORIAL ZARIA DRIVE S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3— | — | — | 16,8 K RON |
| 14 | 14.NEVISA SRL▲ 5 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 20,0% | 0,0% | 238,6 K RON | |
| 15 | 15.LANGUAGE CLUB SRL▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 66,7 K RON | |
| 16 | 16.KINDERGARTEN '' PLAY AND LEARN'' SRL▲ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 20,0% | 0,0% | -22,5 K RON | |
| 17 | 17.30 FIRST - RIDES - CS SRL▼ 4 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 75,6 K RON | |
| 18 | 18.A & F HR TRAINING SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 20,0% | 0,0% | -2,1 K RON | |
| 19 | 19.SCHÜLER KLUB S.R.L.▲ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -7,1 K RON | |
| 20 | 20.AUTO IACOB BELCOTĂ S.R.L.nou | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 2— | — | — | 40,8 K RON |
| 21 | 21.AUTORIAL ZARIA STAR S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2— | — | — | 59,2 K RON |
| 22 | 22.AUTORIAL ZARIA CARS S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2— | — | — | 63,7 K RON |
| 23 | 23.ONEA VIOLETA BEAUTY CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2— | — | — | -83,5 K RON |
| 24 | 24.PROFI BMA SAFE DRIVE S.R.L.nou | Loc. Ţerova, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2— | — | — | -24,6 K RON |
| 25 | 25.AUTORIAL TEST SRL▼ 22 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | -30,6 K RON | |
| 26 | 26.AUTORIAL ZLC S.R.L.▼ 24 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2▼ 71,4 % | ▼ 71,4 % | -43,7 K RON | |
| 27 | 27.TOPRAD SERVICES SRL▼ 3 | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | 2 K RON | |
| 28 | 28.ADE PROFI AUTO SRL▼ 4 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | 3,5 K RON | |
| 29 | 29.CENTRUL DE CALIFICARE ŞI PERFECŢIONARE ADULŢI SRL▼ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | 66,2 K RON | |
| 30 | 30.POP-TIR SPORTIV SRL▼ 6 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | -13,8 K RON | |
| 31 | 31.BDJ AUTO LOGISTIC SRL▼ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | -11,2 K RON | |
| 32 | 32.BANDA 1 CONTACT SRL▼ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | 110,4 K RON | |
| 33 | 33.CENTRU DE EDUCAŢIE ŞI LOISIR - EDUNOVA SRL▼ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | 2,7 K RON | |
| 34 | 34.BDJ INSIDE AUTOTRANSPORT SRL▼ 10 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | 11,6 K RON | |
| 35 | 35.AUTOCIUREL N & L SRL▼ 11 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | -30,2 K RON | |
| 36 | 36.RIAL DRIVE STAR S.R.L.▲ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1— | — | 27,1 K RON | |
| 37 | 37.CASA MIORIŢA S.R.L.▼ 13 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | 159,2 K RON | |
| 38 | 38.CARMIS - FORMARE ȘI EVALUARE PROFESIONALĂ S.R.L.▼ 14 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | -23,2 K RON | |
| 39 | 39.FEEDERX FIAT LUCIAN S.R.L.▲ 6 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1— | — | 66,8 K RON | |
| 40 | 40.PELERINAJE TURIAC S.R.L.▼ 21 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -52,2 K RON | |
| 41 | 41.A&I MYSTIC S.R.L.▼ 22 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 8,2 K RON | |
| 42 | 42.SMART ELMA S.R.L.▼ 18 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | -8,8 K RON | |
| 43 | 43.PRIMII PAŞI AUTODRIVE S.R.L.▼ 19 | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | -19,1 K RON | |
| 44 | 44.KANO WRAGG S.R.L.▲ 1 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 1— | — | -3 K RON | |
| 45 | 45.HUNTER SPORT PLUS S.R.L.▼ 21 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | -19,2 K RON | |
| 46 | 46.CURSURI SPIC FORMARE PROFESIONALĂ S.R.L.nou | Sat Zorlenţu Mare, Comuna Zorlenţu Mare, Caraş-Severin | 1— | — | — | 147,9 K RON |
| 47 | 47.PROFI RED DRIVE ATESTATE S.R.L.▼ 23 | Loc. Ţerova, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | 13,6 K RON | |
| 48 | 48.AFTER SCHOOL EQUILIBRIUM S.R.L.▼ 24 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,0% | 0,0% | 54,5 K RON | |
| 49 | 49.LAZĂR EDU S.R.L.nou | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 1— | — | — | -1,9 K RON |
| 50 | 50.PROFI BEST MIANOV S.R.L.nou | Loc. Ţerova, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1— | — | — | 2,1 K RON |
| 51 | 51.BANDA 1 ŞOFER S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1— | — | — | 31,1 K RON |
| 52 | 52.AUTO PILOTAJ SA▼ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 42,5 K RON | |
| 53 | 53.GAVINVEST SRL▼ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 32,7 K RON | |
| 54 | 54.LEARNING SRL▼ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 0 RON | |
| 55 | 55.HAND TO HAND SRL▼ 10 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 0 RON | |
| 56 | 56.S.D.C. BENDIS INSTRUCT SRL▼ 11 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 0 RON | |
| 57 | 57.ROBANATEAM CONSULTING SRL▼ 33 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 58 | 58.ABS CONSULTING CENTER & TRAINING SRL▼ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 0 RON | |
| 59 | 59.IVAN SECURITY CONSULTING AND TRAINING SRL▼ 14 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 0 RON | |
| 60 | 60.PERFORMANCE TRADUCERI SRL▼ 15 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 0 RON | |
| 61 | 61.ST KARPESTAN SRLnou | Sat Soceni, Comuna Ezeriş, Caraş-Severin | 0— | — | 119,6 K RON | |
| 62 | 62.CARSIREZE SRL▼ 17 | Sat Turnu Ruieni, Comuna Turnu Ruieni, Caraş-Severin | 0— | — | 970 RON | |
| 63 | 63.IORDACHE QUALITY SERVICES SRL▼ 18 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 31,8 K RON | |
| 64 | 64.BEHAVIOURAL ARCHITECTURE SRL▼ 19 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | -160 RON | |
| 65 | 65.INAINTE DE ZBOR SRL▼ 20 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 0— | — | 340 RON | |
| 66 | 66.TOP BEST SWIMMER SRL-D▼ 21 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 6,3 K RON | |
| 67 | 67.FLOW OF THE DAY S.R.L.▼ 22 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | -12,3 K RON | |
| 68 | 68.TAV SPORTS FRONTIER S.R.L.▼ 23 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 83 RON | |
| 69 | 69.MENTOR GROW TIME S.R.L.▼ 24 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | -524 RON | |
| 70 | 70.AUTO AMYGOS PROFI S.R.L.nou | Loc. Ţerova, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | -17,4 K RON | |
| 71 | 71.AUTO AMYGOS NONU S.R.L.nou | Loc. Ţerova, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | -984 RON | |
| 72 | 72.AUTO LID & TIM CIUCUR S.R.L.▼ 27 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 0— | — | 916 RON | |
| 73 | 73.PRINT-TOT TM S.R.L.nou | Sat Zăvoi, Comuna Zăvoi, Caraş-Severin | 0— | — | -9,2 K RON | |
| 74 | 74.KITTY'S CREATIVE HUB S.R.L.▼ 29 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 11 K RON | |
| 75 | 75.CLUB SPORTIV TITANIUM RESITA S.R.L.▼ 30 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 65,4 K RON | |
| 76 | 76.PFLEGEAUSBILDUNG HEREOS S.R.L.▼ 52 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 77 | 77.IOVANELO ART S.R.L.▼ 32 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | -3,2 K RON | |
| 78 | 78.R2MS HULP & STEUN S.R.L.nou | Sat Apadia, Comuna Brebu, Caraş-Severin | 0— | — | — | 5,1 K RON |
| 79 | 79.COJO ARMS TRAINING & SPORT TIR S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | — | -1 K RON |
| 80 | 80.C.F.P. KALIMAX TRAINING S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | — | -100 RON |
| 81 | 81.MIRCEA CHAMPION PHYSIQUE S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0— | — | 30,7 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Caraș-Severin
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
21 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
39 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
3 firme · 896,7 K RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
11 firme · 395,5 K RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
2 firme · 480 RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
1 firme · 0 RON