Top 100 firme — Intermedieri financiare și asigurări, București după angajați în 2014
2.269 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 16.459. Pragul de intrare în top este 25, iar liderul atinge 1.572.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GROUPAMA ASIGURARI SA= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1.572▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 3,9 mil. RON | |
| 2 | 2.ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1.409▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 73,5 mil. RON | |
| 3 | 3.OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1.330▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | -38,1 mil. RON | |
| 4 | 4.SOCIETATEA ASIGURARE-REASIGURARE ASTRA S.A.= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1.318▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 30,7 mil. RON | |
| 5 | 5.ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1.082▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | -29,4 mil. RON | |
| 6 | 6.UNIQA ASIGURARI SA▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1.055▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | -48,1 mil. RON | |
| 7 | 7.PROHUMAN APT BROKER S.R.L.▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 553▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | -565,9 K RON | |
| 8 | 8.GENERALI ROMANIA ASIGURARE REASIGURARE SA▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 490▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 39,2 mil. RON | |
| 9 | 9.KRUK ROMÂNIA SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 485▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 107,6 K RON | |
| 10 | 10.CIT ONE S.A.= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 424▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | -4,2 mil. RON | |
| 11 | 11.EUROINS ROMANIA ASIGURARE-REASIGURARE SA▼ 3 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 422▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | -64,3 mil. RON | |
| 12 | 12.NN ASIGURĂRI DE VIAŢĂ S.A.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 353▲ 2 % | ▲ 2 % | 26,3 mil. RON | |
| 13 | 13.SOCIETATEA DE ASIGURARE-REASIGURARE CITY INSURANCE SA= | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 301▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | -13,2 mil. RON | |
| 14 | 14.UNICREDIT SERVICES GMBH AUSTRIA SUCURSALA BUCURESTI= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 219▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 15 | 15.ALLIANZ-TIRIAC UNIT ASIGURARI S.A.= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 196▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | -46,5 mil. RON | |
| 16 | 16.METROPOLITAN LIFE ASIGURĂRI S.A.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 168▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 50,6 mil. RON | |
| 17 | 17.ABC INSURANCE S.A.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 159▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 119,1 K RON | |
| 18 | 18.AXA LIFE INSURANCE SA▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 151▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | -33,9 mil. RON | |
| 19 | 19.SPEED TRANSFER SRL= | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 150▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 5,5 mil. RON | |
| 20 | 20.EDENRED ROMANIA SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 147▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 21,3 mil. RON | |
| 21 | 21.CREDIT CARD BROKER SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 144▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 187,1 K RON | |
| 22 | 22.SPEED TRANSFER AMANET SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 139▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 2,7 mil. RON | |
| 23 | 23.OTTO BROKER DE ASIGURARE SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 138▲ 17 % | ▲ 17 % | 338 K RON | |
| 24 | 24.UP ROMÂNIA S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 134▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 6 mil. RON | |
| 25 | 25.SOCIETATEA DE TRANSFER DE FONDURI SI DECONTARI TRANSFOND SA= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 122▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 13,9 mil. RON | |
| 26 | 26.SMITH & SMITH SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 118▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 609,1 K RON | |
| 27 | 27.GARANTA ASIGURARI SA▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 111▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 594,5 K RON | |
| 28 | 28.SIGNAL IDUNA ASIGURARE REASIGURARE S.A.▲ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 99▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | -10,9 mil. RON | |
| 29 | 29.MARSH BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 96▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 4,3 mil. RON | |
| 30 | 30.Nouvelles Frontieres Simpa Turism SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 94▲ 27 % | ▲ 27 % | 204,9 K RON | |
| 31 | 31.GRAMPET SA▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 92▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 85,7 K RON | |
| 32 | 32.ONEY FINANCES SRL▲ 24 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 90▲ 91,5 % | ▲ 91,5 % | 39 K RON | |
| 33 | 33.M & S EXCHANGE OFFICE SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 88▼ 17 % | ▼ 17 % | 507,3 K RON | |
| 34 | 34.OPERATORUL PIEŢEI DE ENERGIE ELECTRICĂ ŞI DE GAZE NATURALE "OPCOM" S.A.▲ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 88▲ 10 % | ▲ 10 % | 7,3 mil. RON | |
| 35 | 35.GRAWE ROMÂNIA ASIGURARE S.A.= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 83▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 931,8 K RON | |
| 36 | 36.O.K. EXCHANGE HOUSE SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 77▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 1 mil. RON | |
| 37 | 37.BCR ASIGURARI DE VIATA VIENNA INSURANCE GROUP SA▼ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 75▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 30,9 mil. RON | |
| 38 | 38.TENNECO ROMANIA SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 72— | — | — | 201,8 K RON |
| 39 | 39.NN PENSII SOCIETATE DE ADMINISTRARE A UNUI FOND DE PENSII ADMINISTRAT PRIVAT S.A.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 71▲ 6 % | ▲ 6 % | 23,7 mil. RON | |
| 40 | 40.TRANSFER EXCHANGE SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 69▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 570,4 K RON | |
| 41 | 41.GRUPUL INDUSTRIAL VOICULESCU SI COMPANIA (GRIVCO) SAnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 66▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -33,3 mil. RON | |
| 42 | 42.OK CREDO CONS SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 65▼ 3 % | ▼ 3 % | 273,1 K RON | |
| 43 | 43.REQUEST FOR CONSULTANCY SERVICES S.R.L.▼ 12 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 65▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 112,2 K RON | |
| 44 | 44.DEPOZITARUL CENTRAL SA▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 630,0% | 0,0% | 2 mil. RON | |
| 45 | 45.CONDOR INVESTMENT GROUP SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 62▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 325,6 K RON | |
| 46 | 46.BRD ASIGURARI DE VIATA SA▲ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 60▲ 25 % | ▲ 25 % | 14,6 mil. RON | |
| 47 | 47.TEZAUR INVESTMENT GROUP SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 58▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 4 mil. RON | |
| 48 | 48.TEZAUR EXCHANGE SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 58▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 188,5 K RON | |
| 49 | 49.FATA ASIGURARI SA▼ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 57▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | -12,6 mil. RON | |
| 50 | 50.CERTASIG - SOCIETATE DE ASIGURARE SI REASIGURARE SA▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 57▲ 14 % | ▲ 14 % | 750,2 K RON | |
| 51 | 51.SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 56▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 52 | 52.ALLIANZ-TIRIAC PENSII PRIVATE SOCIETATE DE ADMINISTRARE A FONDURILOR DE PENSII PRIVATE SA▼ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 56▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 16,2 mil. RON | |
| 53 | 53.OTP ADVISORS SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 53▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | -1,3 mil. RON | |
| 54 | 54.METROPOLITAN LIFE SOCIETATE DE ADMINISTRARE A UNUI FOND DE PENSII ADMINISTRAT PRIVAT S.A.▲ 51 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 53▲ 152,4 % | ▲ 152,4 % | 11,5 mil. RON | |
| 55 | 55.INFINITY CAPITAL INVESTMENTS S.A.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 50▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 94,9 mil. RON | |
| 56 | 56.LION CAPITAL S.A.▼ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 49▼ 29 % | ▼ 29 % | 134,2 mil. RON | |
| 57 | 57.AON ROMANIA BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 48— | — | -1,1 mil. RON | |
| 58 | 58.SELECT EXCHANGE SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 48▲ 20 % | ▲ 20 % | 408,1 K RON | |
| 59 | 59.IFN - BETA MANAGEMENT SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 47▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 60 | 60.SIGNAL IDUNA ASIGURARI S.A.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 47▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | -1,3 mil. RON | |
| 61 | 61.FONDUL ROMÂN DE CONTRAGARANTARE SA= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 46▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | -21 mil. RON | |
| 62 | 62.BCR PENSII, SOCIETATE DE ADMINISTRARE A FONDURILOR DE PENSII PRIVATE SA▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 45▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -12,8 mil. RON | |
| 63 | 63.NCS EXCHANGE S.R.L.▼ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 44▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 276,1 K RON | |
| 64 | 64.BAVARIA EUROSAFE SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 44▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 365,2 K RON | |
| 65 | 65.Bursa de Valori Bucuresti SA▼ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 42▼ 16 % | ▼ 16 % | 11,9 mil. RON | |
| 66 | 66.CASA DE SCHIMB VALUTAR I D M EXCHANGE SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 410,0% | 0,0% | 254,5 K RON | |
| 67 | 67.BUSINESS IMPACT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 41▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | -12 K RON | |
| 68 | 68.MEX PRODUCTIE DISTRIBUTIE LOGISTICA S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 41▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 3 mil. RON | |
| 69 | 69.BEST CAPITAL ROMANIA S.A.▲ 80 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 40▲ 166,7 % | ▲ 166,7 % | 757 K RON | |
| 70 | 70.TRADEVILLE SA▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 39▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 71 | 71.AUST INSURANCE BROKER DE ASIGURARE SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 37▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 101,1 K RON | |
| 72 | 72.MAGNOR EXCHANGE S.R.L.▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 547,3 K RON | |
| 73 | 73.PINT.RO BROKER DE ASIGURARE S.R.L.▼ 22 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37▼ 26 % | ▼ 26 % | 589,4 K RON | |
| 74 | 74.MAGNOR TRADING S.R.L.▼ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 605,1 K RON | |
| 75 | 75.LIG IMOB INVESTMENT S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 36▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 4,5 mil. RON | |
| 76 | 76.S.A.I. MUNTENIA INVEST SA▼ 26 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 36▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 10,9 mil. RON | |
| 77 | 77.WILLIS TOWERS WATSON ROMANIA - BROKER DE ASIGURARE- REASIGURARE SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 350,0% | 0,0% | 2,7 mil. RON | |
| 78 | 78.CORIS ASSISTANCE S.R.L.▲ 20 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 35▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 330,2 K RON | |
| 79 | 79.AWP ROMANIA S.A.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 35▲ 288,9 % | ▲ 288,9 % | -551,3 K RON | |
| 80 | 80.FORTE ASIGURARI - REASIGURARI SA▲ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 34▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 5,4 mil. RON | |
| 81 | 81.GRECO ROMANIA GMBH VIENA SUCURSALA BUCUREŞTI▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 34▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 659,5 K RON | |
| 82 | 82.TELBRIDGE SP.ZO.O. KIELCE POLONIA SUCURSALA BUCURESTI▲ 321 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 34▲ 750 % | ▲ 750 % | -1,3 mil. RON | |
| 83 | 83.VODAFONE ROMÂNIA M - PAYMENTS SRL▲ 96 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 34▲ 183,3 % | ▲ 183,3 % | -8,9 mil. RON | |
| 84 | 84.MENTOR CONS SRL▲ 518 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 32▲ 1.500 % | ▲ 1.500 % | -112,5 K RON | |
| 85 | 85.ESTILO INVEST SRL▲ 203 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 32▲ 433,3 % | ▲ 433,3 % | -87,2 K RON | |
| 86 | 86.OTP FACTORING SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 31▲ 24 % | ▲ 24 % | -3,4 mil. RON | |
| 87 | 87.UNIQA ASIGURARI DE VIATA SA▼ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 30▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | -4,2 mil. RON | |
| 88 | 88.PROHUMAN APT FINANCE BROKER S.R.L.▲ 1.161 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 30— | — | 129,7 K RON | |
| 89 | 89.COMPANIA DE ASIGURARI-REASIGURARI EXIM ROMANIA (CARE-ROMANIA) SA▼ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 290,0% | 0,0% | -3,6 mil. RON | |
| 90 | 90.RONEX EXPRES SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 28▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 57,5 K RON | |
| 91 | 91.FRANKLIN TEMPLETON INVESTMENT MANAGEMENT LIMITED UNITED KINGDOM SUCURSALA BUCURESTI▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 270,0% | 0,0% | 11,8 mil. RON | |
| 92 | 92.WEBHELP - AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 510 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 27▲ 1.250 % | ▲ 1.250 % | 20,3 K RON | |
| 93 | 93.CASA DE SCHIMB VALUTAR BRIDGE SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 26▲ 4 % | ▲ 4 % | 2 mil. RON | |
| 94 | 94.S.A.I. CAPITAL POINT S.A.▲ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26▲ 13 % | ▲ 13 % | 735,7 K RON | |
| 95 | 95.PATY-ASIG BROKER DE ASIGURARE SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 26▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 259,1 K RON | |
| 96 | 96.GLOBAL BIZ GROUP IFN SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 26▲ 4 % | ▲ 4 % | 16,9 K RON | |
| 97 | 97.EULER HERMES SERVICES ROMÂNIA SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 26▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 5,3 mil. RON | |
| 98 | 98.EPCS CONSULTANŢĂ SRL▼ 30 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 19,7 mil. RON | |
| 99 | 99.MARCO CREDIT HOUSE IFN SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 26▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 100 | 100.IFN 2 B GROUP SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 25▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 347,6 K RON |
Codurile CAEN din intermedieri financiare și asigurări — București
CAEN 6419
Alte activități de intermedieri monetare
37 firme · 51,6 mld. RON
CAEN 6492
Alte activități de creditare
301 firme · 4,2 mld. RON
CAEN 6491
Leasing financiar
27 firme · 3 mld. RON
CAEN 6622
Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
984 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 6619
Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
634 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 6612
Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare
122 firme · 820 mil. RON
CAEN 6499
Alte intermedieri financiare n.c.a.
89 firme · 782,5 mil. RON
CAEN 6530
Activități ale fondurilor de pensii (cu excepția celor din sistemul public de asigurări sociale)
6 firme · 398,5 mil. RON
CAEN 6630
Activități de administrare a fondurilor
22 firme · 338 mil. RON
CAEN 6621
Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
85 firme · 179,3 mil. RON
CAEN 6420
Activități ale holdingurilor
328 firme · 170 mil. RON
CAEN 6421
Activități ale holding-urilor
446 firme · 151,9 mil. RON
CAEN 6629
Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii
51 firme · 125,9 mil. RON
CAEN 6611
Administrarea piețelor financiare
8 firme · 122,2 mil. RON
CAEN 6430
Fonduri mutuale și alte entități financiare similare
6 firme · 7,8 mil. RON
CAEN 6411
Activități ale băncii centrale (naționale)
2 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 6512
Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)
36 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 6520
Activități de reasigurare
3 firme · 631,4 K RON
CAEN 6432
Fonduri mutuale și alte entități financiare similare
1 firme · 0 RON
CAEN 6422
Activități ale canalelor de finanțare
12 firme · 0 RON
CAEN 6511
Activități de asigurări de viață
10 firme · 0 RON