Top 100 firme — Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural, București după angajați în 2020
493 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 377. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 33.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.STAGE EXPERT SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 33▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 13,3 K RON | |
| 2 | 2.HESTER - ART SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 25▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 3 | 3.DANART IMPORT EXPORT SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 24▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 4 | 4.DAN MUNTEANU ART SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 22▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 5 | 5.DUCT SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 21▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 478,1 K RON | |
| 6 | 6.CERECS ART SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 14▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 270,1 K RON | |
| 7 | 7.PEGASUS RESTAURARI SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 12▲ 140 % | ▲ 140 % | 224,7 K RON | |
| 8 | 8.ART - DECO EXIM SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 11▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 6,4 K RON | |
| 9 | 9.DANART RESTAURĂRI SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 11▲ 175 % | ▲ 175 % | 105,1 K RON | |
| 10 | 10.PONTICA ARTEXPO SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 100,0% | 0,0% | 310,7 K RON | |
| 11 | 11.PATRIMONIU SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 878,2 K RON | |
| 12 | 12.FABER STUDIO SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.IORUX TRADE SRL▲ 158 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 6— | — | 120,3 K RON | |
| 14 | 14.ECSSCENIC PRODUCT SRL= | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 1,3 mil. RON | |
| 15 | 15.OBIECTIV SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 50,0% | 0,0% | -20,3 K RON | |
| 16 | 16.LOREDANA ART LINE S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 500,5 K RON | |
| 17 | 17.BARRIO VIP SRL▲ 20 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | 13,1 K RON | |
| 18 | 18.AMACO ART SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 40,0% | 0,0% | 450 RON | |
| 19 | 19.CHRIS ART MAYA SRL▲ 52 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | 835,9 K RON | |
| 20 | 20.KHORE ART PIATRĂ SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 40,0% | 0,0% | 523,5 K RON | |
| 21 | 21.OPALCOM SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 30,0% | 0,0% | 96,7 K RON | |
| 22 | 22.CHRIS ART TOTAL IMPEX SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -78,1 K RON | |
| 23 | 23.PROFESIONAL ART Dj SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 30,0% | 0,0% | -75,4 K RON | |
| 24 | 24.GIACOREST ART SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 140,5 K RON | |
| 25 | 25.ART DECO WORLD SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 30,0% | 0,0% | -266,5 K RON | |
| 26 | 26.REST-ART-DEC SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 1,1 mil. RON | |
| 27 | 27.ACAR BROS S.R.L.▲ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -36,7 K RON | |
| 28 | 28.GRAFICISME SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -197,4 K RON | |
| 29 | 29.CREATIVE GANG STUDIO SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 30,0% | 0,0% | 137,4 K RON | |
| 30 | 30.RAI ART PRODUCTION SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -129,6 K RON | |
| 31 | 31.TOP MINIATURES SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3— | — | -20,1 K RON | |
| 32 | 32.RESTAURO CONCEPT SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 25,9 K RON | |
| 33 | 33.DECORESTART SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 30,0% | 0,0% | 35,6 K RON | |
| 34 | 34.CALNIC ART S.R.L.▲ 137 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3— | — | 30,9 K RON | |
| 35 | 35.ELSE DESIGN SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -56,1 K RON | |
| 36 | 36.HARMENING 1824 SRL▲ 35 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 184,4 K RON | |
| 37 | 37.D & P RESTAURARI SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 48,3 K RON | |
| 38 | 38.A&M SET SERVICES SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 109,7 K RON | |
| 39 | 39.EDYP SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | -62,5 K RON | |
| 40 | 40.CHARMART DESIGN SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | 50,9 K RON | |
| 41 | 41.ANAID ART SRL▲ 130 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2— | — | 682,4 K RON | |
| 42 | 42.M&A SET SERVICES SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | 160,2 K RON | |
| 43 | 43.DUO GRIGORESCU SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | -9,6 K RON | |
| 44 | 44.UNICORN RECORDS SRL▲ 127 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2— | — | -5,3 K RON | |
| 45 | 45.FAIRY PICTURES STUDIO SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | 3,5 K RON | |
| 46 | 46.DECO ARTIS SRL▼ 33 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | -142,8 K RON | |
| 47 | 47.COMPANIA DAN PURIC SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | 88,2 K RON | |
| 48 | 48.BALY'ART SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | 54,4 K RON | |
| 49 | 49.PROFESIONAL BUSINESSART SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | 17,2 K RON | |
| 50 | 50.ATHENA MURAL ART SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 27,5 K RON | |
| 51 | 51.DEL CONCEPT MEDIA SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | -13,2 K RON | |
| 52 | 52.BUZULOI ART SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | 200,6 K RON | |
| 53 | 53.PATRIMONIU RESTAURO SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | 2,2 mil. RON | |
| 54 | 54.IWED WISE SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | -98,9 K RON | |
| 55 | 55.GNANA STUDIO SRL▲ 116 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2— | — | 1,1 mil. RON | |
| 56 | 56.SHABBY DEKO SRL▲ 15 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 77,6 K RON | |
| 57 | 57.ANNE ATELIER SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 35,4 K RON | |
| 58 | 58.AURAL EYE S.R.L.▼ 31 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 19,3 K RON | |
| 59 | 59.G.D. BIZ ART SRL▼ 39 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | -9,6 K RON | |
| 60 | 60.AMPRENTART S.R.L.▼ 23 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | 65,8 K RON | |
| 61 | 61.HUNI WOOD SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | 322 RON | |
| 62 | 62.TRABEM SOLIS SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | -62,4 K RON | |
| 63 | 63.ROU ATELIER SI WELLNESS SRL▼ 26 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | -38,5 K RON | |
| 64 | 64.PRO ART BYZANTIN IKONE S.R.L.▲ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 113,6 K RON | |
| 65 | 65.PRINTING STUDIOS STAMPA S.R.L.▲ 106 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2— | — | 26,7 K RON | |
| 66 | 66.TRIANGLE SQUARE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2— | — | — | 4,7 K RON |
| 67 | 67.MINA ART RESTART S.R.L.▼ 30 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 20,0% | 0,0% | -21,4 K RON | |
| 68 | 68.RCA STINGHE SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -28 K RON | |
| 69 | 69.MULTIMPEX ART SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -2,9 K RON | |
| 70 | 70.ECATERINA IMPRES SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -316 RON | |
| 71 | 71.DECOFURNITURE STUDIO SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -17,1 K RON | |
| 72 | 72.ALGAS IMPEX SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -275 RON | |
| 73 | 73.DANUTZ SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -255,8 K RON | |
| 74 | 74.ROMEO & JULIETA SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -16,7 K RON | |
| 75 | 75.TREND DESIGN SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -23,4 K RON | |
| 76 | 76.ELECTRIC PRODUCTIONS SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 211 K RON | |
| 77 | 77.MEDIA PLUS MILENIUM SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 39,3 K RON | |
| 78 | 78.DORDE ARTA SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 24,2 K RON | |
| 79 | 79.INTERNATIONAL ARTIST MANAGEMENT SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -20,6 K RON | |
| 80 | 80.MAGIC DREAMS ART SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -2,3 K RON | |
| 81 | 81.H8 DECO DESIGN SERV SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 108,8 K RON | |
| 82 | 82.STAR MANAGEMENT SRL▲ 89 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1— | — | 116,1 K RON | |
| 83 | 83.FIRMA LU' TUDOR SRL▼ 46 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 59,5 K RON | |
| 84 | 84.DAN MEDIA SERVICES SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -27,6 K RON | |
| 85 | 85.MON DESIGN SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 36 K RON | |
| 86 | 86.HYPER DESIGN SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 55,3 K RON | |
| 87 | 87.KING MUSIC CREATION SRL▼ 50 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 14,6 K RON | |
| 88 | 88.TEHNOLOGIQUES-OF WALL PAINTINGS SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 12,8 K RON | |
| 89 | 89.SOCK ART PRODUCTION SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 12,8 K RON | |
| 90 | 90.LUNLUN SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -6,9 K RON | |
| 91 | 91.BAGHETA MAGICA SRL▼ 54 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -14,6 K RON | |
| 92 | 92.IMPACT MOTIVANT SRL▲ 79 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1— | — | -15,3 K RON | |
| 93 | 93.CUBE SOUND SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 116,7 K RON | |
| 94 | 94.LOOP PRODUCTIONS SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -984,3 K RON | |
| 95 | 95.AVANPREMIERE - CONCEPT SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -35,8 K RON | |
| 96 | 96.SOL PROJECT 26 S.R.L.▲ 75 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1— | — | 165,9 K RON | |
| 97 | 97.EVENTS SOLUTIONS MEDIA GROUP SRL▼ 26 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 3,5 K RON | |
| 98 | 98.GALERIA ANCORA SRL▲ 73 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1— | — | 694,4 K RON | |
| 99 | 99.BROADCAST TELEVISION & MEDIA SRL▼ 28 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | 209,8 K RON | |
| 100 | 100.ARTOP INT SRL▼ 29 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,0% | 0,0% | -5,1 K RON |