Top 100 firme — Învățământ, Brașov după angajați în 2018
302 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 391. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 35.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CASADI SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 35▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 2 | 2.CONVEST COMPANY SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 31▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 17,2 K RON | |
| 3 | 3.AUTOSTART SA▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 26▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | -30,1 K RON | |
| 4 | 4.FIRST JOB SCHOOL SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 23▲ 360 % | ▲ 360 % | -388,2 K RON | |
| 5 | 5.HEINZTEC SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 160,0% | 0,0% | 354,2 K RON | |
| 6 | 6.LINGUAPRO TRAINING CENTER SRL▲ 13 | Municipiul Săcele, Braşov | 11▲ 175 % | ▲ 175 % | 352,9 K RON | |
| 7 | 7.BOSS TRANS ABC SRL▼ 2 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 90,0% | 0,0% | -149,2 K RON | |
| 8 | 8.APOLLO BEAUTY CONCEPT SRL▲ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 9▲ 125 % | ▲ 125 % | 128,3 K RON | |
| 9 | 9.AEE EDUCATION & MANAGEMENT▲ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 8▲ 166,7 % | ▲ 166,7 % | 201,3 K RON | |
| 10 | 10.C.E. DERMOPIGMENTIST SRL▲ 20 | Municipiul Braşov, Braşov | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | 51 K RON | |
| 11 | 11.LUTEA AUTO SRL= | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 50,0% | 0,0% | 117,3 K RON | |
| 12 | 12.HAIDUC-AUTO SRL▲ 7 | Sat Fântâna, Comuna Hoghiz, Braşov | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 39,7 K RON | |
| 13 | 13.PREMIAT AUTO SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 50,0% | 0,0% | -78,1 K RON | |
| 14 | 14.AUTO CODREANU SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 50,0% | 0,0% | -129,6 K RON | |
| 15 | 15.DIDACTIC FEM SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 10,9 K RON | |
| 16 | 16.PROPARK-ARII PROTEJATE SRL▲ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | -11,4 K RON | |
| 17 | 17.STIRBU SGM S.R.L.▼ 6 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 50,0% | 0,0% | 27,7 K RON | |
| 18 | 18.BELL BIT SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,0% | 0,0% | 37,1 K RON | |
| 19 | 19.DATINFO IND. SRL▲ 11 | Municipiul Săcele, Braşov | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 57,8 K RON | |
| 20 | 20.NOVITA COM SRL▲ 10 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -59,6 K RON | |
| 21 | 21.KAMALA SRL▲ 9 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 32,7 K RON | |
| 22 | 22.FORMARE MANAGERIALA IN TURISM-F.M.T. SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,0% | 0,0% | 24,5 K RON | |
| 23 | 23.LIGNA SERV SRL▲ 133 | Municipiul Braşov, Braşov | 4— | — | 2,9 K RON | |
| 24 | 24.ADRIAN CLASS SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,0% | 0,0% | 3,3 K RON | |
| 25 | 25.ERAN C.A.T.T. SRL▼ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 77,5 K RON | |
| 26 | 26.PRIVILEG MAXIMUS SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -16,7 K RON | |
| 27 | 27.ADMINPEDIA SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 67 K RON | |
| 28 | 28.KINETO DIDACTICA SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 105,9 K RON | |
| 29 | 29.LANGMANIA S.R.L.▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,0% | 0,0% | 4,5 K RON | |
| 30 | 30.GBX EDUCATION SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,0% | 0,0% | 5,5 K RON | |
| 31 | 31.LINK-LIMBI STRĂINE SRL▼ 1 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 233,3 K RON | |
| 32 | 32.CREATIVE LEARNING ACADEMY SRL▲ 124 | Municipiul Braşov, Braşov | 4— | — | 102,3 K RON | |
| 33 | 33.AUTO MALINA SRL▼ 14 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 40,0% | 0,0% | -213 RON | |
| 34 | 34.ROSCRIS IMPEX SRL▲ 15 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -31,5 K RON | |
| 35 | 35.EXCEL AUTO O.E.D. SRL▼ 5 | Sat Lunca Calnicului, Comuna Prejmer, Braşov | 30,0% | 0,0% | -3,8 K RON | |
| 36 | 36.ALIART CONSULT SRL▼ 6 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 30,0% | 0,0% | 11,1 K RON | |
| 37 | 37.INTER EDUCATIONAL SRL▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 128,7 K RON | |
| 38 | 38.AUTOSTART EDUCATIONAL SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,0% | 0,0% | 8,6 K RON | |
| 39 | 39.AUTOSTART PEDAGOGIC SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,0% | 0,0% | -5,9 K RON | |
| 40 | 40.PROFANTAL SRL▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,0% | 0,0% | 31,5 K RON | |
| 41 | 41.SIMPLE & SMART SRL▲ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -16,8 K RON | |
| 42 | 42.PROGRESSIVE LEARNING SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,0% | 0,0% | -36,7 K RON | |
| 43 | 43.HR TOOLKIT SRL▲ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 4,3 K RON | |
| 44 | 44.DC AUTOROM GLOBAL SRL▲ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -2,1 K RON | |
| 45 | 45.KAUNERTAL MONT SRL▼ 38 | Loc. Predeal, Oraş Predeal, Braşov | 3▼ 50 % | ▼ 50 % | 50,3 K RON | |
| 46 | 46.EDU NON FORM SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,0% | 0,0% | 200,4 K RON | |
| 47 | 47.AUTO ANTAL SRL▼ 36 | Loc. Rupea, Oraş Rupea, Braşov | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 12,6 K RON | |
| 48 | 48.GERCONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | -29,3 K RON | |
| 49 | 49.PRO EXPERT SRL= | Municipiul Săcele, Braşov | 20,0% | 0,0% | 47,7 K RON | |
| 50 | 50.HANSGRET SRL▲ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 9,3 K RON | |
| 51 | 51.AUTOSTART-LEX SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | -9,6 K RON | |
| 52 | 52.VIA ANDANNE SRL▲ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -51,8 K RON | |
| 53 | 53.LABCLYN-RESOURCE SRL▼ 4 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 20,0% | 0,0% | 100,8 K RON | |
| 54 | 54.DUOTECH SCHOOL SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 2— | — | 57,5 K RON | |
| 55 | 55.FASTRACK EDUCATION SRL▼ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 53,8 K RON | |
| 56 | 56.LINK SMART SLS SRL▼ 7 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 20,0% | 0,0% | 34,4 K RON | |
| 57 | 57.OK SCHOOL SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | -11,5 K RON | |
| 58 | 58.PSYBEARS SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 19,5 K RON | |
| 59 | 59.CORPORE VITAL SRL▼ 29 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -67,7 K RON | |
| 60 | 60.FOCUS DEFENSIVE S.R.L.▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 3,9 K RON | |
| 61 | 61.TABCODES COM S.R.L.▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 42,1 K RON | |
| 62 | 62.NEXT STEP ENGLISH SRL▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 34,4 K RON | |
| 63 | 63.GRAVITY BUSINESS STUDIO S.R.L.▲ 93 | Municipiul Braşov, Braşov | 2— | — | 246,4 K RON | |
| 64 | 64.CLUB SPORTIV NEMO S.R.L.▲ 4 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 1,4 K RON | |
| 65 | 65.AMSA BV KRONSTADT SRLnou | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 2— | — | — | 224 RON |
| 66 | 66.CYN 387 THERAPIE MUSICALE SRL▲ 90 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 2— | — | -11,2 K RON | |
| 67 | 67.SOCRATE LEARNING SRL▲ 89 | Municipiul Săcele, Braşov | 2— | — | -26,5 K RON | |
| 68 | 68.P.D.V DREPTARU SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 446 RON | |
| 69 | 69.EMMA ATELIERE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 2— | — | — | -22,1 K RON |
| 70 | 70.HFR INSTRUCTORUL TĂU S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 2— | — | — | 65,7 K RON |
| 71 | 71.SOMIAN TRADE SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 103,7 K RON | |
| 72 | 72.CENTRUL EDUCATIONAL MAGISTER PRINT SRL▼ 4 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 10,0% | 0,0% | 1,4 K RON | |
| 73 | 73.HOT MOVE SRL▲ 83 | Municipiul Braşov, Braşov | 1— | — | -20,2 K RON | |
| 74 | 74.SIMMIL SRL▼ 6 | Municipiul Săcele, Braşov | 10,0% | 0,0% | 27,6 K RON | |
| 75 | 75.FANTASY STIL SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 11,9 K RON | |
| 76 | 76.MASTERLAND SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -19,2 K RON | |
| 77 | 77.PRESCURE & PARTNERS HR CONSULTANTS SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 56 K RON | |
| 78 | 78.GC CONSULT & EVENTS SRL▼ 10 | Sat Podu Oltului, Comuna Hărman, Braşov | 10,0% | 0,0% | 23 K RON | |
| 79 | 79.FINANCIAR CONSULTING & TRAINING SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 737 RON | |
| 80 | 80.BOSS ABC SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -11,1 K RON | |
| 81 | 81.PRAF DE STELE SRL▼ 32 | Municipiul Braşov, Braşov | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 86,6 K RON | |
| 82 | 82.CRUP SRL▼ 33 | Municipiul Braşov, Braşov | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -6,4 K RON | |
| 83 | 83.P.H.S SOLUTIONS SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 91,5 K RON | |
| 84 | 84.TOTAL HEALTH SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -23,7 K RON | |
| 85 | 85.D'ARI SPORT SRL▼ 17 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 10,0% | 0,0% | 1,5 K RON | |
| 86 | 86.CURSMEDICA CONSULT SRL▼ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -85,9 K RON | |
| 87 | 87.TEACHER SRL▼ 19 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 10,6 K RON | |
| 88 | 88.SPORTANIM SRL▼ 20 | Municipiul Săcele, Braşov | 10,0% | 0,0% | 7,5 K RON | |
| 89 | 89.AFOK INK SRL▼ 21 | Sat Apaţa, Comuna Apaţa, Braşov | 10,0% | 0,0% | -7,1 K RON | |
| 90 | 90.EDU FOCUS SRL▼ 22 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 12,2 K RON | |
| 91 | 91.INNOVALUE SRL▼ 23 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 20,9 K RON | |
| 92 | 92.CEEPORT DEVELOPMENT S.R.L.▼ 24 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 5 K RON | |
| 93 | 93.MOUNTAIN ADVENTURE SRL▼ 25 | Loc. Predeal, Oraş Predeal, Braşov | 10,0% | 0,0% | 82,9 K RON | |
| 94 | 94.META4ALL SRL▼ 26 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 1,9 K RON | |
| 95 | 95.COMPANIA DE SERVICII ZONA PACT SRL▼ 27 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 15,7 K RON | |
| 96 | 96.BLANCHE VAGUE SRL▲ 60 | Municipiul Braşov, Braşov | 1— | — | 108 K RON | |
| 97 | 97.LABCLIN M.L. SRL▼ 29 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 10,0% | 0,0% | 47,5 K RON | |
| 98 | 98.MEDIDENT PREST SRL▼ 30 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 93,8 K RON | |
| 99 | 99.MEL'S AFFAIRS SRLnou | Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, Braşov | 1— | — | 22,1 K RON | |
| 100 | 100.SCHI AGREMENT SRL▲ 56 | Loc. Predeal, Oraş Predeal, Braşov | 1— | — | -1,5 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Brașov
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
376 firme · 67,8 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
52 firme · 20,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
87 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
86 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
4 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
12 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
7 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
3 firme · 535,6 K RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
1 firme · 108 K RON
CAEN 8542
Învățământ superior universitar
1 firme · 69,9 K RON