Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Brașov după angajați în 2021
279 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.176. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 382.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EXELIA SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 382▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 216 K RON | |
| 2 | 2.HERMI CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Săcele, Braşov | 62▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 2,6 mil. RON | |
| 3 | 3.ALP OIL TRADE SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 60▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 4 | 4.MARALIN PREST SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 43▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 225,6 K RON | |
| 5 | 5.REBO FOOD SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 41▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 90,2 K RON | |
| 6 | 6.D.A.G. OIL SRL= | Municipiul Făgăraş, Braşov | 320,0% | 0,0% | 92 K RON | |
| 7 | 7.ELBRUS 73 SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 30▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 186 K RON | |
| 8 | 8.ROCOMIS SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 29▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 294,4 K RON | |
| 9 | 9.AS OIL SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 270,0% | 0,0% | 34,6 K RON | |
| 10 | 10.PROFI RA&RA STORE SRL▲ 4 | Sat Feldioara, Comuna Feldioara, Braşov | 26▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 425,4 K RON | |
| 11 | 11.ALPET-PROD SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 23▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 107,8 K RON | |
| 12 | 12.DEMASIV SRL= | Municipiul Săcele, Braşov | 19▼ 5 % | ▼ 5 % | 119,3 K RON | |
| 13 | 13.TRAFIC BUSINESS SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 190,0% | 0,0% | 558,7 K RON | |
| 14 | 14.TUSAMIDRA SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 18▼ 28 % | ▼ 28 % | 64,3 K RON | |
| 15 | 15.MOBEFAST SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 15▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 15,9 K RON | |
| 16 | 16.SORANDRE SRL▼ 1 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 140,0% | 0,0% | -110 K RON | |
| 17 | 17.ELNYO 2011 VISION SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 140,0% | 0,0% | 6,1 K RON | |
| 18 | 18.TALI NASARA S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 14— | — | — | 263,8 K RON |
| 19 | 19.REBO BRASOV 21 S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 14— | — | — | 90,1 K RON |
| 20 | 20.CRIS RALCOM 21 S.R.L.nou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 14— | — | — | 26 K RON |
| 21 | 21.MECATES BRAŞOV SRL▼ 3 | Loc. Ghimbav, Oraş Ghimbav, Braşov | 120,0% | 0,0% | 90,9 K RON | |
| 22 | 22.DRALIS PREST S.R.L.▼ 4 | Loc. Rupea, Oraş Rupea, Braşov | 120,0% | 0,0% | 112,1 K RON | |
| 23 | 23.VRAMIR SERV SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 110,0% | 0,0% | 121,4 K RON | |
| 24 | 24.AUTO PREMIUM SUPERCAR SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 110,0% | 0,0% | 101,5 K RON | |
| 25 | 25.RABEC OIL S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 10— | — | — | 15,7 K RON |
| 26 | 26.DACONA SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 90,0% | 0,0% | 52,8 K RON | |
| 27 | 27.CARFIL INDUSTRIAL PARC SA▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | 193,7 K RON | |
| 28 | 28.TOTAL OIL SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 90,0% | 0,0% | 55,7 K RON | |
| 29 | 29.EDN PROFI EXCLUSIVE S.R.L.nou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 8— | — | — | 69,6 K RON |
| 30 | 30.AZUGADI FOOD S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 8— | — | — | 76,5 K RON |
| 31 | 31.VYVMARY COM S.R.L.nou | Loc. Victoria, Oraş Victoria, Braşov | 8— | — | — | 54,3 K RON |
| 32 | 32.IBR TOP S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 7— | — | — | 17,5 K RON |
| 33 | 33.METROM INDUSTRIAL PARC SA▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | 326,6 K RON | |
| 34 | 34.TRANS VAT ROUMANIE SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 809,1 K RON | |
| 35 | 35.FRIGOMAT SRL▼ 8 | Municipiul Săcele, Braşov | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | 996,4 K RON | |
| 36 | 36.REDUCERI MEDICALE SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | -109,9 K RON | |
| 37 | 37.BESTFARAON FOOD S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 6— | — | — | 15,3 K RON |
| 38 | 38.GEPAS SRL▼ 15 | Comuna Comana, Braşov | 5▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 198,1 K RON | |
| 39 | 39.ACCROCHE SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 2 mil. RON | |
| 40 | 40.AUCONSYS SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 50,0% | 0,0% | 1,2 mil. RON | |
| 41 | 41.ADA AVANTAJ SERV SRL▼ 10 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 50,0% | 0,0% | 1,8 K RON | |
| 42 | 42.PROFI RAY FOOD S.R.L.nou | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 5— | — | — | 143,8 K RON |
| 43 | 43.PINK CUSTOMER SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 5— | — | — | -12 K RON |
| 44 | 44.ROM PRESSAIR SRL▼ 4 | Sat Dridif, Comuna Voila, Braşov | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 438,7 K RON | |
| 45 | 45.CONTGRIF SRL▼ 10 | Municipiul Săcele, Braşov | 40,0% | 0,0% | 119,5 K RON | |
| 46 | 46.STARIANDRU SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,0% | 0,0% | 10 K RON | |
| 47 | 47.IULCLAU SEAIL SERVICII S.R.L.▼ 24 | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 4▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 63 K RON | |
| 48 | 48.PROSANO SRL▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 532,4 K RON | |
| 49 | 49.EURO-R.C.A. SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,0% | 0,0% | 7,5 K RON | |
| 50 | 50.HOTELS CARD LOCKS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 182,7 K RON | |
| 51 | 51.VENDAX SRL▲ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -138,7 K RON | |
| 52 | 52.KHALIMADE NN S.R.L.▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 176,5 K RON | |
| 53 | 53.CORAL CH PARTS S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 3— | — | — | 38,9 K RON |
| 54 | 54.KITTY SRL▼ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 34,9 K RON | |
| 55 | 55.TRANSCABLU SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 194,5 K RON | |
| 56 | 56.DESINAN COM SRL▼ 25 | Comuna Feldioara, Braşov | 2▼ 60 % | ▼ 60 % | 241,9 K RON | |
| 57 | 57.MEDIASTAR SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 6,4 K RON | |
| 58 | 58.INDRA N.T.B. SRL▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -60,9 K RON | |
| 59 | 59.PRIOTECH SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | -32,8 K RON | |
| 60 | 60.REGITEX SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 39,9 K RON | |
| 61 | 61.TONER EXPRESS SRL▼ 32 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▼ 71,4 % | ▼ 71,4 % | 693,8 K RON | |
| 62 | 62.LICAROM IMPEX SRL▼ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | -15,8 K RON | |
| 63 | 63.G.S.D. SALES SERVICE SRL▼ 15 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 20,0% | 0,0% | 116,2 K RON | |
| 64 | 64.INSTECH CORPORATE SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 44,4 K RON | |
| 65 | 65.BERATUNG ADMINSERV SRL▼ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 779,7 K RON | |
| 66 | 66.BAU VWG SERVICII ADMINISTRARE SRL▼ 26 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 256,8 K RON | |
| 67 | 67.H.R. CONSEILS SRL▼ 27 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -44,4 K RON | |
| 68 | 68.LAMXPERT CONSULTING S.R.L.▼ 20 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 581 RON | |
| 69 | 69.GEOSIGMUN S.R.L.▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 151,8 K RON | |
| 70 | 70.S.I.S. SUPORT INDUSTRIAL ŞI SERVICII SRL▼ 22 | Municipiul Codlea, Braşov | 20,0% | 0,0% | 757,8 K RON | |
| 71 | 71.LA NOI LA CONTA SRL▼ 23 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 20,0% | 0,0% | 19,4 K RON | |
| 72 | 72.ESCHIMADE SRL▼ 8 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 124,3 K RON | |
| 73 | 73.GLOBAL KLKN SERVICES SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 780,6 K RON | |
| 74 | 74.AERIS XPRESS SRL▼ 26 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 20,0% | 0,0% | 135,7 K RON | |
| 75 | 75.MATIDOR DEAL S.R.L.▼ 40 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 68,9 K RON | |
| 76 | 76.ANEMOTO S.R.L.▼ 28 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 20,0% | 0,0% | 170,9 K RON | |
| 77 | 77.SOPHIA S&V GRUP S.R.L.▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 85,8 K RON | |
| 78 | 78.PORTIK DIAN S.R.L.nou | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 2— | — | — | 78,2 K RON |
| 79 | 79.KELI-COM SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -1,5 K RON | |
| 80 | 80.SANA SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -45,1 K RON | |
| 81 | 81.ZELCOM SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -38,9 K RON | |
| 82 | 82.CONVERT SRL▼ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 102,3 K RON | |
| 83 | 83.CONTENT MEDIA SRL▲ 50 | Municipiul Săcele, Braşov | 1— | — | 9,5 K RON | |
| 84 | 84.ROMGRUP MERIDIAN 25 SRL▼ 20 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 15,4 K RON | |
| 85 | 85.HAGERAT SRL▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 105 K RON | |
| 86 | 86.HORTED BUSINESS SRL▲ 47 | Municipiul Braşov, Braşov | 1— | — | 77 K RON | |
| 87 | 87.ELFON SERVICE SRL▼ 23 | Comuna Hărman, Braşov | 10,0% | 0,0% | 28,5 K RON | |
| 88 | 88.CATANDA SRL▼ 40 | Municipiul Braşov, Braşov | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 17 K RON | |
| 89 | 89.CONLEX R.U. SRL▼ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 137,4 K RON | |
| 90 | 90.NIRO-CONT SRL▼ 26 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -7,3 K RON | |
| 91 | 91.ELENYA SRL▼ 27 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -24 K RON | |
| 92 | 92.SOFT TRADE SRL▼ 28 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 10,0% | 0,0% | 28,6 K RON | |
| 93 | 93.WORLD ENERGY DP SRL▼ 29 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -30,4 K RON | |
| 94 | 94.BAILA ACTIV SISTEM SRL▼ 30 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 119,2 K RON | |
| 95 | 95.INTERNET TRADING SRL▼ 31 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -20,2 K RON | |
| 96 | 96.REICONSULTO SRL▼ 32 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 27,5 K RON | |
| 97 | 97.LAPES COM SRL▼ 33 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 952,2 K RON | |
| 98 | 98.BOGDAN INVEST SRL▼ 34 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 2,5 mil. RON | |
| 99 | 99.T.Q.M. CONSULTING SRL▼ 35 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 172,2 K RON | |
| 100 | 100.AMBAFLEX DISTRIBUTION SRL▼ 36 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 246,2 K RON |