Top 100 firme — Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing, Brașov după angajați în 2013
166 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 384. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 43.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FAIMONS CONSULTING SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 43▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 13,3 K RON | |
| 2 | 2.PROTESAN SERV SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 29▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 140,2 K RON | |
| 3 | 3.DENNEMEYER & ASSOCIATES SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 29▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 861,3 K RON | |
| 4 | 4.DENNEMEYER SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 29▲ 45 % | ▲ 45 % | 1,5 mil. RON | |
| 5 | 5.ROMTRAIN SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 260,0% | 0,0% | 40,5 K RON | |
| 6 | 6.DARIN SERV SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 22▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 2,7 K RON | |
| 7 | 7.INDUSTRIAL PROCES PAPER SRL▲ 1 | Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, Braşov | 18▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | -137,2 K RON | |
| 8 | 8.PROTECT-SERVICII SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 17▼ 15 % | ▼ 15 % | 18,9 K RON | |
| 9 | 9.TARA BIRSEI SA▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 15▼ 51,6 % | ▼ 51,6 % | -26 K RON | |
| 10 | 10.BLASTECH SRL▲ 81 | Municipiul Braşov, Braşov | 5— | — | 388,4 K RON | |
| 11 | 11.EMIRVA CONSULTING SRL▲ 2 | Sat Cărpinis, Comuna Tărlungeni, Braşov | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 32,8 K RON | |
| 12 | 12.RUSCONSULT SRL▲ 3 | Municipiul Codlea, Braşov | 50,0% | 0,0% | 31,5 K RON | |
| 13 | 13.ECO LEX SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,0% | 0,0% | 73,8 K RON | |
| 14 | 14.ANDIVA PROD SRL▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 4▼ 76,5 % | ▼ 76,5 % | 23,9 K RON | |
| 15 | 15.INFRA CONSULT SRL▲ 17 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 1,2 K RON | |
| 16 | 16.3V - CONSULTING SRL▲ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -28,7 K RON | |
| 17 | 17.PROTIM SERV SRL▲ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 13,3 K RON | |
| 18 | 18.MEDIDENT SERV SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -26,8 K RON | |
| 19 | 19.AATEQ T.M.W. SRL▼ 4 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 6 K RON | |
| 20 | 20.A.D.S. SOLUTIONS SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,0% | 0,0% | -23,6 K RON | |
| 21 | 21.INTELAX SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,0% | 0,0% | 22 K RON | |
| 22 | 22.VIAFROM SRL▲ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 94,9 K RON | |
| 23 | 23.FABIAN & FABIAN CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 136,4 K RON | |
| 24 | 24.BRAND LEADER SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,0% | 0,0% | 107,7 K RON | |
| 25 | 25.PROTECT TOTAL SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▼ 50 % | ▼ 50 % | -5,5 K RON | |
| 26 | 26.MUSIC MIX SRL▲ 65 | Municipiul Braşov, Braşov | 3— | — | -118,3 K RON | |
| 27 | 27.SOVITAN SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,0% | 0,0% | 4,9 K RON | |
| 28 | 28.DIASAMIS CONSULT SRL▼ 6 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 30,0% | 0,0% | 24,3 K RON | |
| 29 | 29.VIAFROM TECH T.P. SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 140,7 K RON | |
| 30 | 30.EVALROM SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 76,9 K RON | |
| 31 | 31.NECESSITAS SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | -25,1 K RON | |
| 32 | 32.BRAFLEX INTERNATIONAL SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | -14,1 K RON | |
| 33 | 33.ALMIRES SERV SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | -14,8 K RON | |
| 34 | 34.MODELS PRODUCTION AGENCY SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 35,6 K RON | |
| 35 | 35.SANBAD PREST SRL▼ 3 | Sat Zizin, Comuna Tărlungeni, Braşov | 20,0% | 0,0% | 109 K RON | |
| 36 | 36.BANDI SERV SRL▼ 4 | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 20,0% | 0,0% | 7,3 K RON | |
| 37 | 37.TOPO LAND M.A.B. SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 21,7 K RON | |
| 38 | 38.KSM UTILAJE S.R.L.▲ 53 | Municipiul Braşov, Braşov | 2— | — | -48,2 K RON | |
| 39 | 39.PASSO DOUBLE SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 3,7 K RON | |
| 40 | 40.TOP UTILITY SRL▼ 8 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 5,1 K RON | |
| 41 | 41.ALDIN CUSTOMS CONSULTING SRL▼ 19 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 8,7 K RON | |
| 42 | 42.HERRIS CONSULTING SRL▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 83,9 K RON | |
| 43 | 43.CLABO PROTECT SRL▲ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 19 K RON | |
| 44 | 44.BRIDGE COMPANY SRL▲ 47 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 2— | — | -44,7 K RON | |
| 45 | 45.BEST H.S.E.Q. SERV SRL▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 39,1 K RON | |
| 46 | 46.E.C.Q. KRONSTADT SRL▼ 29 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 10,7 K RON | |
| 47 | 47.DORI CONS SRL▲ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 32,5 K RON | |
| 48 | 48.BRACOV EVAL IMOB SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | -26,7 K RON | |
| 49 | 49.PROTECTMAR SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | 116,6 K RON | |
| 50 | 50.GREEN MASTER SERVICES SRL▼ 33 | Municipiul Braşov, Braşov | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 95,1 K RON | |
| 51 | 51.D.H.B. SENIOR EXPERT SRL▼ 19 | Sat Feldioara, Comuna Ucea, Braşov | 20,0% | 0,0% | 12,4 K RON | |
| 52 | 52.ACN CONSULTING S.R.L.▼ 20 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,0% | 0,0% | -1,6 K RON | |
| 53 | 53.INTERCONFORMITY CERTIFICATION SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 2— | — | — | 143,2 K RON |
| 54 | 54.PROFIMAR M.L. BRAŞOV SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 2— | — | — | -1,2 K RON |
| 55 | 55.MERIDIAN 25 SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 14 K RON | |
| 56 | 56.CONTROL NUMERIC SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 11,4 K RON | |
| 57 | 57.FALCON SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -26,9 K RON | |
| 58 | 58.TUDOIL PLAST SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -18 K RON | |
| 59 | 59.SAGITUS CONSULT SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 46,5 K RON | |
| 60 | 60.YSO CONSULT SRL▼ 28 | Loc. Ghimbav, Oraş Ghimbav, Braşov | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 35,2 K RON | |
| 61 | 61.LARIX FOR SRL▼ 39 | Municipiul Săcele, Braşov | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 1,5 K RON | |
| 62 | 62.CERDIN PROD SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 14,9 K RON | |
| 63 | 63.FOREST CONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -34,6 K RON | |
| 64 | 64.EDIA CONSULT SRL▲ 27 | Municipiul Braşov, Braşov | 1— | — | -45,8 K RON | |
| 65 | 65.NEXT VISION SRL▲ 26 | Municipiul Braşov, Braşov | 1— | — | 17,3 K RON | |
| 66 | 66.MOGA BEAUTY CONCEPT SRL▼ 8 | Sat Luţa, Comuna Beclean, Braşov | 10,0% | 0,0% | 1 K RON | |
| 67 | 67.MECATEHNIC SRL▼ 35 | Municipiul Braşov, Braşov | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -21,7 K RON | |
| 68 | 68.LAHN HOF SRL▼ 10 | Loc. Rupea, Oraş Rupea, Braşov | 10,0% | 0,0% | -47,3 K RON | |
| 69 | 69.SMARTRONIC SRL▼ 11 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 35,9 K RON | |
| 70 | 70.DIG MEDIUM SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 1— | — | 6,4 K RON | |
| 71 | 71.WELD-BRAZ SRL▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 12,5 K RON | |
| 72 | 72.DICI IMPEX SRL▼ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 39,2 K RON | |
| 73 | 73.RODYSTAN EXPERT SRL▼ 15 | Municipiul Codlea, Braşov | 10,0% | 0,0% | 16,3 K RON | |
| 74 | 74.FANTANA RAUL SORIN & ASOCIATII SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -45,2 K RON | |
| 75 | 75.H.R.V. RELATIONS SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 42,8 K RON | |
| 76 | 76.I.V.S. EVALCONS SRL▼ 44 | Municipiul Braşov, Braşov | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -9,7 K RON | |
| 77 | 77.TERASIG SRL▼ 55 | Municipiul Braşov, Braşov | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | -2,2 K RON | |
| 78 | 78.VOST LIFE COMPANY SRL▼ 20 | Municipiul Săcele, Braşov | 10,0% | 0,0% | 8,1 K RON | |
| 79 | 79.EDIL C.T.C. SRLnou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 10,0% | 0,0% | 9,9 K RON | |
| 80 | 80.D & D SOLUTIONS SRL▼ 48 | Municipiul Braşov, Braşov | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 114 K RON | |
| 81 | 81.SERVSET GRUP SRL▼ 23 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 35,4 K RON | |
| 82 | 82.PROSEC & FIRE SRL▼ 24 | Municipiul Săcele, Braşov | 10,0% | 0,0% | 12,4 K RON | |
| 83 | 83.PROTEUS DIONA SRL▼ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 32 K RON | |
| 84 | 84.SILFA PROTECT SRL▼ 26 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 17 K RON | |
| 85 | 85.GAMA CENTAURI SRL▼ 53 | Municipiul Braşov, Braşov | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 13 K RON | |
| 86 | 86.CRYSTAL HEARING SOLUTIONS SRL▼ 28 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -10,3 K RON | |
| 87 | 87.CADASTRELE SRL▼ 29 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | -7,8 K RON | |
| 88 | 88.IP EXECUTIVE MANAGEMENT & SALES S.R.L.▼ 30 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 11,3 K RON | |
| 89 | 89.URBARIU TOP SRL▼ 31 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 71,7 K RON | |
| 90 | 90.FONCIERA CONSULT SRL▼ 32 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,0% | 0,0% | 106 K RON | |
| 91 | 91.CORTUS INTERNAŢIONAL SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 1— | — | 215,2 K RON | |
| 92 | 92.AURORA PROTECT SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 1— | — | — | -6,4 K RON |
| 93 | 93.NORIT ELISAV SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 0— | — | -4 K RON | |
| 94 | 94.RIVA 2000 SRL▼ 3 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 0— | — | -26,1 K RON | |
| 95 | 95.IMOBILIARE ROBERTA HOUSE BRAŞOV SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 0— | — | -372 RON | |
| 96 | 96.ORMEXIM SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 0— | — | 1,5 K RON | |
| 97 | 97.GOLDAS COM SRL▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 0— | — | 0 RON | |
| 98 | 98.DYALEX SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 0— | — | 0 RON | |
| 99 | 99.APATUS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0— | — | 4 K RON | |
| 100 | 100.DOYLE SRLnou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON |