Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Brăila după angajați în 2022
184 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 897. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 45.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ADYASV SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 45▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 2 | 2.KEVIMARPO TRADE SRL= | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 41▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 470,7 K RON | |
| 3 | 3.CARVAL TRANS SRL▼ 2 | Sat Baldovineşti, Comuna Vădeni, Brăila | 40▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 3 mil. RON | |
| 4 | 4.CASA ARTEMIS SRL▲ 1 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 39▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 195 K RON | |
| 5 | 5.BELLA ITALIA TRATTORIA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 36▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 300,4 K RON | |
| 6 | 6.CITYSIX PREST SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 33▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 1,8 mil. RON | |
| 7 | 7.FISH & WINE S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 30— | — | — | 169,9 K RON |
| 8 | 8.ISTRU SA= | Municipiul Brăila, Brăila | 270,0% | 0,0% | 708,4 K RON | |
| 9 | 9.AREAL COM SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 26▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 528,7 K RON | |
| 10 | 10.BALLGRANDFEST SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 25▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 11 | 11.RELAMARA SERV SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 24▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 12 | 12.FOOD SNACK TABOO S.R.L.▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 22▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 204,5 K RON | |
| 13 | 13.ANASTASIA TRADE SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 210,0% | 0,0% | 344,6 K RON | |
| 14 | 14.RESTAURANT HEAVENS SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 21▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | -20,3 K RON | |
| 15 | 15.TCMA AND SON SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 210,0% | 0,0% | 802 K RON | |
| 16 | 16.MAREN HOUSE S.R.L.▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 20▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 37,1 K RON | |
| 17 | 17.ALESSANDRO FENICE SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 180,0% | 0,0% | 53,6 K RON | |
| 18 | 18.IORACHI CLUB SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 180,0% | 0,0% | 163,3 K RON | |
| 19 | 19.KRAKADAN S.R.L.▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 170,0% | 0,0% | 15,6 K RON | |
| 20 | 20.DALRISDAN SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 14▼ 30 % | ▼ 30 % | 824,2 K RON | |
| 21 | 21.WELCOME RUSTIK S.R.L.▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 14▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -124 K RON | |
| 22 | 22.EVILIV COM SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 13▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 202,6 K RON | |
| 23 | 23.SILEN-ENGLEZU TRADE SRL▼ 1 | Sat Lacu Sărat, Comuna Chiscani, Brăila | 12▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 248,9 K RON | |
| 24 | 24.ALPILACT FOOD SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 12▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 65 K RON | |
| 25 | 25.BRASERIA IALOMITA SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 11▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 293,2 K RON | |
| 26 | 26.MAGIC PIZZA BY LILI S.R.L.nou | Sat Şuţeşti, Comuna Şuţeşti, Brăila | 11— | — | — | -69,9 K RON |
| 27 | 27.TRIAPEDIA SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 100,0% | 0,0% | 347,5 K RON | |
| 28 | 28.PUBRN FLORYANA S.R.L.▲ 55 | Municipiul Brăila, Brăila | 10▲ 900 % | ▲ 900 % | 98,3 K RON | |
| 29 | 29.OPTIMRISTO S.R.L.▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 9▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 15,5 K RON | |
| 30 | 30.PENCRAZIO S.R.L.▲ 80 | Municipiul Brăila, Brăila | 9— | — | 56,8 K RON | |
| 31 | 31.NICHOMITANDI TRANS S.R.L.▼ 8 | Sat Unirea, Comuna Unirea, Brăila | 9▼ 25 % | ▼ 25 % | -428,8 K RON | |
| 32 | 32.BR ESTDECOR S.R.L.▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 8▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 205,3 K RON | |
| 33 | 33.SENGIPRO S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 8— | — | 291,9 K RON | |
| 34 | 34.KATANA SUSHI S.R.L.▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 336,4 K RON | |
| 35 | 35.REBIAFOOD SRL▲ 4 | Sat Chiscani, Comuna Chiscani, Brăila | 7▲ 40 % | ▲ 40 % | -60,6 K RON | |
| 36 | 36.EVELYRAY EVENT S.R.L.▲ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 7▲ 75 % | ▲ 75 % | 217,8 K RON | |
| 37 | 37.MIRELMOG CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 520,4 K RON | |
| 38 | 38.MARRIAGE STAR SRL▲ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 343,7 K RON | |
| 39 | 39.RESTOKEV S.R.L.▼ 5 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 60,0% | 0,0% | -165,4 K RON | |
| 40 | 40.TRÂMBIȚA FAST FOOD S.R.L.▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 6▼ 40 % | ▼ 40 % | 142,1 K RON | |
| 41 | 41.RESTAURANT AMUSE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 5,9 K RON | |
| 42 | 42.IVARAZI SRL▼ 13 | Municipiul Brăila, Brăila | 6▼ 40 % | ▼ 40 % | -185,9 K RON | |
| 43 | 43.SECVITUR SRL▲ 24 | Municipiul Brăila, Brăila | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | 262,7 K RON | |
| 44 | 44.MATEBUNI SRL▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | -27,3 K RON | |
| 45 | 45.PROGRESSIVE BUSINESS SOLUTIONS SRL▼ 6 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 50,0% | 0,0% | 13,7 K RON | |
| 46 | 46.BRIGHT TASTE S.R.L.= | Municipiul Brăila, Brăila | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 85,5 K RON | |
| 47 | 47.FOODOPOLY 3C GROUP S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 5— | — | — | -123,5 K RON |
| 48 | 48.B&B CUISINE DELIVERY S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 5— | — | — | -57,4 K RON |
| 49 | 49.ROCRISLU EVENTS S.R.L.▼ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -114,1 K RON | |
| 50 | 50.MUSETTI TO GO S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 50,0% | 0,0% | 254,3 K RON | |
| 51 | 51.CINA SRL▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -120 K RON | |
| 52 | 52.VIZUCONS SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 40,0% | 0,0% | 364,7 K RON | |
| 53 | 53.PIZZA NEXT SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 9,3 K RON | |
| 54 | 54.TREI RANDUNICI SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 13,7 K RON | |
| 55 | 55.AUTOKLA PLAZA SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 119,8 K RON | |
| 56 | 56.RISTORAZU SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 316,8 K RON | |
| 57 | 57.IULSTEMA IMPEX SRL▼ 11 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 40,0% | 0,0% | -123,1 K RON | |
| 58 | 58.ELIDOCRIS SRL▲ 9 | Sat Şuţeşti, Comuna Şuţeşti, Brăila | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 16,1 K RON | |
| 59 | 59.ADMANO CONSGROUP SRL▼ 20 | Municipiul Brăila, Brăila | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 10,7 K RON | |
| 60 | 60.BARIGOLOR FOOD S.R.L.nou | Sat Tichileşti, Comuna Tichileşti, Brăila | 40,0% | 0,0% | 8,4 K RON | |
| 61 | 61.ARENAEXPRES S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 4— | — | 78,1 K RON | |
| 62 | 62.RESTAURANT DON NICU S.R.L.nou | Sat Tichileşti, Comuna Tichileşti, Brăila | 4— | — | — | 7,7 K RON |
| 63 | 63.CRANAD SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 2,9 K RON | |
| 64 | 64.ANITCIN SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 199,7 K RON | |
| 65 | 65.REZIFANC PROD SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 136,6 K RON | |
| 66 | 66.ROANLUCTO SRL▲ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -24,3 K RON | |
| 67 | 67.ROINDESA COM SRL▼ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 30,0% | 0,0% | -12,6 K RON | |
| 68 | 68.HANUL MUCHIEI SRL▼ 15 | Sat Muchea, Comuna Silistea, Brăila | 30,0% | 0,0% | 117,6 K RON | |
| 69 | 69.PUI LA JAR SRL▼ 30 | Municipiul Brăila, Brăila | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 90,4 K RON | |
| 70 | 70.DANIEL'S PUB 2017 SRL▲ 40 | Municipiul Brăila, Brăila | 3— | — | -146,1 K RON | |
| 71 | 71.PINGUINUL POFTICIOS S.R.L.▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -35,4 K RON | |
| 72 | 72.ALKEN REST S.R.L.▼ 19 | Municipiul Brăila, Brăila | 30,0% | 0,0% | 775,8 K RON | |
| 73 | 73.GOLDEN MENU S.R.L.▼ 20 | Municipiul Brăila, Brăila | 30,0% | 0,0% | -71,1 K RON | |
| 74 | 74.IORDAFLOR PIZZA S.R.L.▼ 21 | Municipiul Brăila, Brăila | 30,0% | 0,0% | -28,1 K RON | |
| 75 | 75.DONALBERTO SRL▼ 29 | Municipiul Brăila, Brăila | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 710 RON | |
| 76 | 76.AURETANIC SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -17,8 K RON | |
| 77 | 77.BRIDEEA SRL▼ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 20,0% | 0,0% | 181 RON | |
| 78 | 78.CAGESEDA SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 20,0% | 0,0% | 6 K RON | |
| 79 | 79.LARUVIC HOLIDAY SRL▲ 4 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 409,3 K RON | |
| 80 | 80.YANDIM 95 SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 23,6 K RON | |
| 81 | 81.ADOLFOMAR SRL▼ 14 | Sat Movila Miresii, Comuna Movila Miresii, Brăila | 20,0% | 0,0% | -45,6 K RON | |
| 82 | 82.VIOMARAURELIAN S.R.L.▼ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 20,0% | 0,0% | 51,2 K RON | |
| 83 | 83.PAFGRILL S.R.L.▲ 27 | Sat Chiscani, Comuna Chiscani, Brăila | 2— | — | 634 RON | |
| 84 | 84.EROSVIBE S.R.L.▲ 26 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 2— | — | -60,6 K RON | |
| 85 | 85.PIZZERIA LA MORO S.R.L.▼ 32 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -58,7 K RON | |
| 86 | 86.NISRIN ABDEL S.R.L.▲ 24 | Sat Silistraru, Comuna Traian, Brăila | 2— | — | -15,5 K RON | |
| 87 | 87.BIASEBY GOOD TASTE S.R.L.▲ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 2— | — | -56,2 K RON | |
| 88 | 88.RAYANNE SI DAVID S.R.L.nou | Sat Bărăganul, Comuna Bărăganul, Brăila | 2— | — | — | 33,2 K RON |
| 89 | 89.FRANŢLUCA FOOD&SERV S.R.L.▲ 21 | Sat Surdila-Gaiseanca, Comuna Surdila-Gaiseanca, Brăila | 2— | — | -70,4 K RON | |
| 90 | 90.MONOLIT SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 10,0% | 0,0% | 72,1 K RON | |
| 91 | 91.DON IMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 10,0% | 0,0% | 209,9 K RON | |
| 92 | 92.ANELMA COM SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 10,0% | 0,0% | -13,1 K RON | |
| 93 | 93.UDALEX COM PROD SRL▼ 26 | Municipiul Brăila, Brăila | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 14,2 K RON | |
| 94 | 94.LOCO SANDWICH SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 10,0% | 0,0% | -318 RON | |
| 95 | 95.SC ALIVALEAGRO SRL▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 1— | — | 164,6 K RON | |
| 96 | 96.INAREV SRL▼ 13 | Municipiul Brăila, Brăila | 10,0% | 0,0% | -62,3 K RON | |
| 97 | 97.ERISBIO SRL▼ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 10,0% | 0,0% | 16 K RON | |
| 98 | 98.GATOPERO SRL▲ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 1— | — | 273 RON | |
| 99 | 99.VECHEA CASĂ VALAHĂ SRL▼ 16 | Sat Mircea Vodă, Comuna Mircea Vodă, Brăila | 10,0% | 0,0% | 39,8 K RON | |
| 100 | 100.ANDPEMA PREST SRL▼ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 10,0% | 0,0% | 72,3 K RON |