COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Prelucrarea și finisarea lemnului, Bistrița-Năsăud după angajați în 2013

231 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.307. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 221.

FirmăAngajați
SILVANIA INTERNATIONAL PROD SRL=221▼ 3,1 %
STAR GATE SRL=108▲ 8 %
DOCE & HUBER SRL=47▲ 4,4 %
FOREST PRAGMATIC SRL▼ 144▼ 2,2 %
AUTOSOMEŞ SRL▲ 136▼ 5,3 %
PRODANTOLEMN SRL▲ 627▲ 17,4 %
LEMNGRIG-MOLD SRL▲ 226▲ 4 %
SILDADFOR SRL▲ 1250,0%
SUPER SOFT PROD SERV SRL▲ 424▲ 9,1 %
FORPENT-EST SRL▼ 324▼ 11,1 %
VASIFLORILIA SRL▼ 223▼ 8 %
SILVANIA INTERFOREST SRL▲ 623▲ 21,1 %
FORGAVPI COMPANY SRL▲ 521▲ 10,5 %
TRISCASTIM SRL▲ 2210,0%
GOOD-FOREST SRL▼ 219▼ 13,6 %
CARPENELUL SRL▲ 519▲ 26,7 %
FOREST RIVER WOOD SRLnou18—
VIONELDA IMPEX SRL▼ 1317▼ 59,5 %
VIP FOREST 2000 SRL▼ 217▼ 15 %
SALEMN PIORAS SRL=16▼ 5,9 %
NANIRA FOREST SRL▲ 316▲ 14,3 %
TRANSINEU MONTANA SRL▲ 216▲ 14,3 %
PERSPECTIV M & M PROD SRL▼ 2150,0%
CONTACT-NORD COM SRL▲ 815▲ 50 %
SALEM-LAZAR IMPEX SRL▼ 115▲ 7,1 %
FAGMORES IMPEX SRL▼ 215▲ 7,1 %
GREEN GOLDEN TUR SRL▼ 614▼ 6,7 %
ATELIERE BANICA SRL▲ 814▲ 55,6 %
PISTRELE SRL▲ 713▲ 44,4 %
CIOCANITOAREA SRL▼ 613▼ 7,1 %
ALEXFORCAM SRL▲ 512▲ 33,3 %
FORVIGALUS INTERNATIONAL SRL▼ 212▲ 9,1 %
INDUSTRIE NATURAL FOREST SRL▼ 2512▼ 53,9 %
BUGAUTOALEX TRANS SRL▼ 211▲ 10 %
SALEM BOLDIS SRLnou11▼ 15,4 %
CARPATIN SRL▲ 910▲ 42,9 %
RAVALYS-GALAN SRL▼ 710▼ 9,1 %
BALATICI SRL▼ 6100,0%
MOLDOTOUR FOREST SRL▲ 19▲ 12,5 %
ZADORSIM SRLnou9—
ALDRO FOREST SRL▲ 139▲ 50 %
ALNIC-GERSA SRL▲ 38▲ 14,3 %
BOZGA SRL▼ 78▼ 11,1 %
ALFOREST PRODCOM SRL▲ 18▲ 14,3 %
LEMN MONITA SRL▲ 98▲ 33,3 %
PICOLLINO SALON S.R.L.▲ 188▲ 60 %
DINEL & COMPANY ETA FOREST SRL▲ 78▲ 33,3 %
TOD SI GEO FOREST SRL▼ 198▼ 33,3 %
GEPODOMIR IMPEX SRL▲ 57▲ 16,7 %
ANDREEX SRL▲ 146▲ 20 %
CIRIOPRUND PRODCOM SRL▲ 136▲ 20 %
MONDLADANI SERV SRL▼ 76▼ 14,3 %
DRAGLARICE SRL▲ 160,0%
SOR & GIM SRL▼ 96▼ 14,3 %
PRISLOP SRL▼ 160,0%
PARADOR SRL▼ 116▼ 14,3 %
COMTRANS SRL▼ 125▼ 28,6 %
MOPAMAS SRL▲ 275▲ 66,7 %
TRANS-CAPA SRL▲ 265▲ 66,7 %
AGRO-SILVA SRL▼ 475▼ 77,3 %
LEMNCER-FOREST SRL▲ 350,0%
UNISERODMAT SRL▼ 85▼ 16,7 %
TETADIM SRL▲ 150,0%
LEOBUSET SRL=50,0%
TERAELIS SRL▼ 150,0%
FLORIDAN SRL▼ 250,0%
EWALD ECOSILVA SRL-D▼ 350,0%
DROGOBATA SRL▼ 44▼ 20 %
TEO-BABA SRL▲ 740,0%
FOREST-AMI SRL▲ 154▲ 33,3 %
GEZEPAL SRL▼ 74▼ 20 %
VIOTRIFAN SRL▲ 314▲ 100 %
EXPLO-GANEA SRL▲ 304▲ 100 %
POTINTEU SRL▼ 294▼ 42,9 %
IUS-FLORION SRL▲ 104▲ 33,3 %
FLORIPUC SRL=40,0%
XTC-ELADEL SRL▼ 324▼ 42,9 %
NELSINAI ALPIN SRL▼ 240,0%
SEVASTIAN & BETRIEB SRL▼ 340,0%
ANDA & TUTU EXPLOLEMN SRLnou40,0%
TIBERIA PROFI SRL-Dnou4—
TAGEMA SRL▼ 63▼ 25 %
PADUM SRL▲ 203▲ 50 %
CIPY SRL▲ 130,0%
PERLA BIRGAULUI IMPEX SRL▲ 373▲ 200 %
VASY FLORY NELYA SRL▼ 130,0%
EUCALIPTUL PRODIMPEX SRL▲ 603—
FORLEOPOP SRL▼ 243▼ 40 %
EXPLO-MUNTENIA SRL▼ 430,0%
ADILENA FOREST SRL▼ 530,0%
RHODODENDRON SRL▲ 123▲ 50 %
POPANDRON SRL▼ 383▼ 50 %
MARI HOUSE SRL▼ 173▼ 25 %
EXPLO EMILDELI SRL▼ 930,0%
FORDANI BLIDARU SRL▼ 1030,0%
IRELDO SRL▼ 1130,0%
SALINE BAI SRL▲ 503—
REGNA FOREST SA▲ 492—
CARBACOM SRL▼ 232▼ 50 %
PORUMBELUL PRODCOM SRL▲ 320,0%

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci