Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Bacău după angajați în 2014
79 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 79 cumulează 168. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 19.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.T.D.C. SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 190,0% | 0,0% | -22,7 K RON | |
| 2 | 2.CORISMIN OIL SRL= | Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău | 16▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 32,3 K RON | |
| 3 | 3.M3 MOTO PREMIUM SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 16▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 46,4 K RON | |
| 4 | 4.EURO OIL ADITIV SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 15▲ 50 % | ▲ 50 % | 50 K RON | |
| 5 | 5.VASICRIS OIL SRL= | Municipiul Moineşti, Bacău | 14▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 21,7 K RON | |
| 6 | 6.PETROL PLUS SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 14▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 4,6 K RON | |
| 7 | 7.TUNALI SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 80,0% | 0,0% | 20,8 K RON | |
| 8 | 8.FORPEP SRL▲ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 43,2 K RON | |
| 9 | 9.PROM CONSULT SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 2,3 K RON | |
| 10 | 10.MOLDINOX SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 137,2 K RON | |
| 11 | 11.MYP CORPORATE SRL▲ 1 | Sat Valea Budului, Comuna Mărgineni, Bacău | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 173,1 K RON | |
| 12 | 12.PROTMED IMPEX SRL= | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 30,0% | 0,0% | 254,8 K RON | |
| 13 | 13.PRODENERGO SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 48 K RON | |
| 14 | 14.ALMADA SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | 5,8 K RON | |
| 15 | 15.ALSIRA CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | -48,4 K RON | |
| 16 | 16.APAROL IMPEX SRL▼ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -46,8 K RON | |
| 17 | 17.DAISY SARA SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | 540 RON | |
| 18 | 18.MOBILAROM SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 8,1 K RON | |
| 19 | 19.EVARIS CONSULT SRLnou | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 20,0% | 0,0% | 61,5 K RON | |
| 20 | 20.SOLO & CO SRL▲ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 15,9 K RON | |
| 21 | 21.KDY ANDIA SERVICII SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | 44,5 K RON | |
| 22 | 22.YAGNES PRESS S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 2— | — | — | 7,7 K RON |
| 23 | 23.ZELLA STYLE SRL▲ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 2— | — | 70,7 K RON | |
| 24 | 24.RESCON MOLDOVEANU SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 190,9 K RON | |
| 25 | 25.NISBAC IMPEX SERVCOM SRL▲ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 1— | — | 7,6 K RON | |
| 26 | 26.TAMISMOD SRL▼ 2 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 10,0% | 0,0% | -15,1 K RON | |
| 27 | 27.EUROPIF SERVICE SRL▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 15,7 K RON | |
| 28 | 28.EVEX SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 14,8 K RON | |
| 29 | 29.ABRAXAS SRL▲ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 1— | — | 112,4 K RON | |
| 30 | 30.RCL CONSULTING SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 20,2 K RON | |
| 31 | 31.SAMAS EXPERT SRL▲ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1— | — | -4,8 K RON | |
| 32 | 32.PROFITECH TRADING SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | -13,2 K RON | |
| 33 | 33.CONCERTO AGENCY SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 56,9 K RON | |
| 34 | 34.ALIAS SERVICE SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 11,2 K RON | |
| 35 | 35.NOVISAN CONSULT SRL▼ 11 | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | 10,0% | 0,0% | 3,5 K RON | |
| 36 | 36.PUNCT FORTE SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 1,3 K RON | |
| 37 | 37.CLI CONSULTING SRLnou | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 1— | — | -1 K RON | |
| 38 | 38.VIAGER RESIDENCE S.R.L.▼ 14 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 10,0% | 0,0% | 12,5 K RON | |
| 39 | 39.PROM@IND ENGINEERING SRL▼ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 86,4 K RON | |
| 40 | 40.TACO CONSULTING GRUP SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 32,1 K RON | |
| 41 | 41.GMS PRESS SRL▼ 23 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 40,3 K RON | |
| 42 | 42.DEEA SLS CONSULT SRL▼ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 28,5 K RON | |
| 43 | 43.INTERZONAL CLEANING SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 1— | — | — | -969 RON |
| 44 | 44.SO-STAR TRANS SRL▼ 7 | Municipiul Oneşti, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 45 | 45.PRELAT PREST SRL▼ 8 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 0— | — | -16,7 K RON | |
| 46 | 46.ARTFIN EXPERT SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 6,8 K RON | |
| 47 | 47.SPOR-LINES S.R.L.▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 63,8 K RON | |
| 48 | 48.DOGASMAN SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 49 | 49.AFERMET SRL▼ 12 | Sat Helegiu, Comuna Helegiu, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 50 | 50.EXPO BACĂU INTERNAŢIONAL SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 51 | 51.CANAAN SRL▼ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | -180 RON | |
| 52 | 52.CORAL CHIC SRL▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 53 | 53.DI ANDRA SERV SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | -337 RON | |
| 54 | 54.PLUS CONSULT SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 55 | 55.ALB PARTY DESIGN SRL▼ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 56 | 56.FAMARDIN PREST SRLnou | Sat Siretu, Comuna Săuceşti, Bacău | 0— | — | 26,2 K RON | |
| 57 | 57.NANOSERV SRL▼ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 58 | 58.FILGAB PREST SRL▼ 21 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 0— | — | 8,1 K RON | |
| 59 | 59.ANEK SRL▼ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 60 | 60.ANELI OFFICE SRL▼ 23 | Sat Păltiniş, Comuna Asău, Bacău | 0— | — | -1,2 K RON | |
| 61 | 61.MARNET CONSULT SRL▼ 24 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 0— | — | 2,4 K RON | |
| 62 | 62.EUROP MON OF M.R. SRL▼ 25 | Municipiul Moineşti, Bacău | 0— | — | -542 RON | |
| 63 | 63.DISCOUNT PLUS INTERNAŢIONAL SRL▼ 26 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 64 | 64.ICAR GRUP SRL▼ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 55 K RON | |
| 65 | 65.MAXIMPACT INVEST SRL▼ 28 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 66 | 66.SARA WEDDING EVENTS SRL▼ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 4,6 K RON | |
| 67 | 67.ARAL PREST SRL▼ 30 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 124,9 K RON | |
| 68 | 68.RIGA CONSULTING SRL▼ 31 | Sat Negri, Comuna Negri, Bacău | 0— | — | -2,2 K RON | |
| 69 | 69.AS CONTAB EXPERT SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | — | 1,3 K RON |
| 70 | 70.GRES CONSULTING SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | — | 50,2 K RON |
| 71 | 71.FRIGERIO COMMUNICATION SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | — | 5,1 K RON |
| 72 | 72.NJOY MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | — | 56,7 K RON |
| 73 | 73.TEXMAD ROM SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | — | 0 RON |
| 74 | 74.SERGIO & MAURO INTERNATIONAL SRL▼ 37 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 0— | — | 45,5 K RON | |
| 75 | 75.DECOSTAR SRL▼ 38 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | -376 RON | |
| 76 | 76.PROTECTA SRL▼ 39 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 77 | 77.DOMUS IN MOTION SRL▼ 40 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 78 | 78.MERKABA SRL▼ 41 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 79 | 79.ELYSDESIGN SRL▼ 42 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON |