Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Argeș după angajați în 2010
762 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.711. Pragul de intrare în top este 7, iar liderul atinge 138.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TURISM MUNTENIA SA= | Municipiul Piteşti, Argeş | 138▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 169,9 K RON | |
| 2 | 2.ALVILETI CENTER SRL▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 67▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | -98,3 K RON | |
| 3 | 3.CARMEN SRL▼ 1 | Sat Uiasca, Comuna Bascov, Argeş | 54▼ 27 % | ▼ 27 % | -142,8 K RON | |
| 4 | 4.STEJARUL COMEXPRES SRL▲ 37 | Sat Urlueni, Comuna Bârla, Argeş | 50▲ 233,3 % | ▲ 233,3 % | 5,3 K RON | |
| 5 | 5.MAGIC GT SRL▼ 1 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 39▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 37,1 K RON | |
| 6 | 6.EMIR EXPORT-IMPORT SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 37▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | -786,2 K RON | |
| 7 | 7.CONSTRUMAT & VOS SRL▲ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 37▲ 68,2 % | ▲ 68,2 % | 39,6 K RON | |
| 8 | 8.POSADA SA▼ 3 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 35▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 38,2 K RON | |
| 9 | 9.PACO CLUB SRL▲ 17 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 34▲ 88,9 % | ▲ 88,9 % | 1 mil. RON | |
| 10 | 10.PRODINF SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 32▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 687,4 K RON | |
| 11 | 11.DARMINA ANI SRLnou | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 29— | — | 14 K RON | |
| 12 | 12.MUSCELUL SA▼ 4 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 27▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 712 K RON | |
| 13 | 13.HOTEL YAKY SRL▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 27▲ 8 % | ▲ 8 % | 2 K RON | |
| 14 | 14.SATBOS SRL▼ 3 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 26▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 2,9 K RON | |
| 15 | 15.LE STIL CLASIC SRL▲ 1 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 25▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 6,4 K RON | |
| 16 | 16.LION CONFEX KYCY SRL▲ 1 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 23▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 5,9 K RON | |
| 17 | 17.TEILOR INVEST SRL▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 22▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 27,7 K RON | |
| 18 | 18.CARA SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 210,0% | 0,0% | 1,5 K RON | |
| 19 | 19.METROPOL SRL▲ 3 | Sat Ciobăneşti, Comuna Băbana, Argeş | 200,0% | 0,0% | 22,4 K RON | |
| 20 | 20.COMPLEX BTT BASCOV SA= | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 20▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 9,2 K RON | |
| 21 | 21.DUET I.D. SRL▲ 5 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 20▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 34,2 K RON | |
| 22 | 22.RIFCO DACADI IMPEX SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 20▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 1,5 K RON | |
| 23 | 23.SAMARA NEW TRADE SRL▲ 36 | Municipiul Piteşti, Argeş | 20▲ 81,8 % | ▲ 81,8 % | 9,5 K RON | |
| 24 | 24.PAVONE OCTAVIAN JR SRL▲ 64 | Municipiul Piteşti, Argeş | 20▲ 150 % | ▲ 150 % | 94 K RON | |
| 25 | 25.CASA ARGEŞEANĂ SRL▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 19▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | -236 K RON | |
| 26 | 26.PROD COM VULTURUL SRL▼ 4 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 18▼ 10 % | ▼ 10 % | 182,3 K RON | |
| 27 | 27.ALINA COM 27 ARGES SRL▲ 43 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 18▲ 80 % | ▲ 80 % | -38,1 K RON | |
| 28 | 28.EURO TIM BUSINESS MAR SRL▲ 42 | Oraş Mioveni, Argeş | 18▲ 80 % | ▲ 80 % | 6,9 K RON | |
| 29 | 29.NEFERTITI BETS 2008 SRL▲ 30 | Sat Vâlcelele, Comuna Merişani, Argeş | 18▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | -313,2 K RON | |
| 30 | 30.PANORAMIC BUSINESS SERVICES (PBS) SRL▼ 8 | Comuna Rucăr, Argeş | 17▼ 15 % | ▼ 15 % | 425,7 K RON | |
| 31 | 31.BEBY SRL▲ 2 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 160,0% | 0,0% | -77,4 K RON | |
| 32 | 32.CLUB CASTEL TRIVALE SRL▲ 1 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 160,0% | 0,0% | -1,6 K RON | |
| 33 | 33.ERADA MUSICAL & RESTAURANTE SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 16— | — | — | -185 K RON |
| 34 | 34.PROTOCOL HOUSE SRL▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 150,0% | 0,0% | -439,5 K RON | |
| 35 | 35.EUROPA SUPER MARKET SRLnou | Comuna Albota, Argeş | 150,0% | 0,0% | 1,3 K RON | |
| 36 | 36.EASTERN TOUR CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 15▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | -66,2 K RON | |
| 37 | 37.EXCLUSIV LA DOLCE VITA SRL▲ 42 | Municipiul Piteşti, Argeş | 15▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | -110,7 K RON | |
| 38 | 38.SALMO SRL▼ 5 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 14▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 20 K RON | |
| 39 | 39.REHOMA SRL▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 140,0% | 0,0% | 26,1 K RON | |
| 40 | 40.ALIMEX RF SRL▲ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 14▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 6,5 K RON | |
| 41 | 41.PERA ZDERA SRL= | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 14▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -14,4 K RON | |
| 42 | 42.HANGITA SRL▼ 16 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 14▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 9,7 K RON | |
| 43 | 43.PIATRA CRAIULUI SRL▼ 29 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 14▼ 44 % | ▼ 44 % | 14,2 K RON | |
| 44 | 44.CASA DE OASPETI SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 140,0% | 0,0% | -193,7 K RON | |
| 45 | 45.SIBIV RAPID 2002 SRL▼ 14 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 14▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 21,9 K RON | |
| 46 | 46.SARA LUC INTERNATIONAL SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 140,0% | 0,0% | -5 K RON | |
| 47 | 47.FOOD SOLUTION SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 14— | — | -152,6 K RON | |
| 48 | 48.DUPLO ROM SRL▲ 77 | Municipiul Piteşti, Argeş | 13▲ 160 % | ▲ 160 % | -62,3 K RON | |
| 49 | 49.MONDO STAR TRADING SRL▼ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 13▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 1,4 K RON | |
| 50 | 50.CROSSLINE SRL▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 13▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | -62,7 K RON | |
| 51 | 51.SHIVA BEST CLUB SRL▲ 37 | Municipiul Piteşti, Argeş | 13▲ 62,5 % | ▲ 62,5 % | 755 RON | |
| 52 | 52.RICOSLA SRL▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 12▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 1,8 K RON | |
| 53 | 53.VALMAR SRL▲ 409 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 12— | — | 41,5 K RON | |
| 54 | 54.EXPRES AUTO STAR SRL▲ 25 | Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş | 12▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 39,5 K RON | |
| 55 | 55.IULIA-ANA-MARIA SRL▲ 4 | Oraş Mioveni, Argeş | 12▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 8,3 K RON | |
| 56 | 56.SELECTRA SRL▼ 3 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 120,0% | 0,0% | 6,1 K RON | |
| 57 | 57.TGV TOTALGRUP S.R.L.▼ 31 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 12▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 1,9 K RON | |
| 58 | 58.COLIBRI E & R SRL▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 2,1 K RON | |
| 59 | 59.CHIN-CHIN SRL▼ 28 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 37,3 K RON | |
| 60 | 60.SIBLANI OIL IMPEX SRL▼ 27 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | -80,4 K RON | |
| 61 | 61.SERV CONSTRUCT STAR ' 96 SRL▲ 88 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11▲ 175 % | ▲ 175 % | -55,5 K RON | |
| 62 | 62.SHAORMA KING SRL▼ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | -117,1 K RON | |
| 63 | 63.MILLEUNA NOTTE SRL▲ 16 | Sat Drăganu-Olteni, Comuna Drăganu, Argeş | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | -66,3 K RON | |
| 64 | 64.PÂRÂUL CAPRA SA▼ 5 | Comuna Arefu, Argeş | 110,0% | 0,0% | -183,8 K RON | |
| 65 | 65.DUO GENIALIS AG SRL▲ 60 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 11▲ 120 % | ▲ 120 % | -44,9 K RON | |
| 66 | 66.ASS SRL▼ 7 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | -10,7 K RON | |
| 67 | 67.LOTRU COMIMPEX SRL▼ 21 | Sat Lunca Corbului, Comuna Lunca Corbului, Argeş | 10▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | -178,1 K RON | |
| 68 | 68.ONIX IMPEX SRL▲ 20 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10▲ 25 % | ▲ 25 % | -87,5 K RON | |
| 69 | 69.EXCEPT ARGIS BELLE SRL▲ 1 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 100,0% | 0,0% | 13,1 K RON | |
| 70 | 70.CLUB MC NUMBER ONE SRL▲ 9 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -104,1 K RON | |
| 71 | 71.ROSA MEIS TEXTIL SRL▲ 24 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 608 RON | |
| 72 | 72.FORESTA TOTAL CD SRL▼ 19 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 10▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -97,7 K RON | |
| 73 | 73.ROMADYA CARPAŢI INTERNAŢIONAL TRAVEL SRL▼ 3 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 100,0% | 0,0% | 14 K RON | |
| 74 | 74.PUB HORUS I & S SRL▲ 388 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10— | — | 97,1 K RON | |
| 75 | 75.DOMINIQUE FOOD SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 100,0% | 0,0% | -174,2 K RON | |
| 76 | 76.ICE CLUB SELECT SRL▼ 25 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | -85,8 K RON | |
| 77 | 77.ASIA FLAVOUR COMPANY SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | -75,7 K RON | |
| 78 | 78.COMERCE LINE SRL▲ 71 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9▲ 125 % | ▲ 125 % | -312,9 K RON | |
| 79 | 79.T.M.G. NITULESCU SRL▼ 20 | Sat Morăreşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 9▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | -80,9 K RON | |
| 80 | 80.BUN SILVA STAR 88 SRL▼ 21 | Sat Oeştii Ungureni, Comuna Corbeni, Argeş | 9▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | -77,4 K RON | |
| 81 | 81.MANSION DELIVERY S.R.L.▼ 11 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | 34,8 K RON | |
| 82 | 82.HR EDEN 2007 SRL▲ 157 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9▲ 350 % | ▲ 350 % | -511,9 K RON | |
| 83 | 83.SOARING PUB STAR SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 9— | — | — | -244 K RON |
| 84 | 84.GLADIOLA SRL▲ 21 | Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş | 8▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 36,9 K RON | |
| 85 | 85.CONSUMCOOP RUCĂR SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 34 | Comuna Rucăr, Argeş | 8▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | -66,8 K RON | |
| 86 | 86.KNALL IMPEX SRL▼ 27 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | -171,2 K RON | |
| 87 | 87.ARISTOCRAT GROUP SRL▼ 8 | Sat Sămara, Comuna Poiana Lacului, Argeş | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -40,1 K RON | |
| 88 | 88.ALEONAS LAGUNA SRL▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 5,9 K RON | |
| 89 | 89.SOIMUL CARPATIN SRL▲ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | -66,6 K RON | |
| 90 | 90.CONCRET GENERAL CONSTRUCT SRL▼ 20 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 8▼ 20 % | ▼ 20 % | -14,6 K RON | |
| 91 | 91.MATTIAS GRUP 2007 SRL▲ 34 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8▲ 60 % | ▲ 60 % | 28,2 K RON | |
| 92 | 92.PINK REPUBLIC CLUBS SRLnou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 8— | — | — | -315,8 K RON |
| 93 | 93.O.M.I. SRL▲ 82 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | -12,6 K RON | |
| 94 | 94.PLAIASU SRL▼ 6 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -108,7 K RON | |
| 95 | 95.PIATA C SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 653 RON | |
| 96 | 96.UNION SRL▼ 1 | Comuna Mărăcineni, Argeş | 70,0% | 0,0% | 1,4 K RON | |
| 97 | 97.MARIA LOREDANA SRL▼ 2 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 70,0% | 0,0% | 970 RON | |
| 98 | 98.MUSCELEANCA A. M. C. SRL▼ 3 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 70,0% | 0,0% | 3,9 K RON | |
| 99 | 99.ALP MARKET COMPLEX SRL▼ 29 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7▼ 30 % | ▼ 30 % | -40,6 K RON | |
| 100 | 100.AGENTIA DE SERVICII PAMIS SRL▼ 67 | Sat Dincani, Comuna Vedea, Argeş | 7▼ 56,3 % | ▼ 56,3 % | -88,6 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Argeș
CAEN 5610
Restaurante
306 firme · 263,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
68 firme · 205 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
144 firme · 160,3 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
178 firme · 103,5 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
47 firme · 56,5 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
229 firme · 56,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
50 firme · 13,5 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
8 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
10 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
14 firme · 674,6 K RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
2 firme · 376,4 K RON