Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Alba după angajați în 2021
248 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 792. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 41.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INNOVATIVE GROUP S.R.L.▲ 3 | Municipiul Aiud, Alba | 41▲ 64 % | ▲ 64 % | 1,5 mil. RON | |
| 2 | 2.LUKFOOD TEAM S.R.L.▼ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 39▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 882,6 K RON | |
| 3 | 3.COLOSEO TRADING SRL▼ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 29▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 4 | 4.MERCUR SRL▲ 7 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 27▲ 92,9 % | ▲ 92,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 5 | 5.RESTAURANT CAPITOL AIUD SRL▼ 1 | Municipiul Aiud, Alba | 24▼ 4 % | ▼ 4 % | 534,6 K RON | |
| 6 | 6.GOOD FOOD & HOSTING SRL= | Municipiul Sebeş, Alba | 24▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 878,3 K RON | |
| 7 | 7.GEA EVENT SRLnou | Municipiul Aiud, Alba | 23▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | -1 mil. RON | |
| 8 | 8.VALGER SRL▼ 5 | Municipiul Blaj, Alba | 22▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 356 K RON | |
| 9 | 9.CUIDRES 2013 SRL▼ 2 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 21▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 513,4 K RON | |
| 10 | 10.MAMBA SRL▲ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 15▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 143,6 K RON | |
| 11 | 11.MATIAS GROUP SRL▼ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 15▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 930,6 K RON | |
| 12 | 12.NEDE & FAT BOY SRL▼ 2 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 15▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 483,7 K RON | |
| 13 | 13.NELMAR SRL▲ 5 | Loc. Vârşi, Oraş Câmpeni, Alba | 13▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 291,3 K RON | |
| 14 | 14.SC GRUIAN ARIANA SRL= | Municipiul Alba Iulia, Alba | 130,0% | 0,0% | 437,3 K RON | |
| 15 | 15.STEAUA APUSENILOR S.R.L.▲ 1 | Loc. Câmpeni, Oraş Câmpeni, Alba | 13▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 844,5 K RON | |
| 16 | 16.SERENDIPITY BUSINESS SRL▼ 7 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 12▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 718,8 K RON | |
| 17 | 17.BROTHERS PREMIUM S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 12— | — | 1 mil. RON | |
| 18 | 18.ADS INDUSTRY PROCESS SRL▲ 8 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 12▲ 20 % | ▲ 20 % | 619,1 K RON | |
| 19 | 19.COMPIL MOTUL SRL▲ 7 | Sat Necşeşti, Comuna Vadu Moţilor, Alba | 11▲ 10 % | ▲ 10 % | 295,3 K RON | |
| 20 | 20.SIMY SRL▼ 9 | Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş, Alba | 11▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 165,6 K RON | |
| 21 | 21.BLUE GAL S.R.L.▼ 3 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 110,0% | 0,0% | 135,4 K RON | |
| 22 | 22.SERGIO NEW SRL▼ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 138,5 K RON | |
| 23 | 23.VIPER HIPER IMPORT EXPORT 2013 SRL▼ 5 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 253 K RON | |
| 24 | 24.BOWLING PARC SRL▲ 2 | Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, Alba | 100,0% | 0,0% | 4,5 K RON | |
| 25 | 25.EROL RESTAURANTS S.R.L.▼ 14 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 10▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 676,8 K RON | |
| 26 | 26.TANIA ORIGINAL S.R.L.▼ 8 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 169,7 K RON | |
| 27 | 27.FERMIC SRL▲ 4 | Municipiul Blaj, Alba | 90,0% | 0,0% | -194,2 K RON | |
| 28 | 28.CĂTĂLIN TRANS SRL▼ 10 | Municipiul Aiud, Alba | 9▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 22,3 K RON | |
| 29 | 29.GALENI SPEDITION S.R.L.▲ 24 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 9▲ 80 % | ▲ 80 % | 697,8 K RON | |
| 30 | 30.AȘK PRETZEL SRL▲ 9 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 99,9 K RON | |
| 31 | 31.ELYSIAN FOOD&BAR S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 9— | — | — | -36,2 K RON |
| 32 | 32.LUK DE LUX SRL▼ 14 | Municipiul Aiud, Alba | 8▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 355 RON | |
| 33 | 33.ONLY NIKY SRL▲ 6 | Sat Galda de Jos, Comuna Galda de Jos, Alba | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 188,4 K RON | |
| 34 | 34.YOUNG FOODS S.R.L.▼ 16 | Loc. Miceşti, Municipiul Alba Iulia, Alba | 8▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 133,1 K RON | |
| 35 | 35.CASA VECHE PROVIDER SRLnou | Municipiul Aiud, Alba | 8— | — | — | 313,2 K RON |
| 36 | 36.PREMIUM PAN SRL▲ 44 | Municipiul Sebeş, Alba | 7▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | 38,8 K RON | |
| 37 | 37.CASA DAMIAN SRL▼ 6 | Municipiul Sebeş, Alba | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 129,1 K RON | |
| 38 | 38.RAPADA LINE SRL▼ 2 | Sat Arieşeni, Comuna Arieşeni, Alba | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -13,3 K RON | |
| 39 | 39.TREI BEST FOOD S.R.L.= | Municipiul Alba Iulia, Alba | 70,0% | 0,0% | 134,8 K RON | |
| 40 | 40.DIANA COM SRL▼ 1 | Sat Unirea, Comuna Unirea, Alba | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 14,7 K RON | |
| 41 | 41.DANCIU & FIII SRL▲ 8 | Loc. Câmpeni, Oraş Câmpeni, Alba | 60,0% | 0,0% | -10,8 K RON | |
| 42 | 42.AUTOSIN ALEX SRL▼ 11 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 45,5 K RON | |
| 43 | 43.LUCA BLUE SRL▼ 7 | Sat Ampoiţa, Comuna Meteş, Alba | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | 61,6 K RON | |
| 44 | 44.AMEDA BEST FOOD SRL▼ 5 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 324 K RON | |
| 45 | 45.ESTIC GRILL SRL▼ 6 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 95,3 K RON | |
| 46 | 46.PARADISUL TRANSILVANIEI RESORT SRL▲ 7 | Municipiul Blaj, Alba | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 475,5 K RON | |
| 47 | 47.BIG BOX FOOD S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 6— | — | — | 6,1 K RON |
| 48 | 48.FLORINA PLUS SRL▼ 17 | Municipiul Sebeş, Alba | 5▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 248,6 K RON | |
| 49 | 49.ENJOY LIFE SRLnou | Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba Iulia, Alba | 50,0% | 0,0% | 88,5 K RON | |
| 50 | 50.IOBA CAMPING SRL▼ 24 | Sat Ciumbrud, Municipiul Aiud, Alba | 5▼ 50 % | ▼ 50 % | 26,7 K RON | |
| 51 | 51.SALON DI ANGELLO SRL▲ 117 | Municipiul Blaj, Alba | 5— | — | 41,6 K RON | |
| 52 | 52.LA BREZEA SRL▲ 1 | Sat Bistra, Comuna Bistra, Alba | 50,0% | 0,0% | 272,9 K RON | |
| 53 | 53.METROPOL FAMOISA SRL▼ 14 | Municipiul Sebeş, Alba | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 149,9 K RON | |
| 54 | 54.YIAMAS THASSOS SRL▼ 1 | Sat Drâmbar, Comuna Ciugud, Alba | 50,0% | 0,0% | -261 K RON | |
| 55 | 55.SANDER HERMANOS SRL▼ 6 | Municipiul Sebeş, Alba | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 202 K RON | |
| 56 | 56.LOISBERG SRL▲ 40 | Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, Alba | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | -49,1 K RON | |
| 57 | 57.TAKE TWO S.R.L.▲ 13 | Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, Alba | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -79,1 K RON | |
| 58 | 58.SOMMWINE S.R.L.▼ 9 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -42,3 K RON | |
| 59 | 59.LUTSCH 2000-PLUS SRL▼ 33 | Sat Pianu de Sus, Comuna Pianu, Alba | 4▼ 60 % | ▼ 60 % | 24 K RON | |
| 60 | 60.STAR GYT SRL▼ 7 | Municipiul Sebeş, Alba | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 222,1 K RON | |
| 61 | 61.BOCŞA OIL SRLnou | Sat Mănăstire, Comuna Lupşa, Alba | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 47,6 K RON | |
| 62 | 62.TOPSIN INNOVATION SRL▲ 106 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4— | — | 15,7 K RON | |
| 63 | 63.IRFAN AMA SRL▼ 10 | Sat Balomiru de Câmp, Comuna Şibot, Alba | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 10,7 K RON | |
| 64 | 64.CAPA LINE SRL▲ 6 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 40,0% | 0,0% | 2,5 K RON | |
| 65 | 65.ANDREI ŞTEFAN DUO SRL▲ 103 | Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba Iulia, Alba | 4— | — | 102,5 K RON | |
| 66 | 66.ȘURIANU BISTRO SRLnou | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 4— | — | 36,1 K RON | |
| 67 | 67.CREMA RESIDENCE S.R.L.▲ 13 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 159,4 K RON | |
| 68 | 68.MANA FEED S.R.L.▲ 100 | Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, Alba | 4— | — | -1,3 mil. RON | |
| 69 | 69.AREMY GRILL S.R.L.▲ 27 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | -3,4 K RON | |
| 70 | 70.NISTOR FAMILY S.R.L.▲ 98 | Sat Ciugud, Comuna Ciugud, Alba | 4— | — | 108,7 K RON | |
| 71 | 71.TERASA MECATRONICS S.R.L.▲ 9 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 49,8 K RON | |
| 72 | 72.FILY SRL▲ 8 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 30,0% | 0,0% | 35,6 K RON | |
| 73 | 73.MACUL IMPEX SRL▲ 7 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 30,0% | 0,0% | 28,9 K RON | |
| 74 | 74.TIBI SRL▲ 94 | Sat Lopadea Nouă, Comuna Lopadea Nouă, Alba | 3— | — | 43,8 K RON | |
| 75 | 75.TOM GLASS SRL▲ 5 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 30,0% | 0,0% | 66,1 K RON | |
| 76 | 76.ESENSY EVENTS SRL▲ 20 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 55,4 K RON | |
| 77 | 77.ONELIA BEST SRL▲ 3 | Sat Gârda de Sus, Comuna Gârda de Sus, Alba | 30,0% | 0,0% | 1,6 K RON | |
| 78 | 78.TREGO BENEVENTO S.R.L.▼ 8 | Municipiul Sebeş, Alba | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 97,9 K RON | |
| 79 | 79.DARI BEST PAL SRL▲ 1 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 30,0% | 0,0% | 8,4 K RON | |
| 80 | 80.SINERGATES SRL▼ 10 | Municipiul Sebeş, Alba | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 181,7 K RON | |
| 81 | 81.FRESH BURGER SRL▲ 46 | Sat Şeuşa, Comuna Ciugud, Alba | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 239,2 K RON | |
| 82 | 82.COMPLETE PIZZA SRL▼ 29 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | -62,1 K RON | |
| 83 | 83.PIZZA PAN RADU S.R.L.▼ 30 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | -29,8 K RON | |
| 84 | 84.TRUCKISTA S.R.L.▼ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 30,0% | 0,0% | -19,8 K RON | |
| 85 | 85.LIVIANA SELECT S.R.L.▲ 11 | Sat Lupşa, Comuna Lupşa, Alba | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -140,9 K RON | |
| 86 | 86.AUTOSERVIRE LA BOCA S.R.L.▼ 33 | Loc. Câmpeni, Oraş Câmpeni, Alba | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | -140,9 K RON | |
| 87 | 87.LA VIZITIU ALBA S.R.L.▲ 9 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 180,9 K RON | |
| 88 | 88.LA POESIA SEBEȘ S.R.L.▲ 80 | Municipiul Sebeş, Alba | 3— | — | 16 K RON | |
| 89 | 89.TA FILARAKIA S.R.L.▲ 38 | Municipiul Sebeş, Alba | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -9 K RON | |
| 90 | 90.NIKO FOOD & JOY S.R.L.▼ 37 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 59,3 K RON | |
| 91 | 91.PIZZERIA LA VALER S.R.L.nou | Loc. Abrud, Oraş Abrud, Alba | 3— | — | — | 9,3 K RON |
| 92 | 92.RIOSAN REGAL S.R.L.▲ 4 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 42,7 K RON | |
| 93 | 93.SICOE ONEL SNC▼ 13 | Loc. Abrud, Oraş Abrud, Alba | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -13,9 K RON | |
| 94 | 94.RESTAURANT EXPRESS SRL▲ 2 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 20,0% | 0,0% | -1,4 K RON | |
| 95 | 95.KOSERMO SRL▼ 25 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 16,7 K RON | |
| 96 | 96.NOBIL FOR YOU S.R.L.nou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 2— | — | 124 RON | |
| 97 | 97.HANU BÎDEANU SRL▼ 44 | Loc. Abrud, Oraş Abrud, Alba | 2▼ 60 % | ▼ 60 % | 29,1 K RON | |
| 98 | 98.FALCO PEREGRINUS SRL▼ 2 | Municipiul Blaj, Alba | 20,0% | 0,0% | 10,4 K RON | |
| 99 | 99.SCUBA ALEX SRL▼ 83 | Municipiul Sebeş, Alba | 2▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | -141,7 K RON | |
| 100 | 100.LARAMADA SRL▼ 30 | Municipiul Sebeş, Alba | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | -19,7 K RON |