COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Fabricarea uneltelor după angajați în 2020

135 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.843. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 367.

FirmăAngajați
S F TOOLSHOP SRL=367▼ 10,9 %
KUKA AUTOMATIZARE ROMANIA S.R.L.=253▼ 11,2 %
MUSA-PITESTI'96 SRL=169▼ 39,9 %
MATPLAST SRL▲ 281▼ 5,8 %
METAMOB SRL▲ 375▲ 7,1 %
IUS SA▼ 171▼ 32,4 %
FABRICA DE SCULE RASNOV SA (FSR SA)▲ 259▼ 13,2 %
EVOLUZIONE SRL▲ 350▼ 13,8 %
ROMSEH TOOLS SRL▼ 248▼ 39,2 %
SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA TEHNOMETALICA▲ 147▼ 19 %
SCULE HIDRAULIC S.R.L.▲ 438▲ 18,8 %
POPA SRL▲ 234▼ 24,4 %
GENERAL TURBO TOOLS SRL▲ 230▼ 6,3 %
LEBARIO RO SRL▲ 430▲ 3,5 %
LUCKTAV IMPEX SRL▲ 230▼ 3,2 %
VDA HARD METAL SRL▲ 224▼ 17,2 %
INTERNATIONAL TOOLS CORPORATION ITC SRL▲ 322▼ 12 %
MONTANA MG SRL▼ 1419▼ 86,9 %
FUSTELLIFICIO AGRI PROD SRL▲ 119▼ 24 %
TEKNO CUT STEEL SRL▲ 718▲ 20 %
ROSAR SA▲ 216▼ 11,1 %
BRAVA 2000 SRL=16▼ 20 %
TREVIS MOULDS S.R.L.▲ 214▼ 12,5 %
TOOL GRIND SRL▲ 114▼ 12,5 %
BESTFOAM SRL▲ 4130,0%
GRADIMOD SRL▲ 1312▲ 50 %
ELJ MATRITE SRL▼ 1412▼ 76,5 %
TECHRUS S.R.L.▼ 412▼ 29,4 %
NVE STAINLESS ENGINEERING S.R.L.▲ 712▲ 33,3 %
PLASMETAL SRL▼ 311▼ 26,7 %
BLADE WORLD SRL=110,0%
FERO-PACT SRL▲ 111▲ 10 %
TECNA GENERAL CONSTRUCT SRL▼ 310▼ 16,7 %
MODELL KRECH SRL▼ 1100,0%
CONTMETAL TRADING SRL▼ 2100,0%
MAVIOR TOOLS S.R.L.▲ 310▲ 25 %
NOVAMOULD TECHNOLOGY S.R.L.nou9—
CXV AUTO PLUS SRL▼ 28▼ 11,1 %
FEPO STEEL ENGINEERING S.R.L.▲ 148▲ 166,7 %
ALUDECK MONTAJ SRL▲ 78▲ 60 %
NOVO COMEXIM SRL=70,0%
T.T. TAROPA SRL▼ 66▼ 33,3 %
MATRIS SRL=60,0%
ITAL ŞTANŢE SRL▼ 160,0%
SCUDIVER TOOLS SRL▼ 146▼ 45,5 %
EUROMETAL MANUFACTURING S.R.L.▲ 16▲ 20 %
ROM CASI MATRITE IMPORT EXPORT SRL=50,0%
IRON WOOD TOOLS S.R.L.▼ 150,0%
METAL FURNITURE PRODUCTION 78 SRL-Dnou50,0%
THERMOFORM PROCESS S.R.L.nou5—
MOLDOPLAST SRL▼ 44▼ 20 %
DELTA ADVANCED MOLD SRL▼ 424▼ 94 %
TUNGSTEN CARBIDE TOOLS SRL▼ 103▼ 50 %
TECHNO-VAL WIRE SRL▼ 130,0%
SPARKLE BIMETAL SRL▲ 23▲ 50 %
MANUFACTURE PARTS S.R.L.▲ 153▲ 200 %
UNITECH SRL=20,0%
HISPANO GRUP TRADE SRL▼ 120,0%
NISTOMAR SRL▼ 220,0%
SILMUT SRL▼ 320,0%
ALMACO SOFA SRL▼ 92▼ 50 %
DURO TOOLS INDUSTRY SRL▼ 520,0%
TEHNIC GAB ASIAN SRL▼ 620,0%
MGA TOOLS SERVICE SRL-D▲ 72▲ 100 %
PCM TOOLING PROGRESS SRL▼ 122▼ 33,3 %
JARMAN TOOLS S.R.L.▼ 920,0%
NAXAN MOULD & PLASTIC S.R.L.▼ 1020,0%
TYREX TEHNOLOGY S.R.L.▲ 322—
TECNOITALIA SRLnou2—
IONATAN TOOL SRL▼ 271▼ 83,3 %
WILLSEMAR SERVCOM SRL=10,0%
DIAMETAL SRL▼ 110,0%
PALLZOLKA SRL▼ 210,0%
SAW BAND SRL▼ 310,0%
CAM SRL▼ 410,0%
TOP MODEL STEM SRL▼ 191▼ 50 %
CAR TOOLING DIE TRY OUT SRL▲ 231—
MARFORM EXPERT SRL▼ 710,0%
KARMATECH PREMET S.R.L.▼ 221▼ 50 %
FANCĂTĂ MATRIC SRL-D▲ 201—
TEODORA NEW TTG SRL-D▼ 241▼ 50 %
DIFLO INDUSTRII S.R.L.▼ 1110,0%
SECURE MATRICE S.R.L.▼ 1210,0%
VALI MAT-ŞTAN-PRES TOP S.R.L.▼ 1310,0%
STAMP TEH SERVICE SRL▼ 1410,0%
MECHANIC MOLD S.R.L.▼ 1510,0%
ROMEC TOOLING MAP S.R.L.▼ 1610,0%
DASCĂLU TOOLMAKERS S.R.L.▼ 311▼ 50 %
RIOMAT PAP S.R.L.▲ 111—
RO MATRINOL S.R.L.▼ 1910,0%
PROSPERITY TOOLS PARTENER S.R.L.▼ 2010,0%
FABRICĂRI ŞI ASCUŢIRI DE SCULE S.R.L.▲ 81—
RO MECHANICAL TOOLS S.R.L.▼ 361▼ 50 %
TEKNO CUT STEEL INDUSTRY S.R.L.nou1—
NT METAL FORM TOOLING S.R.L.▼ 2410,0%
NORBERT BOGLARKA IMPEX S.R.L.▼ 2510,0%
STEFAN LORANT S.R.L.nou1—
ROALI TOOLS S.R.L.-D.▼ 2710,0%
PARSEC SRLnou0▼ 100 %
SENS SRL=0—

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci