COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Operațiuni de mecanică generală după angajați în 2025

1.329 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 5.629. Pragul de intrare în top este 17, iar liderul atinge 1.104.

FirmăAngajați
HUF ROMANIA SRLnou1.104▲ 21,1 %
ASSA ABLOY OPENING SOLUTIONS ROMANIA S.R.L.nou365▼ 5,4 %
FERONERIA PROD SAnou222▼ 3,5 %
ZAMBELLI METAL SRL=187▼ 7,9 %
FAIST METALWORKING SRL▼ 2184▼ 14 %
GF CASTING SOLUTIONS ARAD S.R.L.▲ 4168▲ 3,1 %
DECAYEUX MACHINING SRL▲ 1.350144—
STANZWERK INEU SRLnou124▲ 30,5 %
PFEIFFER VACUUM ROMANIA SRL▲ 10114▼ 1,7 %
INTEGRALSERV SRL▲ 2101▼ 22,9 %
GI.DI. MANUFACTURING S.R.L.▲ 4101▼ 19,8 %
SERCAVER SRL▲ 1997▲ 9 %
ZOLLERN SRL▲ 496▼ 18,6 %
OLTEANU IGNATOVICI SRL▲ 3570▲ 16,7 %
TIE SERVICES INTERNATIONAL SRL▲ 3364▲ 4,9 %
GVG ALUMINIUM TECHNOLOGIES SRL▲ 2862▼ 6,1 %
CALIP ROMANIA S.R.L.▲ 4559▲ 15,7 %
FRONTMATEC SIBIU S.R.L.▲ 4059▲ 5,4 %
ARC GRUP SRL▲ 2253▼ 26,4 %
AXE GROUP ROMANIA SA▲ 3552▼ 8,8 %
PSAPET-PROD-COM SRL▲ 3952▼ 3,7 %
MASCHINENBAU TIMISOARA SRL▲ 5549▲ 16,7 %
NOVAMECANICA SRL▲ 2149▼ 25,8 %
MICROMET SA▲ 4647▲ 2,2 %
RETAILWORKS SRL▲ 4844▲ 2,3 %
COZMIRCOM S.R.L.▲ 4443▼ 6,5 %
FLEXON-ALL SRL▲ 5942▲ 7,7 %
S.B.R. INFOMECHANICAL SRL▲ 4542▼ 2,3 %
ELIMECRO SRL▲ 3642▼ 14,3 %
KRISTO SRL▲ 4342▼ 2,3 %
A & D TECHNOLOGIES SRL▲ 5739▲ 2,6 %
BRIZARD ROMANIA SRL▲ 6138▲ 5,6 %
METALPET SA▲ 11238▲ 65,2 %
GELCO PROD SRL▲ 18936▲ 157,1 %
COINJECT SRL▲ 5336▼ 5,3 %
ENOVA MECHANICS S.R.L.▲ 57360,0%
TEKNAUS SRLnou35▼ 12,5 %
EUROMILLING RS SRL▲ 60350,0%
FIN-AS-PRO SRLnou350,0%
STECHER METRONICS S.R.L.▲ 9135▲ 40 %
PROTOTIP G AUTO S.R.L.▲ 5233▼ 8,3 %
PROCEDROM SRL▲ 6933▲ 10 %
CES ROMANIA S.R.L.nou33▼ 2,9 %
DECOLETAJE & CONJUNTOS SRL▲ 4033▼ 17,5 %
HYDROMATIC SISTEM SRL▲ 4132▼ 18 %
SECURITECH ROM PROD S.R.L.▲ 3131▼ 26,2 %
EISEN ART SRL▲ 13431▲ 72,2 %
CRUC PRODCOM SRL▲ 5331▼ 8,8 %
SIWO PROIECTING S.R.L.▲ 6229▼ 3,3 %
ALFA ROM CARPATI INDUSTRIAL GRUP SRL▲ 5829▼ 9,4 %
MAXMETAL CONSTRUCTION SRL▲ 5329▼ 12,1 %
ARHICAD INSTAL SRL▲ 5929▼ 3,3 %
STC INVEST SRLnou280,0%
MECANICA GARLA-MORII SRL▲ 69280,0%
APUSENI SKI BOOTS SRL▲ 6227▼ 6,9 %
PEWO WELDING SERVICES ROMANIA S.R.L.▲ 7527▲ 8 %
LAUR TETRIS METAL S.R.L.▲ 6627▼ 3,6 %
VIVA COM SRLnou27▼ 15,6 %
DINU & CO SRL▲ 6825▼ 3,9 %
HAS MOULE SRL▲ 8025▲ 4,2 %
TRANDIUL SRL▲ 70250,0%
PRECIZIA SRL▲ 4925▼ 16,7 %
NAFIRTMONT SRL▲ 9924▲ 20 %
CHIULOASA SRL▲ 6723▼ 8 %
KUNSTSTOFF CHRISTEL S.R.L.▲ 22622▲ 144,4 %
MB MECANICA SKY S.R.L.▲ 7422▼ 8,3 %
GILER VLADI PROD S.R.L.▲ 7822▼ 4,4 %
MOLD TECHNOLOGY SRL▲ 9422▲ 10 %
PRO MET RIV SRL▲ 8622▲ 4,8 %
60 PD EISENMARKT SRL▲ 9221▲ 5 %
VEROFER SRLnou21▲ 10,5 %
USMAN CONSULT SRL▲ 7821▼ 4,6 %
AGILITECH CNC SRL▲ 6721▼ 12,5 %
INOX-CONSTRUCT SRL▲ 6621▼ 12,5 %
LUCEMELIN SRL▲ 10621▲ 16,7 %
HYDRAULIC CENTER TM S.R.L.▲ 10521▲ 16,7 %
MECFIL SRL▲ 7320▼ 9,1 %
IDAL GROUP EAST EUROPE SRL▲ 5320▼ 20 %
ENERGOSUD SRL▲ 5220▼ 20 %
VISTORIA LUX SRL▲ 82200,0%
VAN DER LEUN IDM S.R.L.nou20—
ADCONS MACHINERY S.R.L.▲ 9919▲ 5,6 %
AXA COMPANY SRL▲ 1.27419—
METROPOL SRL▲ 58419▲ 850 %
LERA SRL▲ 7719▼ 5 %
COSTIUI SRL▲ 89190,0%
ZS MARTON MANUFACTURING S.R.L.nou19▲ 11,8 %
REPARAŢII SERV CIM SRL▲ 87190,0%
GLOBALMEC SRL▲ 9219▲ 5,6 %
FARO-METAL S.R.L.▲ 10819▲ 11,8 %
DAMSEB ENGINEERING S.R.L.▲ 90180,0%
OTELURI SPECIALE FORJATE SRL▲ 3518▼ 30,8 %
SIFRA INDUSTRIAL SOLUTION S.R.L.▲ 8218▼ 5,3 %
RODOS MET SRL▲ 6818▼ 10 %
USITECH SRL▲ 8018▼ 5,3 %
METAL-STEEL-ART S.R.L.▲ 5918▼ 14,3 %
CRF ROTOGRAVURE S.R.L.▲ 11717▲ 13,3 %
TEC ASSEMBLIES S.R.L.▲ 32017▲ 240 %
OLTMOTOR N.2006 SRL▲ 15117▲ 41,7 %
NOVA ART METAL S.R.L.▲ 2517▼ 37 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci