COMERCIAL.ro

TONICA SRL

Municipiul Suceava, Suceava
Radiată

Radiată la 2 februarie 2016

Activitate principală: 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate

Înregistrată la 27 octombrie 1994 · 31 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2015)
63,9 K RON▲ 96,3 %
Profit net (2015)
-34 K RON▲ 0,6 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
0 RON▼ 100 %

Cifra de afaceri și profitul — TONICA SRL

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 63.854 lei și pierdere netă de 33.969 lei. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2008–2015). Cifra de afaceri a scăzut de la 888.262 lei în 2008 la 63.854 lei în 2015.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre TONICA SRL

TONICA SRL are CUI 6338672 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J33/1616/1994. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 27 octombrie 1994, cu o vechime de 31 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Suceava, Suceava. Activitatea principală este CAEN 4773 – Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate.

Alte firme din domeniu

CAEN 4773 – Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre TONICA SRL

Care este CUI-ul firmei TONICA SRL?

CUI-ul firmei TONICA SRL este 6338672. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J33/1616/1994.

Unde are sediul TONICA SRL?

TONICA SRL are sediul social în Municipiul Suceava, Suceava.

Ce activitate are TONICA SRL?

Activitatea principală declarată de TONICA SRL este CAEN 4773 – Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are TONICA SRL?

În 2015, TONICA SRL a raportat o cifră de afaceri de 63.854 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 33.969 lei.

Câți angajați are TONICA SRL?

În 2015, TONICA SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este TONICA SRL față de alte firme din domeniu?

TONICA SRL are o vechime de 31 de ani și este mai veche decât 73,7% dintre cele 3.041 de firme active cu CAEN 4773 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 22 de ani.

Câte firme cu CAEN 4773 înființate în 1994 mai sunt active?

Dintre cele 438 de firme cu CAEN 4773 înființate în 1994 care au depus cel puțin un bilanț, 210 (47,9%) mai sunt active; TONICA SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4773?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4773 sunt în București: 233 din 3.041 (7,7%). În județul Suceava sunt 127.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci