COMERCIAL.ro

TEO ALEX SRL

Întrerupere temporară de activitateInactiv fiscal din 4 aprilie 2016

Activitate suspendată din 18 decembrie 2014

Activitate principală: 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Înregistrată la 14 mai 2007 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2014)
13,5 K RON▼ 16,8 %
Profit net (2014)
-342 RON▼ 95,7 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-27,2 K RON▲ 1,3 %

Cifra de afaceri și profitul — TEO ALEX SRL

În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 13.538 lei și pierdere netă de 342 lei. A depus bilanțuri pentru 7 ani (2008–2014). Cifra de afaceri a scăzut de la 38.683 lei în 2008 la 13.538 lei în 2014, cu un maxim de 43.016 lei în 2010.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre TEO ALEX SRL

TEO ALEX SRL are CUI 21730067 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J33/813/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 14 mai 2007, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „întrerupere temporară de activitate”. Sediul social este în Sat Pătrăuți, Comuna Pătrăuți, Suceava. Activitatea principală este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Alte firme din domeniu

CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre TEO ALEX SRL

Care este CUI-ul firmei TEO ALEX SRL?

CUI-ul firmei TEO ALEX SRL este 21730067. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J33/813/2007.

Unde are sediul TEO ALEX SRL?

TEO ALEX SRL are sediul social în Sat Pătrăuți, Comuna Pătrăuți, Suceava.

Ce activitate are TEO ALEX SRL?

Activitatea principală declarată de TEO ALEX SRL este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Ce cifră de afaceri are TEO ALEX SRL?

În 2014, TEO ALEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.538 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 342 lei.

Câți angajați are TEO ALEX SRL?

În 2014, TEO ALEX SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este TEO ALEX SRL față de alte firme din domeniu?

TEO ALEX SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 57,1% dintre cele 37.065 de firme active cu CAEN 4711 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 4711 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 5.087 de firme cu CAEN 4711 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 2.038 (40,1%) mai sunt active; TEO ALEX SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4711?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4711 sunt în București: 3.014 din 37.065 (8,1%). În județul Suceava sunt 1.129.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci