COMERCIAL.ro

SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL

Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti

Radiată la 6 martie 2015

Activitate principală: 8010 — Activități de protecție și gardă

Înființată în 2009 · reînmatriculată la 7 septembrie 2012 · 17 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2011)
1,5 mil. RON▼ 4,4 %
Profit net (2011)
439 K RON▲ 306,2 %
Angajați
97▲ 5,4 %
Capitaluri proprii
500,3 K RON▲ 715,9 %

Cifra de afaceri și profitul — SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL

În 2011 a raportat o cifră de afaceri de 1,5 mil. lei, profit net de 438.953 lei și 97 de angajați. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2009–2011). Cifra de afaceri a crescut de la 459.047 lei în 2009 la 1,5 mil. lei în 2011, cu un maxim de 1,6 mil. lei în 2010.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL

SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL are CUI 25575586 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/10283/2012. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 2009 și reînmatriculată la 7 septembrie 2012, cu o vechime de 17 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în București Sectorul 4. Activitatea principală este CAEN 8010 – Activități de protecție și gardă.

Alte firme din domeniu

CAEN 8010 – Activități de protecție și gardă · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL

Care este CUI-ul firmei SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL?

CUI-ul firmei SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL este 25575586. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/10283/2012.

Unde are sediul SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL?

SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL are sediul social în București Sectorul 4.

Ce activitate are SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL?

Activitatea principală declarată de SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL este CAEN 8010 – Activități de protecție și gardă.

Ce cifră de afaceri are SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL?

În 2011, SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,5 mil. lei. Profitul net a fost de 438.953 lei.

Câți angajați are SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL?

În 2011, SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL a avut în medie 97 de angajați.

Cât de veche este SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL față de alte firme din domeniu?

SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL are o vechime de 17 ani și este mai veche decât 78,9% dintre cele 840 de firme active cu CAEN 8010 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 8010 înființate în 2009 mai sunt active?

Dintre cele 199 de firme cu CAEN 8010 înființate în 2009 care au depus cel puțin un bilanț, 90 (45,2%) mai sunt active; SUNNERYSE TOP ADVERTISING SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8010?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8010 sunt în București: 260 din 840 (31%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci