COMERCIAL.ro

STOICALEX SRL

Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman
În funcțiuneInactiv fiscal din 4 mai 2012

Activitate principală: 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Înregistrată la 4 februarie 2010 · 16 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2010)
10,7 K RON
Profit net (2010)
-11,2 K RON
Angajați
1
Capitaluri proprii
-11 K RON

Cifra de afaceri și profitul — STOICALEX SRL

În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 10.671 lei, pierdere netă de 11.204 lei și 1 angajat. A depus bilanț pentru 2010.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
201010.671-11.2041

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre STOICALEX SRL

STOICALEX SRL are CUI 26483057 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J34/53/2010. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 4 februarie 2010, cu o vechime de 16 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Roșiori de Vede, Teleorman. Activitatea principală este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Alte firme din domeniu

CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre STOICALEX SRL

Care este CUI-ul firmei STOICALEX SRL?

CUI-ul firmei STOICALEX SRL este 26483057. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J34/53/2010.

Unde are sediul STOICALEX SRL?

STOICALEX SRL are sediul social în Municipiul Roșiori de Vede, Teleorman.

Ce activitate are STOICALEX SRL?

Activitatea principală declarată de STOICALEX SRL este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Ce cifră de afaceri are STOICALEX SRL?

În 2010, STOICALEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.671 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 11.204 lei.

Câți angajați are STOICALEX SRL?

În 2010, STOICALEX SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este STOICALEX SRL față de alte firme din domeniu?

STOICALEX SRL are o vechime de 16 ani și este mai veche decât 51,8% dintre cele 37.065 de firme active cu CAEN 4711 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 4711 înființate în 2010 mai sunt active?

Dintre cele 3.136 de firme cu CAEN 4711 înființate în 2010 care au depus cel puțin un bilanț, 1.536 (49%) mai sunt active, iar STOICALEX SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4711?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4711 sunt în București: 3.014 din 37.065 (8,1%). În județul Teleorman sunt 939.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci