COMERCIAL.ro

STEP PROIECT SRL

Municipiul Constanţa, Constanţa
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)2 verificări luna aceasta

Activitate principală: 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Înregistrată la 19 decembrie 2006 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
30 mil. RON▲ 19,3 %
Profit net (2025)
877,3 K RON▼ 21,4 %
Angajați
114▲ 14 %
Capitaluri proprii
7,1 mil. RON▲ 7,3 %

Cifra de afaceri și profitul — STEP PROIECT SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 30,0 mil. lei, profit net de 877.313 lei și 114 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 304.973 lei în 2008 la 30,0 mil. lei în 2025, cu un maxim de 30,9 mil. lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre STEP PROIECT SRL

STEP PROIECT SRL are CUI 20063224, cod de TVA RO20063224 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J13/3947/2006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 19 decembrie 2006, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Constanța, Constanța. Activitatea principală este CAEN 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre STEP PROIECT SRL

Care este CUI-ul firmei STEP PROIECT SRL?

CUI-ul firmei STEP PROIECT SRL este 20063224. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO20063224. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J13/3947/2006.

Unde are sediul STEP PROIECT SRL?

STEP PROIECT SRL are sediul social în Municipiul Constanța, Constanța.

Ce activitate are STEP PROIECT SRL?

Activitatea principală declarată de STEP PROIECT SRL este CAEN 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice.

Ce cifră de afaceri are STEP PROIECT SRL?

În 2025, STEP PROIECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 30,0 mil. lei. Profitul net a fost de 877.313 lei.

Câți angajați are STEP PROIECT SRL?

În 2025, STEP PROIECT SRL a avut în medie 114 angajați.

Pe ce loc se află STEP PROIECT SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, STEP PROIECT SRL se află pe locul 82 din 4.130 de firme active cu CAEN 2511 care au depus bilanț, iar în județul Constanța pe locul 7 din 153. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 216.834 lei.

Cât de veche este STEP PROIECT SRL față de alte firme din domeniu?

STEP PROIECT SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 79,5% dintre cele 4.130 de firme active cu CAEN 2511 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 2511 înființate în 2006 mai sunt active?

Dintre cele 358 de firme cu CAEN 2511 înființate în 2006 care au depus cel puțin un bilanț, 131 (36,6%) mai sunt active, iar STEP PROIECT SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 2511?

Cele mai multe firme active cu CAEN 2511 sunt în București: 367 din 4.130 (8,9%). În județul Constanța sunt 153.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci