COMERCIAL.ro

STALAGMITA-IMPEX SRL

***localitatea negasita***, Braşov
În funcțiuneo verificare luna aceasta

Activitate principală: 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

Înregistrată la 27 mai 1996 · 30 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON
Profit net (2025)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-7,2 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — STALAGMITA-IMPEX SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 11 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 76.156 lei în 2008 la 18.468 lei în 2021, cu un maxim de 83.367 lei în 2011.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre STALAGMITA-IMPEX SRL

STALAGMITA-IMPEX SRL are CUI 8504755 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J08/778/1996. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 27 mai 1996, cu o vechime de 30 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în ***localitatea negasita***, Brașov. Activitatea principală este CAEN 4781 – Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4781 – Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre STALAGMITA-IMPEX SRL

Care este CUI-ul firmei STALAGMITA-IMPEX SRL?

CUI-ul firmei STALAGMITA-IMPEX SRL este 8504755. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J08/778/1996.

Unde are sediul STALAGMITA-IMPEX SRL?

STALAGMITA-IMPEX SRL are sediul social în ***localitatea negasita***, Brașov.

Ce activitate are STALAGMITA-IMPEX SRL?

Activitatea principală declarată de STALAGMITA-IMPEX SRL este CAEN 4781 – Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe.

Ce cifră de afaceri are STALAGMITA-IMPEX SRL?

În 2025, STALAGMITA-IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are STALAGMITA-IMPEX SRL?

În 2025, STALAGMITA-IMPEX SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află STALAGMITA-IMPEX SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, STALAGMITA-IMPEX SRL se află pe locul 2.159 din 2.881 de firme active cu CAEN 4781 care au depus bilanț, iar în județul Brașov pe locul 84 din 106. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 112.368 lei.

Cât de veche este STALAGMITA-IMPEX SRL față de alte firme din domeniu?

STALAGMITA-IMPEX SRL are o vechime de 30 de ani și este mai veche decât 93,8% dintre cele 2.881 de firme active cu CAEN 4781 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 4781 înființate în 1996 mai sunt active?

Dintre cele 190 de firme cu CAEN 4781 înființate în 1996 care au depus cel puțin un bilanț, 57 (30%) mai sunt active, iar STALAGMITA-IMPEX SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4781?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4781 sunt în București: 489 din 2.881 (17%). În județul Brașov sunt 106.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci