COMERCIAL.ro

SRD TOYS VENDING S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 4764 — Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate

Înregistrată la 11 noiembrie 2019 · 6 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
11,7 mil. RON▲ 19,6 %
Profit net (2025)
2,1 mil. RON▲ 25,5 %
Angajați
80,0%
Capitaluri proprii
2,5 mil. RON▲ 17 %

Cifra de afaceri și profitul — SRD TOYS VENDING S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11,7 mil. lei, profit net de 2,1 mil. lei și 8 angajați. A depus bilanțuri pentru 7 ani (2019–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 338.241 lei în 2020 la 11,7 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre SRD TOYS VENDING S.R.L.

SRD TOYS VENDING S.R.L. are CUI 41883162, cod de TVA RO41883162 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J12/4344/2019. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 11 noiembrie 2019, cu o vechime de 6 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Cluj-Napoca, Cluj. Activitatea principală este CAEN 4764 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4764 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre SRD TOYS VENDING S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SRD TOYS VENDING S.R.L.?

CUI-ul firmei SRD TOYS VENDING S.R.L. este 41883162. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO41883162. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J12/4344/2019.

Unde are sediul SRD TOYS VENDING S.R.L.?

SRD TOYS VENDING S.R.L. are sediul social în Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

Ce activitate are SRD TOYS VENDING S.R.L.?

Activitatea principală declarată de SRD TOYS VENDING S.R.L. este CAEN 4764 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are SRD TOYS VENDING S.R.L.?

În 2025, SRD TOYS VENDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11,7 mil. lei. Profitul net a fost de 2,1 mil. lei.

Câți angajați are SRD TOYS VENDING S.R.L.?

În 2025, SRD TOYS VENDING S.R.L. a avut în medie 8 angajați.

Pe ce loc se află SRD TOYS VENDING S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, SRD TOYS VENDING S.R.L. se află pe locul 9 din 551 de firme active cu CAEN 4764 care au depus bilanț, iar în județul Cluj pe locul 1 din 42. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 147.540 lei.

Cât de veche este SRD TOYS VENDING S.R.L. față de alte firme din domeniu?

SRD TOYS VENDING S.R.L. are o vechime de 6 ani și este mai nouă decât 58,8% dintre cele 551 de firme active cu CAEN 4764 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 4764 înființate în 2019 mai sunt active?

Dintre cele 71 de firme cu CAEN 4764 înființate în 2019 care au depus cel puțin un bilanț, 59 (83,1%) mai sunt active, iar SRD TOYS VENDING S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4764?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4764 sunt în București: 115 din 551 (20,9%). În județul Cluj sunt 42.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci