COMERCIAL.ro

SOARE EUGENIA S.R.L.

Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa
În funcțiuneo verificare luna aceasta

Activitate principală: 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Înregistrată la 20 iulie 2017 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
44,1 K RON▲ 31,2 %
Profit net (2025)
3 K RON▲ 18,7 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
15,7 K RON▲ 23,4 %

Cifra de afaceri și profitul — SOARE EUGENIA S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44.129 lei și profit net de 2.980 lei. A depus bilanțuri pentru 9 ani (2017–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 10.436 lei în 2017 la 44.129 lei în 2025, cu un maxim de 50.913 lei în 2020.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre SOARE EUGENIA S.R.L.

SOARE EUGENIA S.R.L. are CUI 38007456 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J15/1111/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 20 iulie 2017, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Târgoviște, Dâmbovița. Activitatea principală este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre SOARE EUGENIA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SOARE EUGENIA S.R.L.?

CUI-ul firmei SOARE EUGENIA S.R.L. este 38007456. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J15/1111/2017.

Unde are sediul SOARE EUGENIA S.R.L.?

SOARE EUGENIA S.R.L. are sediul social în Municipiul Târgoviște, Dâmbovița.

Ce activitate are SOARE EUGENIA S.R.L.?

Activitatea principală declarată de SOARE EUGENIA S.R.L. este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Ce cifră de afaceri are SOARE EUGENIA S.R.L.?

În 2025, SOARE EUGENIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44.129 lei. Profitul net a fost de 2.980 lei.

Câți angajați are SOARE EUGENIA S.R.L.?

În 2025, SOARE EUGENIA S.R.L. nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află SOARE EUGENIA S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, SOARE EUGENIA S.R.L. se află pe locul 27.547 din 37.065 de firme active cu CAEN 4711 care au depus bilanț, iar în județul Dâmbovița pe locul 591 din 756. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 230.949 lei.

Cât de veche este SOARE EUGENIA S.R.L. față de alte firme din domeniu?

SOARE EUGENIA S.R.L. are o vechime de 9 ani și este mai nouă decât 63,1% dintre cele 37.065 de firme active cu CAEN 4711 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 4711 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 3.482 de firme cu CAEN 4711 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 2.396 (68,8%) mai sunt active, iar SOARE EUGENIA S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4711?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4711 sunt în București: 3.014 din 37.065 (8,1%). În județul Dâmbovița sunt 756.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci