COMERCIAL.ro

SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L.

Radiată

Radiată la 30 iunie 2023

Activitate principală: 5610 — Restaurante

Înregistrată la 21 februarie 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2022)
637 RON
Profit net (2022)
-6 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-5,8 K RON

Cifra de afaceri și profitul — SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L.

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 637 lei și pierdere netă de 6.014 lei. A depus bilanț pentru 2022.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
2022637-6.0140

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L.

SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L. are CUI 45677998 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J3/440/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 21 februarie 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Malu Vânăt, Comuna Merișani, Argeș. Activitatea principală este CAEN 5610 – Restaurante.

Alte firme din domeniu

CAEN 5610 – Restaurante · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L.?

CUI-ul firmei SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L. este 45677998. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J3/440/2022.

Unde are sediul SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L.?

SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L. are sediul social în Sat Malu Vânăt, Comuna Merișani, Argeș.

Ce activitate are SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L.?

Activitatea principală declarată de SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L. este CAEN 5610 – Restaurante.

Ce cifră de afaceri are SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L.?

În 2022, SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 637 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 6.014 lei.

Câți angajați are SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L.?

În 2022, SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L. față de alte firme din domeniu?

SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 72,2% dintre cele 10.631 de firme active cu CAEN 5610 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 5610 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 2.298 de firme cu CAEN 5610 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 1.863 (81,1%) mai sunt active; SINCULESCU RELAX&FOOD S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5610?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5610 sunt în București: 1.502 din 10.631 (14,1%). În județul Argeș sunt 306.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci