COMERCIAL.ro

SIGNANT HEALTH S.R.L.

Municipiul Iaşi, Iaşi
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)anterior CRF HEALTH SERVICES5 verificări luna aceasta

Activitate principală: 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Înregistrată la 4 mai 2017 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
133,1 mil. RON▲ 6,9 %
Profit net (2025)
5,8 mil. RON▲ 3,6 %
Angajați
536▼ 6,5 %
Capitaluri proprii
37 mil. RON▲ 18,4 %

Cifra de afaceri și profitul — SIGNANT HEALTH S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 133,1 mil. lei, profit net de 5,8 mil. lei și 536 de angajați. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2017–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 8,7 mil. lei în 2017 la 133,1 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre SIGNANT HEALTH S.R.L.

SIGNANT HEALTH S.R.L. are CUI 36985115, cod de TVA RO36985115 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J22/1207/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 4 mai 2017, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Iași, Iași. Activitatea principală este CAEN 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre SIGNANT HEALTH S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SIGNANT HEALTH S.R.L.?

CUI-ul firmei SIGNANT HEALTH S.R.L. este 36985115. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO36985115. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J22/1207/2017.

Unde are sediul SIGNANT HEALTH S.R.L.?

SIGNANT HEALTH S.R.L. are sediul social în Municipiul Iași, Iași.

Ce activitate are SIGNANT HEALTH S.R.L.?

Activitatea principală declarată de SIGNANT HEALTH S.R.L. este CAEN 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Ce cifră de afaceri are SIGNANT HEALTH S.R.L.?

În 2025, SIGNANT HEALTH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 133,1 mil. lei. Profitul net a fost de 5,8 mil. lei.

Câți angajați are SIGNANT HEALTH S.R.L.?

În 2025, SIGNANT HEALTH S.R.L. a avut în medie 536 de angajați.

Pe ce loc se află SIGNANT HEALTH S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, SIGNANT HEALTH S.R.L. se află pe locul 47 din 9.481 de firme active cu CAEN 6210 care au depus bilanț, iar în județul Iași pe locul 2 din 733. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 281.229 lei.

Cât de veche este SIGNANT HEALTH S.R.L. față de alte firme din domeniu?

SIGNANT HEALTH S.R.L. are o vechime de 9 ani și este mai veche decât 77,8% dintre cele 9.481 de firme active cu CAEN 6210 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 4 ani.

Câte firme cu CAEN 6210 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 2.518 firme cu CAEN 6210 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 1.844 (73,2%) mai sunt active, iar SIGNANT HEALTH S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6210?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6210 sunt în București: 2.918 din 9.481 (30,8%). În județul Iași sunt 733.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci