COMERCIAL.ro

SENCAR SRL

Municipiul Zalău, Sălaj
Întrerupere temporară de activitateInactiv fiscal din 17 martie 2016

Activitate suspendată din 15 iunie 2022

Activitate principală: 4643 — Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

Înregistrată la 30 septembrie 2002 · 24 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON
Profit net (2025)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
18 K RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — SENCAR SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 16 ani (2008–2025).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre SENCAR SRL

SENCAR SRL are CUI 14913231 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J31/279/2002. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 30 septembrie 2002, cu o vechime de 24 de ani. Starea actuală: „întrerupere temporară de activitate”. Sediul social este în Municipiul Zalău, Sălaj. Activitatea principală este CAEN 4643 – Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor.

Alte firme din domeniu

CAEN 4643 – Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre SENCAR SRL

Care este CUI-ul firmei SENCAR SRL?

CUI-ul firmei SENCAR SRL este 14913231. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J31/279/2002.

Unde are sediul SENCAR SRL?

SENCAR SRL are sediul social în Municipiul Zalău, Sălaj.

Ce activitate are SENCAR SRL?

Activitatea principală declarată de SENCAR SRL este CAEN 4643 – Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor.

Ce cifră de afaceri are SENCAR SRL?

În 2025, SENCAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are SENCAR SRL?

În 2025, SENCAR SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este SENCAR SRL față de alte firme din domeniu?

SENCAR SRL are o vechime de 24 de ani și este mai veche decât 69,8% dintre cele 739 de firme active cu CAEN 4643 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 19 ani.

Câte firme cu CAEN 4643 înființate în 2002 mai sunt active?

Dintre cele 154 de firme cu CAEN 4643 înființate în 2002 care au depus cel puțin un bilanț, 67 (43,5%) mai sunt active; SENCAR SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4643?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4643 sunt în București: 241 din 739 (32,6%). În județul Sălaj sunt 3.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci