COMERCIAL.ro

R.W.T. CREATIVPUB SRL

Municipiul Oneşti, Bacău
În funcțiune

Activitate principală: 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate

Înregistrată la 6 august 2010 · 16 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
217,5 K RON▲ 413,6 %
Profit net (2025)
102,1 K RON▼ 703,8 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
29,5 K RON▼ 140,6 %

Cifra de afaceri și profitul — R.W.T. CREATIVPUB SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 217.476 lei, profit net de 102.061 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 16 ani (2010–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 6.619 lei în 2011 la 217.476 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre R.W.T. CREATIVPUB SRL

R.W.T. CREATIVPUB SRL are CUI 27255944 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J4/649/2010. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 august 2010, cu o vechime de 16 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Onești, Bacău. Activitatea principală este CAEN 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre R.W.T. CREATIVPUB SRL

Care este CUI-ul firmei R.W.T. CREATIVPUB SRL?

CUI-ul firmei R.W.T. CREATIVPUB SRL este 27255944. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J4/649/2010.

Unde are sediul R.W.T. CREATIVPUB SRL?

R.W.T. CREATIVPUB SRL are sediul social în Municipiul Onești, Bacău.

Ce activitate are R.W.T. CREATIVPUB SRL?

Activitatea principală declarată de R.W.T. CREATIVPUB SRL este CAEN 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Ce cifră de afaceri are R.W.T. CREATIVPUB SRL?

În 2025, R.W.T. CREATIVPUB SRL a raportat o cifră de afaceri de 217.476 lei. Profitul net a fost de 102.061 lei.

Câți angajați are R.W.T. CREATIVPUB SRL?

În 2025, R.W.T. CREATIVPUB SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află R.W.T. CREATIVPUB SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, R.W.T. CREATIVPUB SRL se află pe locul 5.518 din 13.890 de firme active cu CAEN 7311 care au depus bilanț, iar în județul Bacău pe locul 61 din 189. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 142.034 lei.

Cât de veche este R.W.T. CREATIVPUB SRL față de alte firme din domeniu?

R.W.T. CREATIVPUB SRL are o vechime de 16 ani și este mai veche decât 81,4% dintre cele 13.890 de firme active cu CAEN 7311 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 7311 înființate în 2010 mai sunt active?

Dintre cele 627 de firme cu CAEN 7311 înființate în 2010 care au depus cel puțin un bilanț, 366 (58,4%) mai sunt active, iar R.W.T. CREATIVPUB SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7311?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7311 sunt în București: 5.291 din 13.890 (38,1%). În județul Bacău sunt 189.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci