COMERCIAL.ro

ROTES HERZ S.R.L.

Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa
În funcțiune

Activitate principală: 5610 — Restaurante

Înregistrată la 15 iunie 2023 · 3 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON
Profit net (2025)
-100,7 K RON▲ 14,7 %
Angajați
20,0%
Capitaluri proprii
-184,6 K RON▲ 119,9 %

Cifra de afaceri și profitul — ROTES HERZ S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, pierdere netă de 100.678 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2023–2025).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ROTES HERZ S.R.L.

ROTES HERZ S.R.L. are CUI 48334293 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J13/2033/2023. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 15 iunie 2023, cu o vechime de 3 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Loc. Eforie Sud, Oraș Eforie, Constanța. Activitatea principală este CAEN 5610 – Restaurante.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 5610 – Restaurante · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ROTES HERZ S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ROTES HERZ S.R.L.?

CUI-ul firmei ROTES HERZ S.R.L. este 48334293. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J13/2033/2023.

Unde are sediul ROTES HERZ S.R.L.?

ROTES HERZ S.R.L. are sediul social în Loc. Eforie Sud, Oraș Eforie, Constanța.

Ce activitate are ROTES HERZ S.R.L.?

Activitatea principală declarată de ROTES HERZ S.R.L. este CAEN 5610 – Restaurante.

Ce cifră de afaceri are ROTES HERZ S.R.L.?

În 2025, ROTES HERZ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 100.678 lei.

Câți angajați are ROTES HERZ S.R.L.?

În 2025, ROTES HERZ S.R.L. a avut în medie 2 angajați.

Pe ce loc se află ROTES HERZ S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ROTES HERZ S.R.L. se află pe locul 7.997 din 10.631 de firme active cu CAEN 5610 care au depus bilanț, iar în județul Constanța pe locul 511 din 720. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 214.791 lei.

Cât de veche este ROTES HERZ S.R.L. față de alte firme din domeniu?

ROTES HERZ S.R.L. are o vechime de 3 ani și este mai nouă decât 81,6% dintre cele 10.631 de firme active cu CAEN 5610 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 5610 înființate în 2023 mai sunt active?

Dintre cele 1.958 de firme cu CAEN 5610 înființate în 2023 care au depus cel puțin un bilanț, 1.658 (84,7%) mai sunt active, iar ROTES HERZ S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5610?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5610 sunt în București: 1.502 din 10.631 (14,1%). În județul Constanța sunt 720.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci