COMERCIAL.ro

ROMILITARIA SRL

Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Înregistrată la 13 noiembrie 2002 · 23 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
367,9 K RON▲ 104,3 %
Profit net (2025)
30,8 K RON▼ 219,9 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
232 K RON▲ 15,3 %

Cifra de afaceri și profitul — ROMILITARIA SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 367.923 lei, profit net de 30.822 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 41.268 lei în 2008 la 367.923 lei în 2025, cu un maxim de 566.235 lei în 2018.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ROMILITARIA SRL

ROMILITARIA SRL are CUI 15008606, cod de TVA RO15008606 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/11448/2002. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 13 noiembrie 2002, cu o vechime de 23 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 2. Activitatea principală este CAEN 1413 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp).

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 1413 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ROMILITARIA SRL

Care este CUI-ul firmei ROMILITARIA SRL?

CUI-ul firmei ROMILITARIA SRL este 15008606. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO15008606. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/11448/2002.

Unde are sediul ROMILITARIA SRL?

ROMILITARIA SRL are sediul social în București Sectorul 2.

Ce activitate are ROMILITARIA SRL?

Activitatea principală declarată de ROMILITARIA SRL este CAEN 1413 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp).

Ce cifră de afaceri are ROMILITARIA SRL?

În 2025, ROMILITARIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 367.923 lei. Profitul net a fost de 30.822 lei.

Câți angajați are ROMILITARIA SRL?

În 2025, ROMILITARIA SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află ROMILITARIA SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ROMILITARIA SRL se află pe locul 505 din 2.505 firme active cu CAEN 1413 care au depus bilanț, iar în București pe locul 81 din 413. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 67.851 lei.

Cât de veche este ROMILITARIA SRL față de alte firme din domeniu?

ROMILITARIA SRL are o vechime de 23 de ani și este mai veche decât 86,5% dintre cele 2.505 firme active cu CAEN 1413 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 1413 înființate în 2002 mai sunt active?

Dintre cele 250 de firme cu CAEN 1413 înființate în 2002 care au depus cel puțin un bilanț, 64 (25,6%) mai sunt active, iar ROMILITARIA SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1413?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1413 sunt în București: 413 din 2.505 (16,5%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci