COMERCIAL.ro

ROMAR STAR COM SRL

Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 6629 — Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii

Înregistrată la 30 noiembrie 2004 · 21 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
2,4 mil. RON▲ 331,9 %
Profit net (2025)
483,6 K RON▼ 343,2 %
Angajați
30,0%
Capitaluri proprii
-304,8 K RON▼ 60,8 %

Cifra de afaceri și profitul — ROMAR STAR COM SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,4 mil. lei, profit net de 483.609 lei și 3 angajați. A depus bilanțuri pentru 14 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 9.607 lei în 2008 la 2,4 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ROMAR STAR COM SRL

ROMAR STAR COM SRL are CUI 16992878, cod de TVA RO16992878 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/19723/2004. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 30 noiembrie 2004, cu o vechime de 21 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 5. Activitatea principală este CAEN 6629 – Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 6629 – Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ROMAR STAR COM SRL

Care este CUI-ul firmei ROMAR STAR COM SRL?

CUI-ul firmei ROMAR STAR COM SRL este 16992878. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO16992878. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/19723/2004.

Unde are sediul ROMAR STAR COM SRL?

ROMAR STAR COM SRL are sediul social în București Sectorul 5.

Ce activitate are ROMAR STAR COM SRL?

Activitatea principală declarată de ROMAR STAR COM SRL este CAEN 6629 – Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii.

Ce cifră de afaceri are ROMAR STAR COM SRL?

În 2025, ROMAR STAR COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,4 mil. lei. Profitul net a fost de 483.609 lei.

Câți angajați are ROMAR STAR COM SRL?

În 2025, ROMAR STAR COM SRL a avut în medie 3 angajați.

Pe ce loc se află ROMAR STAR COM SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ROMAR STAR COM SRL se află pe locul 4 din 139 de firme active cu CAEN 6629 care au depus bilanț, iar în București pe locul 3 din 51. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 40.309 lei.

Cât de veche este ROMAR STAR COM SRL față de alte firme din domeniu?

ROMAR STAR COM SRL are o vechime de 21 de ani și este mai veche decât 51,8% dintre cele 139 de firme active cu CAEN 6629 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 21 de ani.

Câte firme cu CAEN 6629 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 352 de firme cu CAEN 6629 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 150 (42,6%) mai sunt active, iar ROMAR STAR COM SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6629?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6629 sunt în București: 51 din 139 (36,7%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci