COMERCIAL.ro

ROM BIL GUARD SECURITY SRL

FalimentInactiv fiscal din 3 octombrie 2012

Activitate principală: 8010 — Activități de protecție și gardă

Înregistrată la 28 iunie 2005 · 21 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2010)
520,9 K RON▼ 34,9 %
Profit net (2010)
-119,1 K RON▼ 52,1 %
Angajați
12▼ 20 %
Capitaluri proprii
-418,1 K RON▲ 25,3 %

Cifra de afaceri și profitul — ROM BIL GUARD SECURITY SRL

În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 520.903 lei, pierdere netă de 119.076 lei și 12 angajați. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2008–2010).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ROM BIL GUARD SECURITY SRL

ROM BIL GUARD SECURITY SRL are CUI 17732655 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J23/1248/2005. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 28 iunie 2005, cu o vechime de 21 de ani. Starea actuală: „faliment”. Sediul social este în Loc. Popești Leordeni, Oraș Popești Leordeni, Ilfov. Activitatea principală este CAEN 8010 – Activități de protecție și gardă.

Alte firme din domeniu

CAEN 8010 – Activități de protecție și gardă · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ROM BIL GUARD SECURITY SRL

Care este CUI-ul firmei ROM BIL GUARD SECURITY SRL?

CUI-ul firmei ROM BIL GUARD SECURITY SRL este 17732655. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J23/1248/2005.

Unde are sediul ROM BIL GUARD SECURITY SRL?

ROM BIL GUARD SECURITY SRL are sediul social în Loc. Popești Leordeni, Oraș Popești Leordeni, Ilfov.

Ce activitate are ROM BIL GUARD SECURITY SRL?

Activitatea principală declarată de ROM BIL GUARD SECURITY SRL este CAEN 8010 – Activități de protecție și gardă.

Ce cifră de afaceri are ROM BIL GUARD SECURITY SRL?

În 2010, ROM BIL GUARD SECURITY SRL a raportat o cifră de afaceri de 520.903 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 119.076 lei.

Câți angajați are ROM BIL GUARD SECURITY SRL?

În 2010, ROM BIL GUARD SECURITY SRL a avut în medie 12 angajați.

Cât de veche este ROM BIL GUARD SECURITY SRL față de alte firme din domeniu?

ROM BIL GUARD SECURITY SRL are o vechime de 21 de ani și este mai veche decât 88,3% dintre cele 840 de firme active cu CAEN 8010 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 10 ani.

Câte firme cu CAEN 8010 înființate în 2005 mai sunt active?

Dintre cele 206 firme cu CAEN 8010 înființate în 2005 care au depus cel puțin un bilanț, 62 (30,1%) mai sunt active; ROM BIL GUARD SECURITY SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8010?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8010 sunt în București: 260 din 840 (31%). În județul Ilfov sunt 57.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci