COMERCIAL.ro

ROCAST EST SRL

Municipiul Galaţi, Galaţi
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat

Înregistrată la 22 octombrie 2001 · 24 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
459,6 K RON▼ 5,5 %
Profit net (2025)
15,4 K RON▼ 165,1 %
Angajați
1▼ 50 %
Capitaluri proprii
86,8 K RON▲ 21,6 %

Cifra de afaceri și profitul — ROCAST EST SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 459.586 lei, profit net de 15.438 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 754.680 lei în 2008 la 459.586 lei în 2025, cu un maxim de 800.730 lei în 2009.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre ROCAST EST SRL

ROCAST EST SRL are CUI 14245760, cod de TVA RO14245760 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J17/677/2001. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 22 octombrie 2001, cu o vechime de 25 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Galați, Galați. Activitatea principală este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre ROCAST EST SRL

Care este CUI-ul firmei ROCAST EST SRL?

CUI-ul firmei ROCAST EST SRL este 14245760. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO14245760. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J17/677/2001.

Unde are sediul ROCAST EST SRL?

ROCAST EST SRL are sediul social în Municipiul Galați, Galați.

Ce activitate are ROCAST EST SRL?

Activitatea principală declarată de ROCAST EST SRL este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Ce cifră de afaceri are ROCAST EST SRL?

În 2025, ROCAST EST SRL a raportat o cifră de afaceri de 459.586 lei. Profitul net a fost de 15.438 lei.

Câți angajați are ROCAST EST SRL?

În 2025, ROCAST EST SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află ROCAST EST SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, ROCAST EST SRL se află pe locul 3.505 din 7.130 de firme active cu CAEN 4690 care au depus bilanț, iar în județul Galați pe locul 86 din 202. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 430.316 lei.

Cât de veche este ROCAST EST SRL față de alte firme din domeniu?

ROCAST EST SRL are o vechime de 25 de ani și este mai veche decât 86,2% dintre cele 7.130 de firme active cu CAEN 4690 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4690 înființate în 2001 mai sunt active?

Dintre cele 392 de firme cu CAEN 4690 înființate în 2001 care au depus cel puțin un bilanț, 172 (43,9%) mai sunt active, iar ROCAST EST SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4690?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4690 sunt în București: 1.689 din 7.130 (23,7%). În județul Galați sunt 202.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci