COMERCIAL.ro

RO SAN RESITA SRL

Municipiul Timişoara, Timiş
RadiatăInactiv fiscal din 17 noiembrie 2016Radiat fiscal

Radiată la 15 decembrie 2023

Activitate principală: 7810 — Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Înregistrată la 12 mai 2014 · 12 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2019)
0 RON
Profit net (2019)
-19,7 K RON▲ 2.791,3 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
16,1 K RON▼ 55 %

Cifra de afaceri și profitul — RO SAN RESITA SRL

În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 19.661 lei. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2014–2019). Cifra de afaceri a scăzut de la 162.645 lei în 2014 la 27.935 lei în 2016, cu un maxim de 272.718 lei în 2015.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre RO SAN RESITA SRL

RO SAN RESITA SRL are CUI 33153060 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J35/1213/2014. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 12 mai 2014, cu o vechime de 12 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Timișoara, Timiș. Activitatea principală este CAEN 7810 – Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă.

Alte firme din domeniu

CAEN 7810 – Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre RO SAN RESITA SRL

Care este CUI-ul firmei RO SAN RESITA SRL?

CUI-ul firmei RO SAN RESITA SRL este 33153060. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J35/1213/2014.

Unde are sediul RO SAN RESITA SRL?

RO SAN RESITA SRL are sediul social în Municipiul Timișoara, Timiș.

Ce activitate are RO SAN RESITA SRL?

Activitatea principală declarată de RO SAN RESITA SRL este CAEN 7810 – Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă.

Ce cifră de afaceri are RO SAN RESITA SRL?

În 2019, RO SAN RESITA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 19.661 lei.

Câți angajați are RO SAN RESITA SRL?

În 2019, RO SAN RESITA SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este RO SAN RESITA SRL față de alte firme din domeniu?

RO SAN RESITA SRL are o vechime de 12 ani și este mai veche decât 72,3% dintre cele 1.909 firme active cu CAEN 7810 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 7810 înființate în 2014 mai sunt active?

Dintre cele 264 de firme cu CAEN 7810 înființate în 2014 care au depus cel puțin un bilanț, 136 (51,5%) mai sunt active; RO SAN RESITA SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 7810?

Cele mai multe firme active cu CAEN 7810 sunt în București: 593 din 1.909 (31,1%). În județul Timiș sunt 66.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci