COMERCIAL.ro

REVERA SRL

Sat Biharia, Comuna Biharia, Bihor
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Înregistrată la 28 iunie 2004 · 22 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
4,6 mil. RON▲ 10 %
Profit net (2025)
677,2 K RON▼ 15,7 %
Angajați
17▲ 13,3 %
Capitaluri proprii
1,7 mil. RON▲ 65,3 %

Cifra de afaceri și profitul — REVERA SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,6 mil. lei, profit net de 677.233 lei și 17 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 23.812 lei în 2009 la 4,6 mil. lei în 2025, cu un maxim de 4,7 mil. lei în 2022.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre REVERA SRL

REVERA SRL are CUI 16551693, cod de TVA RO16551693 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J5/1166/2004. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 28 iunie 2004, cu o vechime de 22 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Biharia, Comuna Biharia, Bihor. Activitatea principală este CAEN 5621 – Activități de alimentație (catering) pentru evenimente.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 5621 – Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre REVERA SRL

Care este CUI-ul firmei REVERA SRL?

CUI-ul firmei REVERA SRL este 16551693. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO16551693. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J5/1166/2004.

Unde are sediul REVERA SRL?

REVERA SRL are sediul social în Sat Biharia, Comuna Biharia, Bihor.

Ce activitate are REVERA SRL?

Activitatea principală declarată de REVERA SRL este CAEN 5621 – Activități de alimentație (catering) pentru evenimente.

Ce cifră de afaceri are REVERA SRL?

În 2025, REVERA SRL a raportat o cifră de afaceri de 4,6 mil. lei. Profitul net a fost de 677.233 lei.

Câți angajați are REVERA SRL?

În 2025, REVERA SRL a avut în medie 17 angajați.

Pe ce loc se află REVERA SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, REVERA SRL se află pe locul 86 din 1.688 de firme active cu CAEN 5621 care au depus bilanț, iar în județul Bihor pe locul 2 din 45. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 191.367 lei.

Cât de veche este REVERA SRL față de alte firme din domeniu?

REVERA SRL are o vechime de 22 de ani și este mai veche decât 94,6% dintre cele 1.688 de firme active cu CAEN 5621 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 5621 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 59 de firme cu CAEN 5621 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 36 (61%) mai sunt active, iar REVERA SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5621?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5621 sunt în București: 296 din 1.688 (17,5%). În județul Bihor sunt 45.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci