COMERCIAL.ro

RENYMADA LDT S.R.L.

În funcțiune

Activitate principală: 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Înregistrată la 6 ianuarie 2023 · 3 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2025)
-7,9 K RON▼ 80,6 %
Angajați
1▼ 50 %
Capitaluri proprii
-60,1 K RON▲ 15,2 %

Cifra de afaceri și profitul — RENYMADA LDT S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, pierdere netă de 7.930 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2023–2025).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre RENYMADA LDT S.R.L.

RENYMADA LDT S.R.L. are CUI 47410180 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J15/14/2023. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 ianuarie 2023, cu o vechime de 3 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Loc. Pucioasa, Oraș Pucioasa, Dâmbovița. Activitatea principală este CAEN 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre RENYMADA LDT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei RENYMADA LDT S.R.L.?

CUI-ul firmei RENYMADA LDT S.R.L. este 47410180. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J15/14/2023.

Unde are sediul RENYMADA LDT S.R.L.?

RENYMADA LDT S.R.L. are sediul social în Loc. Pucioasa, Oraș Pucioasa, Dâmbovița.

Ce activitate are RENYMADA LDT S.R.L.?

Activitatea principală declarată de RENYMADA LDT S.R.L. este CAEN 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.

Ce cifră de afaceri are RENYMADA LDT S.R.L.?

În 2025, RENYMADA LDT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 7.930 lei.

Câți angajați are RENYMADA LDT S.R.L.?

În 2025, RENYMADA LDT S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află RENYMADA LDT S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, RENYMADA LDT S.R.L. se află pe locul 7.406 din 9.656 de firme active cu CAEN 5630 care au depus bilanț, iar în județul Dâmbovița pe locul 99 din 127. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 122.206 lei.

Cât de veche este RENYMADA LDT S.R.L. față de alte firme din domeniu?

RENYMADA LDT S.R.L. are o vechime de 3 ani și este mai nouă decât 76,2% dintre cele 9.656 de firme active cu CAEN 5630 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 5630 înființate în 2023 mai sunt active?

Dintre cele 1.161 de firme cu CAEN 5630 înființate în 2023 care au depus cel puțin un bilanț, 938 (80,8%) mai sunt active, iar RENYMADA LDT S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5630?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5630 sunt în București: 940 din 9.656 (9,7%). În județul Dâmbovița sunt 127.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci