COMERCIAL.ro

REAL COMPUTERS GRUP SRL

Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Radiată

Radiată la 9 iunie 2021

Activitate principală: 4741 — Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

Înregistrată la 17 noiembrie 2005 · 20 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2015)
38 K RON▼ 80,9 %
Profit net (2015)
-44,8 K RON▼ 245,5 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
119,7 K RON▼ 27,2 %

Cifra de afaceri și profitul — REAL COMPUTERS GRUP SRL

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 38.000 lei și pierdere netă de 44.829 lei. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2008–2015). Cifra de afaceri a scăzut de la 1,7 mil. lei în 2008 la 38.000 lei în 2015.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre REAL COMPUTERS GRUP SRL

REAL COMPUTERS GRUP SRL are CUI 18139231 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/19356/2005. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 17 noiembrie 2005, cu o vechime de 20 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în București Sectorul 3. Activitatea principală este CAEN 4741 – Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate.

Alte firme din domeniu

CAEN 4741 – Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre REAL COMPUTERS GRUP SRL

Care este CUI-ul firmei REAL COMPUTERS GRUP SRL?

CUI-ul firmei REAL COMPUTERS GRUP SRL este 18139231. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/19356/2005.

Unde are sediul REAL COMPUTERS GRUP SRL?

REAL COMPUTERS GRUP SRL are sediul social în București Sectorul 3.

Ce activitate are REAL COMPUTERS GRUP SRL?

Activitatea principală declarată de REAL COMPUTERS GRUP SRL este CAEN 4741 – Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are REAL COMPUTERS GRUP SRL?

În 2015, REAL COMPUTERS GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 38.000 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 44.829 lei.

Câți angajați are REAL COMPUTERS GRUP SRL?

În 2015, REAL COMPUTERS GRUP SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este REAL COMPUTERS GRUP SRL față de alte firme din domeniu?

REAL COMPUTERS GRUP SRL are o vechime de 20 de ani și este mai veche decât 63% dintre cele 668 de firme active cu CAEN 4741 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 18 ani.

Câte firme cu CAEN 4741 înființate în 2005 mai sunt active?

Dintre cele 248 de firme cu CAEN 4741 înființate în 2005 care au depus cel puțin un bilanț, 101 (40,7%) mai sunt active; REAL COMPUTERS GRUP SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4741?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4741 sunt în București: 107 din 668 (16%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci