COMERCIAL.ro

RANDOM IMPEX SRL

Municipiul Dej, Cluj
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 4742 — Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate

Înregistrată la 17 iulie 1992 · 34 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
8,5 mil. RON▼ 45,4 %
Profit net (2025)
262,5 K RON▼ 54,6 %
Angajați
19▼ 38,7 %
Capitaluri proprii
3,2 mil. RON▼ 0,5 %

Cifra de afaceri și profitul — RANDOM IMPEX SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8,5 mil. lei, profit net de 262.487 lei și 19 angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 2,3 mil. lei în 2008 la 8,5 mil. lei în 2025, cu un maxim de 15,5 mil. lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre RANDOM IMPEX SRL

RANDOM IMPEX SRL are CUI 2874678, cod de TVA RO2874678 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J12/3170/1992. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 17 iulie 1992, cu o vechime de 34 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Dej, Cluj. Activitatea principală este CAEN 4742 – Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4742 – Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre RANDOM IMPEX SRL

Care este CUI-ul firmei RANDOM IMPEX SRL?

CUI-ul firmei RANDOM IMPEX SRL este 2874678. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO2874678. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J12/3170/1992.

Unde are sediul RANDOM IMPEX SRL?

RANDOM IMPEX SRL are sediul social în Municipiul Dej, Cluj.

Ce activitate are RANDOM IMPEX SRL?

Activitatea principală declarată de RANDOM IMPEX SRL este CAEN 4742 – Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are RANDOM IMPEX SRL?

În 2025, RANDOM IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 8,5 mil. lei. Profitul net a fost de 262.487 lei.

Câți angajați are RANDOM IMPEX SRL?

În 2025, RANDOM IMPEX SRL a avut în medie 19 angajați.

Pe ce loc se află RANDOM IMPEX SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, RANDOM IMPEX SRL se află pe locul 8 din 529 de firme active cu CAEN 4742 care au depus bilanț, iar în județul Cluj pe locul 2 din 35. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 200.224 lei.

Cât de veche este RANDOM IMPEX SRL față de alte firme din domeniu?

RANDOM IMPEX SRL are o vechime de 34 de ani și este mai veche decât 98,7% dintre cele 529 de firme active cu CAEN 4742 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4742 înființate în 1992 mai sunt active?

Dintre cele 24 de firme cu CAEN 4742 înființate în 1992 care au depus cel puțin un bilanț, 15 (62,5%) mai sunt active, iar RANDOM IMPEX SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4742?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4742 sunt în București: 64 din 529 (12,1%). În județul Cluj sunt 35.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci