COMERCIAL.ro

RADOST ELPIDA - S.R.L.

Olt
Inactivă

Activitate principală: 9491 — Activități ale organizațiilor religioase

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
—
Profit net (2025)
—
Angajați
42▲ 2,4 %
Capitaluri proprii
21,8 mil. RON▲ 5,8 %

Cifra de afaceri și profitul — RADOST ELPIDA - S.R.L.

În 2025 a raportat venituri totale de 8,5 mil. lei și 42 de angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025).

AnVenituri totale (lei)Profit net (lei)Angajați
20258.451.946—42
20249.510.545—41
20237.556.006—41
20226.548.834—41
20216.352.181—43
20205.221.824—45
20195.968.148—46
20185.306.566—49
20175.064.686—46
20165.600.666—44
20153.842.871—36
20144.127.618—35
20133.990.369—26
20123.163.586—25
20112.793.615—26
20101.936.430—27
20092.344.359—25
20082.738.925—23

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre RADOST ELPIDA - S.R.L.

RADOST ELPIDA - S.R.L. are CUI 22430858. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 2007, cu o vechime de 19 ani. Sediul social este în Olt. Activitatea principală este CAEN 9491 – Activități ale organizațiilor religioase.

Alte firme din domeniu

CAEN 9491 – Activități ale organizațiilor religioase · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre RADOST ELPIDA - S.R.L.

Care este CUI-ul firmei RADOST ELPIDA - S.R.L.?

CUI-ul firmei RADOST ELPIDA - S.R.L. este 22430858.

Unde are sediul RADOST ELPIDA - S.R.L.?

RADOST ELPIDA - S.R.L. are sediul social în Olt.

Ce activitate are RADOST ELPIDA - S.R.L.?

Activitatea principală declarată de RADOST ELPIDA - S.R.L. este CAEN 9491 – Activități ale organizațiilor religioase.

Ce cifră de afaceri are RADOST ELPIDA - S.R.L.?

În 2025, RADOST ELPIDA - S.R.L. a raportat venituri totale de 8,5 mil. lei.

Câți angajați are RADOST ELPIDA - S.R.L.?

În 2025, RADOST ELPIDA - S.R.L. a avut în medie 42 de angajați.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci