COMERCIAL.ro

PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL

Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti

Radiată la 4 august 2026

Activitate principală: 4942 — Servicii de mutare

Înregistrată la 25 octombrie 2010 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON
Profit net (2025)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-231 RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 16 ani (2010–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 3.400 lei în 2014 la 44.710 lei în 2016.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL

PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL are CUI 27612931 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/10185/2010. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 25 octombrie 2010, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „dizolvare”. Sediul social este în București Sectorul 3. Activitatea principală este CAEN 4942 – Servicii de mutare.

Alte firme din domeniu

CAEN 4942 – Servicii de mutare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL

Care este CUI-ul firmei PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL?

CUI-ul firmei PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL este 27612931. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/10185/2010.

Unde are sediul PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL?

PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL are sediul social în București Sectorul 3.

Ce activitate are PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL?

Activitatea principală declarată de PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL este CAEN 4942 – Servicii de mutare.

Ce cifră de afaceri are PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL?

În 2025, PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL?

În 2025, PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL față de alte firme din domeniu?

PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL are o vechime de 15 ani și este mai veche decât 86,8% dintre cele 167 de firme active cu CAEN 4942 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4942 înființate în 2010 mai sunt active?

Dintre cele 7 firme cu CAEN 4942 înființate în 2010 care au depus cel puțin un bilanț, 2 (28,6%) mai sunt active; PURE CONCEPT ENTERPRISE SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4942?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4942 sunt în București: 64 din 167 (38,3%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci