COMERCIAL.ro

PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L.

Municipiul Olteniţa, Călăraşi
Întrerupere temporară de activitateInactiv fiscal din 19 mai 2025

Activitate suspendată din 5 mai 2025

Activitate principală: 9523 — Repararea încălțămintei și a articolelor din piele

Înregistrată la 22 decembrie 2022 · 3 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2024)
5,6 K RON▼ 86,6 %
Profit net (2024)
-41,1 K RON▼ 153,9 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
-32,4 K RON▼ 142,9 %

Cifra de afaceri și profitul — PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 5.620 lei, pierdere netă de 41.065 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2022–2024).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L.

PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L. are CUI 47365011 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J51/1000/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 22 decembrie 2022, cu o vechime de 3 ani. Starea actuală: „întrerupere temporară de activitate”. Sediul social este în Municipiul Oltenița, Călărași. Activitatea principală este CAEN 9523 – Repararea încălțămintei și a articolelor din piele.

Alte firme din domeniu

CAEN 9523 – Repararea încălțămintei și a articolelor din piele · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L.

Care este CUI-ul firmei PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L.?

CUI-ul firmei PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L. este 47365011. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J51/1000/2022.

Unde are sediul PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L.?

PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L. are sediul social în Municipiul Oltenița, Călărași.

Ce activitate are PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L.?

Activitatea principală declarată de PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L. este CAEN 9523 – Repararea încălțămintei și a articolelor din piele.

Ce cifră de afaceri are PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L.?

În 2024, PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.620 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 41.065 lei.

Câți angajați are PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L.?

În 2024, PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L. față de alte firme din domeniu?

PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L. are o vechime de 3 ani și este mai nouă decât 62,6% dintre cele 139 de firme active cu CAEN 9523 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 9523 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 16 firme cu CAEN 9523 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 15 (93,8%) mai sunt active; PROFESSIONAL CLEANING SHOES S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9523?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9523 sunt în București: 30 din 139 (21,6%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci