COMERCIAL.ro

PRIME COMP S.R.L.

Loc. Măgurele, Oraş Măgurele, Ilfov
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 8110 — Activități de servicii suport combinate

Înregistrată la 23 august 2024 · 2 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
1,3 mil. RON
Profit net (2025)
252,2 K RON
Angajați
9
Capitaluri proprii
274,1 K RON

Cifra de afaceri și profitul — PRIME COMP S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,3 mil. lei, profit net de 252.156 lei și 9 angajați. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2024–2025).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PRIME COMP S.R.L.

PRIME COMP S.R.L. are CUI 50472263, cod de TVA RO50472263 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2024017773007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 23 august 2024, cu o vechime de 2 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Loc. Măgurele, Oraș Măgurele, Ilfov. Activitatea principală este CAEN 8110 – Activități de servicii suport combinate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 8110 – Activități de servicii suport combinate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PRIME COMP S.R.L.

Care este CUI-ul firmei PRIME COMP S.R.L.?

CUI-ul firmei PRIME COMP S.R.L. este 50472263. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO50472263. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2024017773007.

Unde are sediul PRIME COMP S.R.L.?

PRIME COMP S.R.L. are sediul social în Loc. Măgurele, Oraș Măgurele, Ilfov.

Ce activitate are PRIME COMP S.R.L.?

Activitatea principală declarată de PRIME COMP S.R.L. este CAEN 8110 – Activități de servicii suport combinate.

Ce cifră de afaceri are PRIME COMP S.R.L.?

În 2025, PRIME COMP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,3 mil. lei. Profitul net a fost de 252.156 lei.

Câți angajați are PRIME COMP S.R.L.?

În 2025, PRIME COMP S.R.L. a avut în medie 9 angajați.

Pe ce loc se află PRIME COMP S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, PRIME COMP S.R.L. se află pe locul 65 din 424 de firme active cu CAEN 8110 care au depus bilanț, iar în județul Ilfov pe locul 5 din 50. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 146.500 lei.

Cât de veche este PRIME COMP S.R.L. față de alte firme din domeniu?

PRIME COMP S.R.L. are o vechime de 2 ani și este mai nouă decât 77,8% dintre cele 424 de firme active cu CAEN 8110 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8110?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8110 sunt în București: 147 din 424 (34,7%). În județul Ilfov sunt 50.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci