COMERCIAL.ro

PRESTO INTERNATIONAL SRL

Municipiul Tulcea, Tulcea
Radiată

Radiată la 9 iulie 2014

Activitate principală: 5610 — Restaurante

Înregistrată la 9 octombrie 2006 · 20 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2013)
31,2 K RON▼ 89,3 %
Profit net (2013)
-27 K RON▼ 86,4 %
Angajați
3▼ 76,9 %
Capitaluri proprii
-336,5 K RON▲ 8,7 %

Cifra de afaceri și profitul — PRESTO INTERNATIONAL SRL

În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 31.235 lei, pierdere netă de 26.991 lei și 3 angajați. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2008–2013). Cifra de afaceri a scăzut de la 561.919 lei în 2008 la 31.235 lei în 2013.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PRESTO INTERNATIONAL SRL

PRESTO INTERNATIONAL SRL are CUI 19085997 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J36/494/2006. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 9 octombrie 2006, cu o vechime de 20 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Tulcea, Tulcea. Activitatea principală este CAEN 5610 – Restaurante.

Alte firme din domeniu

CAEN 5610 – Restaurante · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PRESTO INTERNATIONAL SRL

Care este CUI-ul firmei PRESTO INTERNATIONAL SRL?

CUI-ul firmei PRESTO INTERNATIONAL SRL este 19085997. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J36/494/2006.

Unde are sediul PRESTO INTERNATIONAL SRL?

PRESTO INTERNATIONAL SRL are sediul social în Municipiul Tulcea, Tulcea.

Ce activitate are PRESTO INTERNATIONAL SRL?

Activitatea principală declarată de PRESTO INTERNATIONAL SRL este CAEN 5610 – Restaurante.

Ce cifră de afaceri are PRESTO INTERNATIONAL SRL?

În 2013, PRESTO INTERNATIONAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 31.235 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 26.991 lei.

Câți angajați are PRESTO INTERNATIONAL SRL?

În 2013, PRESTO INTERNATIONAL SRL a avut în medie 3 angajați.

Cât de veche este PRESTO INTERNATIONAL SRL față de alte firme din domeniu?

PRESTO INTERNATIONAL SRL are o vechime de 20 de ani și este mai veche decât 84% dintre cele 10.631 de firme active cu CAEN 5610 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 5610 înființate în 2006 mai sunt active?

Dintre cele 1.294 de firme cu CAEN 5610 înființate în 2006 care au depus cel puțin un bilanț, 473 (36,6%) mai sunt active; PRESTO INTERNATIONAL SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5610?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5610 sunt în București: 1.502 din 10.631 (14,1%). În județul Tulcea sunt 89.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci