COMERCIAL.ro

PREMIUM BUSINESS INVEST SRL

Sat Tauţ, Comuna Tauţ, Arad
În funcțiuneOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 8210 — Activități de secretariat și servicii suport

Înființată în 2016 · reînmatriculată la 20 septembrie 2023 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
260,8 K RON▲ 23,8 %
Profit net (2025)
13,4 K RON▼ 54,5 %
Angajați
1
Capitaluri proprii
50,1 K RON▲ 36,6 %

Cifra de afaceri și profitul — PREMIUM BUSINESS INVEST SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 260.831 lei, profit net de 13.418 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 10 ani (2016–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 57.489 lei în 2018 la 260.831 lei în 2025, cu un maxim de 288.645 lei în 2021.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PREMIUM BUSINESS INVEST SRL

PREMIUM BUSINESS INVEST SRL are CUI 36741790 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J2/1420/2023. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 2016 și reînmatriculată la 20 septembrie 2023, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Tauț, Comuna Tauț, Arad. Activitatea principală este CAEN 8210 – Activități de secretariat și servicii suport.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 8210 – Activități de secretariat și servicii suport · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PREMIUM BUSINESS INVEST SRL

Care este CUI-ul firmei PREMIUM BUSINESS INVEST SRL?

CUI-ul firmei PREMIUM BUSINESS INVEST SRL este 36741790. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J2/1420/2023.

Unde are sediul PREMIUM BUSINESS INVEST SRL?

PREMIUM BUSINESS INVEST SRL are sediul social în Sat Tauț, Comuna Tauț, Arad.

Ce activitate are PREMIUM BUSINESS INVEST SRL?

Activitatea principală declarată de PREMIUM BUSINESS INVEST SRL este CAEN 8210 – Activități de secretariat și servicii suport.

Ce cifră de afaceri are PREMIUM BUSINESS INVEST SRL?

În 2025, PREMIUM BUSINESS INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 260.831 lei. Profitul net a fost de 13.418 lei.

Câți angajați are PREMIUM BUSINESS INVEST SRL?

În 2025, PREMIUM BUSINESS INVEST SRL a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află PREMIUM BUSINESS INVEST SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, PREMIUM BUSINESS INVEST SRL se află pe locul 251 din 1.066 de firme active cu CAEN 8210 care au depus bilanț, iar în județul Arad pe locul 4 din 22. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 105.860 lei.

Cât de veche este PREMIUM BUSINESS INVEST SRL față de alte firme din domeniu?

PREMIUM BUSINESS INVEST SRL are o vechime de 9 ani și este mai veche decât 75,8% dintre cele 1.066 de firme active cu CAEN 8210 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 4 ani.

Câte firme cu CAEN 8210 înființate în 2016 mai sunt active?

Dintre cele 182 de firme cu CAEN 8210 înființate în 2016 care au depus cel puțin un bilanț, 136 (74,7%) mai sunt active, iar PREMIUM BUSINESS INVEST SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8210?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8210 sunt în București: 280 din 1.066 (26,3%). În județul Arad sunt 22.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci