COMERCIAL.ro

POLLUX EXIM SRL

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Radiatăo verificare luna aceasta

Radiată la 2 mai 2011

Activitate principală: 6831 — Agenții imobiliare

Înregistrată la 6 noiembrie 1992 · 33 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2008)
0 RON
Profit net (2008)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-2,6 K RON

Cifra de afaceri și profitul — POLLUX EXIM SRL

În 2008 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanț pentru 2008.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
2008000

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre POLLUX EXIM SRL

POLLUX EXIM SRL are CUI 2892038 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J12/4590/1992. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 noiembrie 1992, cu o vechime de 33 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Cluj-Napoca, Cluj. Activitatea principală este CAEN 6831 – Agenții imobiliare.

Alte firme din domeniu

CAEN 6831 – Agenții imobiliare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre POLLUX EXIM SRL

Care este CUI-ul firmei POLLUX EXIM SRL?

CUI-ul firmei POLLUX EXIM SRL este 2892038. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J12/4590/1992.

Unde are sediul POLLUX EXIM SRL?

POLLUX EXIM SRL are sediul social în Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

Ce activitate are POLLUX EXIM SRL?

Activitatea principală declarată de POLLUX EXIM SRL este CAEN 6831 – Agenții imobiliare.

Ce cifră de afaceri are POLLUX EXIM SRL?

În 2008, POLLUX EXIM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are POLLUX EXIM SRL?

În 2008, POLLUX EXIM SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este POLLUX EXIM SRL față de alte firme din domeniu?

POLLUX EXIM SRL are o vechime de 33 de ani și este mai veche decât 99,2% dintre cele 8.191 de firme active cu CAEN 6831 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 6831 înființate în 1992 mai sunt active?

Dintre cele 184 de firme cu CAEN 6831 înființate în 1992 care au depus cel puțin un bilanț, 60 (32,6%) mai sunt active; POLLUX EXIM SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 6831?

Cele mai multe firme active cu CAEN 6831 sunt în București: 2.579 din 8.191 (31,5%). În județul Cluj sunt 739.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci