COMERCIAL.ro

PLAYBIKE ON S.R.L.

Municipiul Braşov, Braşov
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 4764 — Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate

Înregistrată la 30 octombrie 2018 · 7 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
396 K RON▼ 23,9 %
Profit net (2025)
4 K RON▼ 94,7 %
Angajați
6▼ 14,3 %
Capitaluri proprii
28,1 K RON▼ 89 %

Cifra de afaceri și profitul — PLAYBIKE ON S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 396.000 lei, profit net de 4.012 lei și 6 angajați. A depus bilanțuri pentru 8 ani (2018–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 2.605 lei în 2019 la 396.000 lei în 2025, cu un maxim de 520.503 lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PLAYBIKE ON S.R.L.

PLAYBIKE ON S.R.L. are CUI 40077941, cod de TVA RO40077941 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J8/2504/2018. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 30 octombrie 2018, cu o vechime de 7 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Brașov, Brașov. Activitatea principală este CAEN 4764 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4764 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PLAYBIKE ON S.R.L.

Care este CUI-ul firmei PLAYBIKE ON S.R.L.?

CUI-ul firmei PLAYBIKE ON S.R.L. este 40077941. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO40077941. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J8/2504/2018.

Unde are sediul PLAYBIKE ON S.R.L.?

PLAYBIKE ON S.R.L. are sediul social în Municipiul Brașov, Brașov.

Ce activitate are PLAYBIKE ON S.R.L.?

Activitatea principală declarată de PLAYBIKE ON S.R.L. este CAEN 4764 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are PLAYBIKE ON S.R.L.?

În 2025, PLAYBIKE ON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 396.000 lei. Profitul net a fost de 4.012 lei.

Câți angajați are PLAYBIKE ON S.R.L.?

În 2025, PLAYBIKE ON S.R.L. a avut în medie 6 angajați.

Pe ce loc se află PLAYBIKE ON S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, PLAYBIKE ON S.R.L. se află pe locul 152 din 551 de firme active cu CAEN 4764 care au depus bilanț, iar în județul Brașov pe locul 7 din 21. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 147.540 lei.

Cât de veche este PLAYBIKE ON S.R.L. față de alte firme din domeniu?

PLAYBIKE ON S.R.L. are o vechime de 7 ani și este mai nouă decât 52,8% dintre cele 551 de firme active cu CAEN 4764 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 4764 înființate în 2018 mai sunt active?

Dintre cele 63 de firme cu CAEN 4764 înființate în 2018 care au depus cel puțin un bilanț, 51 (81%) mai sunt active, iar PLAYBIKE ON S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4764?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4764 sunt în București: 115 din 551 (20,9%). În județul Brașov sunt 21.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci