COMERCIAL.ro

PLASTODENT IMPEX SRL

Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Radiată

Radiată la 27 februarie 2024

Activitate principală: 4652 — Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

Înregistrată la 14 martie 1992 · 34 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2023)
9 K RON
Profit net (2023)
-131,3 K RON▼ 117,1 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
23,8 K RON▼ 84,7 %

Cifra de afaceri și profitul — PLASTODENT IMPEX SRL

În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 8.962 lei și pierdere netă de 131.251 lei. A depus bilanțuri pentru 15 ani (2008–2023). Cifra de afaceri a scăzut de la 834.193 lei în 2008 la 8.962 lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PLASTODENT IMPEX SRL

PLASTODENT IMPEX SRL are CUI 28850 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/6099/1992. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 14 martie 1992, cu o vechime de 34 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în București Sectorul 2. Activitatea principală este CAEN 4652 – Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații.

Alte firme din domeniu

CAEN 4652 – Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PLASTODENT IMPEX SRL

Care este CUI-ul firmei PLASTODENT IMPEX SRL?

CUI-ul firmei PLASTODENT IMPEX SRL este 28850. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/6099/1992.

Unde are sediul PLASTODENT IMPEX SRL?

PLASTODENT IMPEX SRL are sediul social în București Sectorul 2.

Ce activitate are PLASTODENT IMPEX SRL?

Activitatea principală declarată de PLASTODENT IMPEX SRL este CAEN 4652 – Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații.

Ce cifră de afaceri are PLASTODENT IMPEX SRL?

În 2023, PLASTODENT IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.962 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 131.251 lei.

Câți angajați are PLASTODENT IMPEX SRL?

În 2023, PLASTODENT IMPEX SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este PLASTODENT IMPEX SRL față de alte firme din domeniu?

PLASTODENT IMPEX SRL are o vechime de 34 de ani și este mai veche decât 98,5% dintre cele 452 de firme active cu CAEN 4652 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 13 ani.

Câte firme cu CAEN 4652 înființate în 1992 mai sunt active?

Dintre cele 30 de firme cu CAEN 4652 înființate în 1992 care au depus cel puțin un bilanț, 16 (53,3%) mai sunt active; PLASTODENT IMPEX SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4652?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4652 sunt în București: 185 din 452 (40,9%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci