COMERCIAL.ro

PIETRICICA COM SRL

Comuna Măneciu, Prahova
Radiată

Radiată la 25 septembrie 2015

Activitate principală: 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Înregistrată la 30 decembrie 1994 · 31 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2014)
4 K RON▼ 13,1 %
Profit net (2014)
228 RON▼ 97,7 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-3,9 K RON▼ 5,5 %

Cifra de afaceri și profitul — PIETRICICA COM SRL

În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 3.972 lei și profit net de 228 lei. A depus bilanțuri pentru 7 ani (2008–2014). Cifra de afaceri a scăzut de la 176.608 lei în 2008 la 3.972 lei în 2014, cu un maxim de 177.259 lei în 2009.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PIETRICICA COM SRL

PIETRICICA COM SRL are CUI 6850345 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J29/3875/1994. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 30 decembrie 1994, cu o vechime de 31 de ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Comuna Măneciu, Prahova. Activitatea principală este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Alte firme din domeniu

CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PIETRICICA COM SRL

Care este CUI-ul firmei PIETRICICA COM SRL?

CUI-ul firmei PIETRICICA COM SRL este 6850345. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J29/3875/1994.

Unde are sediul PIETRICICA COM SRL?

PIETRICICA COM SRL are sediul social în Comuna Măneciu, Prahova.

Ce activitate are PIETRICICA COM SRL?

Activitatea principală declarată de PIETRICICA COM SRL este CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Ce cifră de afaceri are PIETRICICA COM SRL?

În 2014, PIETRICICA COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.972 lei. Profitul net a fost de 228 lei.

Câți angajați are PIETRICICA COM SRL?

În 2014, PIETRICICA COM SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este PIETRICICA COM SRL față de alte firme din domeniu?

PIETRICICA COM SRL are o vechime de 31 de ani și este mai veche decât 82,5% dintre cele 37.065 de firme active cu CAEN 4711 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 4711 înființate în 1994 mai sunt active?

Dintre cele 9.547 de firme cu CAEN 4711 înființate în 1994 care au depus cel puțin un bilanț, 3.683 (38,6%) mai sunt active; PIETRICICA COM SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4711?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4711 sunt în București: 3.014 din 37.065 (8,1%). În județul Prahova sunt 1.652.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci