COMERCIAL.ro

PAULA RAT S.R.L.

În funcțiune

Activitate principală: 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Înregistrată la 17 februarie 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
151,2 K RON▲ 4,2 %
Profit net (2025)
7,5 K RON▲ 146,3 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
-885 RON▼ 89,5 %

Cifra de afaceri și profitul — PAULA RAT S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 151.240 lei, profit net de 7.522 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2022–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 130.516 lei în 2022 la 151.240 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PAULA RAT S.R.L.

PAULA RAT S.R.L. are CUI 45663631 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J30/190/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 17 februarie 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Păulești, Comuna Păulești, Satu Mare. Activitatea principală este CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PAULA RAT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei PAULA RAT S.R.L.?

CUI-ul firmei PAULA RAT S.R.L. este 45663631. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J30/190/2022.

Unde are sediul PAULA RAT S.R.L.?

PAULA RAT S.R.L. are sediul social în Sat Păulești, Comuna Păulești, Satu Mare.

Ce activitate are PAULA RAT S.R.L.?

Activitatea principală declarată de PAULA RAT S.R.L. este CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie.

Ce cifră de afaceri are PAULA RAT S.R.L.?

În 2025, PAULA RAT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 151.240 lei. Profitul net a fost de 7.522 lei.

Câți angajați are PAULA RAT S.R.L.?

În 2025, PAULA RAT S.R.L. a avut în medie 1 angajat.

Pe ce loc se află PAULA RAT S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, PAULA RAT S.R.L. se află pe locul 3.920 din 7.023 de firme active cu CAEN 1071 care au depus bilanț, iar în județul Satu Mare pe locul 71 din 136. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 218.549 lei.

Cât de veche este PAULA RAT S.R.L. față de alte firme din domeniu?

PAULA RAT S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 67,7% dintre cele 7.023 de firme active cu CAEN 1071 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 1071 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 1.600 de firme cu CAEN 1071 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 1.378 (86,1%) mai sunt active, iar PAULA RAT S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 1071?

Cele mai multe firme active cu CAEN 1071 sunt în București: 599 din 7.023 (8,5%). În județul Satu Mare sunt 136.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci