COMERCIAL.ro

PARCAREA URSULUI S.R.L.

Municipiul Reghin, Mureş
În funcțiune

Activitate principală: 5221 — Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

Înregistrată la 5 aprilie 2018 · 8 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
156,3 K RON▼ 22,2 %
Profit net (2025)
45,2 K RON▼ 61,8 %
Angajați
20,0%
Capitaluri proprii
714,4 K RON▲ 6,8 %

Cifra de afaceri și profitul — PARCAREA URSULUI S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 156.250 lei, profit net de 45.176 lei și 2 angajați. A depus bilanțuri pentru 7 ani (2019–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 68.615 lei în 2019 la 156.250 lei în 2025, cu un maxim de 200.938 lei în 2024.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PARCAREA URSULUI S.R.L.

PARCAREA URSULUI S.R.L. are CUI 39155140 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J26/523/2018. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 5 aprilie 2018, cu o vechime de 8 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Reghin, Mureș. Activitatea principală este CAEN 5221 – Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 5221 – Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PARCAREA URSULUI S.R.L.

Care este CUI-ul firmei PARCAREA URSULUI S.R.L.?

CUI-ul firmei PARCAREA URSULUI S.R.L. este 39155140. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J26/523/2018.

Unde are sediul PARCAREA URSULUI S.R.L.?

PARCAREA URSULUI S.R.L. are sediul social în Municipiul Reghin, Mureș.

Ce activitate are PARCAREA URSULUI S.R.L.?

Activitatea principală declarată de PARCAREA URSULUI S.R.L. este CAEN 5221 – Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre.

Ce cifră de afaceri are PARCAREA URSULUI S.R.L.?

În 2025, PARCAREA URSULUI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 156.250 lei. Profitul net a fost de 45.176 lei.

Câți angajați are PARCAREA URSULUI S.R.L.?

În 2025, PARCAREA URSULUI S.R.L. a avut în medie 2 angajați.

Pe ce loc se află PARCAREA URSULUI S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, PARCAREA URSULUI S.R.L. se află pe locul 560 din 1.319 firme active cu CAEN 5221 care au depus bilanț, iar în județul Mureș pe locul 19 din 47. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 111.726 lei.

Cât de veche este PARCAREA URSULUI S.R.L. față de alte firme din domeniu?

PARCAREA URSULUI S.R.L. are o vechime de 8 ani și este mai veche decât 53,1% dintre cele 1.319 firme active cu CAEN 5221 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 5221 înființate în 2018 mai sunt active?

Dintre cele 125 de firme cu CAEN 5221 înființate în 2018 care au depus cel puțin un bilanț, 118 (94,4%) mai sunt active, iar PARCAREA URSULUI S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5221?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5221 sunt în București: 196 din 1.319 (14,9%). În județul Mureș sunt 47.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci