COMERCIAL.ro

PAPI PRODUCT IMPEX SRL

Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990Inactiv fiscal din 5 septembrie 2012

Activitate principală: 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat

Înregistrată la 13 mai 2005 · 21 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2008)
0 RON
Profit net (2008)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
2 K RON

Cifra de afaceri și profitul — PAPI PRODUCT IMPEX SRL

În 2008 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanț pentru 2008.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
2008000

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PAPI PRODUCT IMPEX SRL

PAPI PRODUCT IMPEX SRL are CUI 17584451 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/8772/2005. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 13 mai 2005, cu o vechime de 21 de ani. Starea actuală: „dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990”. Sediul social este în București Sectorul 4. Activitatea principală este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Alte firme din domeniu

CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PAPI PRODUCT IMPEX SRL

Care este CUI-ul firmei PAPI PRODUCT IMPEX SRL?

CUI-ul firmei PAPI PRODUCT IMPEX SRL este 17584451. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/8772/2005.

Unde are sediul PAPI PRODUCT IMPEX SRL?

PAPI PRODUCT IMPEX SRL are sediul social în București Sectorul 4.

Ce activitate are PAPI PRODUCT IMPEX SRL?

Activitatea principală declarată de PAPI PRODUCT IMPEX SRL este CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Ce cifră de afaceri are PAPI PRODUCT IMPEX SRL?

În 2008, PAPI PRODUCT IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are PAPI PRODUCT IMPEX SRL?

În 2008, PAPI PRODUCT IMPEX SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este PAPI PRODUCT IMPEX SRL față de alte firme din domeniu?

PAPI PRODUCT IMPEX SRL are o vechime de 21 de ani și este mai veche decât 76% dintre cele 7.130 de firme active cu CAEN 4690 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 12 ani.

Câte firme cu CAEN 4690 înființate în 2005 mai sunt active?

Dintre cele 887 de firme cu CAEN 4690 înființate în 2005 care au depus cel puțin un bilanț, 394 (44,4%) mai sunt active; PAPI PRODUCT IMPEX SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4690?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4690 sunt în București: 1.689 din 7.130 (23,7%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci