COMERCIAL.ro

PAPER COUTURE S.R.L.

Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Înregistrată la 28 decembrie 2017 · 8 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2022)
153,8 K RON▲ 10.509,1 %
Profit net (2022)
33,6 K RON▲ 12.293 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
11,1 K RON▼ 160,2 %

Cifra de afaceri și profitul — PAPER COUTURE S.R.L.

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 153.832 lei și profit net de 33.585 lei. A depus bilanțuri pentru 5 ani (2017–2022). Cifra de afaceri a crescut de la 34.927 lei în 2018 la 153.832 lei în 2022.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PAPER COUTURE S.R.L.

PAPER COUTURE S.R.L. are CUI 38644645, cod de TVA RO38644645 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J40/21095/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 28 decembrie 2017, cu o vechime de 8 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în București Sectorul 6. Activitatea principală este CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.

Alte firme din domeniu

CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PAPER COUTURE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei PAPER COUTURE S.R.L.?

CUI-ul firmei PAPER COUTURE S.R.L. este 38644645. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO38644645. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J40/21095/2017.

Unde are sediul PAPER COUTURE S.R.L.?

PAPER COUTURE S.R.L. are sediul social în București Sectorul 6.

Ce activitate are PAPER COUTURE S.R.L.?

Activitatea principală declarată de PAPER COUTURE S.R.L. este CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.

Ce cifră de afaceri are PAPER COUTURE S.R.L.?

În 2022, PAPER COUTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 153.832 lei. Profitul net a fost de 33.585 lei.

Câți angajați are PAPER COUTURE S.R.L.?

În 2022, PAPER COUTURE S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este PAPER COUTURE S.R.L. față de alte firme din domeniu?

PAPER COUTURE S.R.L. are o vechime de 8 ani și este mai veche decât 77,4% dintre cele 19.144 de firme active cu CAEN 4791 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 5 ani.

Câte firme cu CAEN 4791 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 2.714 firme cu CAEN 4791 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 1.697 (62,5%) mai sunt active, iar PAPER COUTURE S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4791?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4791 sunt în București: 5.993 din 19.144 (31,3%).

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci