COMERCIAL.ro

PANOURI SANDWICH SRL

Municipiul Constanţa, Constanţa
Radiată

Radiată la 8 martie 2019

Activitate principală: 8110 — Activități de servicii suport combinate

Înregistrată la 29 mai 2012 · 14 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2017)
543,5 K RON▲ 46,3 %
Profit net (2017)
-5,4 K RON▼ 3.820,1 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
49,1 K RON▲ 408,4 %

Cifra de afaceri și profitul — PANOURI SANDWICH SRL

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 543.464 lei, pierdere netă de 5.357 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2012–2017). Cifra de afaceri a crescut de la 18.396 lei în 2012 la 543.464 lei în 2017.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre PANOURI SANDWICH SRL

PANOURI SANDWICH SRL are CUI 30252492 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J13/1145/2012. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 29 mai 2012, cu o vechime de 14 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Constanța, Constanța. Activitatea principală este CAEN 8110 – Activități de servicii suport combinate.

Alte firme din domeniu

CAEN 8110 – Activități de servicii suport combinate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre PANOURI SANDWICH SRL

Care este CUI-ul firmei PANOURI SANDWICH SRL?

CUI-ul firmei PANOURI SANDWICH SRL este 30252492. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J13/1145/2012.

Unde are sediul PANOURI SANDWICH SRL?

PANOURI SANDWICH SRL are sediul social în Municipiul Constanța, Constanța.

Ce activitate are PANOURI SANDWICH SRL?

Activitatea principală declarată de PANOURI SANDWICH SRL este CAEN 8110 – Activități de servicii suport combinate.

Ce cifră de afaceri are PANOURI SANDWICH SRL?

În 2017, PANOURI SANDWICH SRL a raportat o cifră de afaceri de 543.464 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 5.357 lei.

Câți angajați are PANOURI SANDWICH SRL?

În 2017, PANOURI SANDWICH SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este PANOURI SANDWICH SRL față de alte firme din domeniu?

PANOURI SANDWICH SRL are o vechime de 14 ani și este mai veche decât 81,8% dintre cele 424 de firme active cu CAEN 8110 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 8110 înființate în 2012 mai sunt active?

Dintre cele 40 de firme cu CAEN 8110 înființate în 2012 care au depus cel puțin un bilanț, 26 (65%) mai sunt active; PANOURI SANDWICH SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8110?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8110 sunt în București: 147 din 424 (34,7%). În județul Constanța sunt 15.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci